Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Mdf Lam Kapı Modelleri


Yaşam alanlarınızda dekorasyonunun belirleyici olan özel ürünler vardır. Kapılar bu özel ürünler arasında yer almaktadır. Kapılar farklı malzemelerden üretilen dekoratif ve koruyucu ürünlerdir. Kompozit, çelik, melamin, mdf lam gibi malzemeler kapı üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır.

Mdf lam kapı; mdf levhaların preslenmesiyle elde edilen özel dokulu kapı modellerinden oluşmaktadır.

Estetik görünümleri ve yaşam alanlarına güzellik katacak mdf lam kapı modelleri için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mdf Lam Kapılar

Mdf lam kapılar geçmişten günümüze kullanımı değişmeyen iç kapı türlerinden biridir. Villa, daire, yazlık ev gibi yaşam alanlarına özel görünümleriyle eşlik etmektedir. Homojen yoğunluğa sahip olan mdf lam kapıların montajı kolaydır.

Camlı Mdf Lam Kapılar: Özel ve dekoratif desenlerin camla bütünleştiği camlı mdf kapılar oda kapısı olarak kullanılmaktadır. Düz ya da buzlu cam alternatifleri mdf lamın kendine has dokusuyla yaşam alanlarınıza canlılık katar. Ceviz, kahve, meşe, beyaz, armut, vizon gibi A’dan Z’ye zengin renk yelpazesine sahiptir.

Salon, oturma odası gibi evinizin önemli alanlarına eşlik edecek Evim, Boyut markalarının mdf lam kapılarını marka,model,fiyat, renk filtreleme seçenekleriyle Evim.com adresinden bulabilirsiniz.

Camsız Mdf Lam Kapılar: Mdf lam kapıların özgün dokusunu kullanabileceğiniz camsız modeller ile kişisel zevklerinize uygun bir tarz oluşturabilirsiniz. Standart boyutlarda üretilen mdf lam kapılar zengin renk alternatifleriyle ev dekorasyonlarında özel bir görünüm isteyenlerin tercihidir.

Mdf lam kapılarda kasa ve kapılar aynı renkte tercih edilmektedir. Kaliteli mdf lam kapıların 6,8,10 mm gibi farklı kalınlık alternatifleri bulunmaktadır.

Mdf Lam Kapı Fiyatları

Mdf lam kapı fiyatları kapının markasına, modeline, rengine ve boyutlarına bağlı olarak değişmektedir. Mdf lam ev kapıları her bütçeye uygun fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

Mdf Lam Kapı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mdf lam kapı seçerken kapının kullanacağınız odaya uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Salon, oturma odası ve mutfaklarda camlı kapılar zarif tasarımlar oluştururken, yatak odalarında camsız mdf lam kapılar tercih edilmektedir. Kapının boyutlarının doğru ölçülerde olması önemlidir.

Küçük alanlar için beyaz, bej gibi açık tonlardaki kapılar ferah bir tasarım oluşturmaktadır. Ceviz, meşe tonları ise daha geniş alanlarda özel dokulu yüzeyleriyle tercih edilmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.