Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Düz Renk Duvar Kağıdı Modelleri


Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan duvarlar için özel dizaynlar oluşturabileceğiniz duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvarlarda çarpıcı desenler oluşturabileceğiniz çiçek desenli duvar kağıdının yanı sıra sadeliğin zarif dokusunu yansıtan düz renk duvar kağıtları da vardır.

 Düz renk duvar kağıtları; yaşam alanlarınızda yalın ve özel dizaynlar oluştururken leke tutmayı önleyen yüzeyiyle de uzun süreli kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Yaşam alanlarınızda zarif tasarımlara yer vereceğiniz düz renk duvar kağıdı modellerine Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Düz Renk Duvar Kağıtları

Stil sahibi ev dekorasyonları için duvar döşemelerinde duvar kağıtları tercih edilmektedir. Düz renk duvar kağıtları; evin her odasında yalın ve özel bir görüntü sağlayabilmektedir.

Salon Düz Renk Duvar Kağıdı: Misafirlerinizi ağırladığınız salonların dekorasyonunu belirleyen duvar döşemelerinde duvar kağıtları kullanışlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Düz renk duvar kağıtları her dekorasyon anlayışına uyum sağlayacak niteliklerdedir. Vinil tek renk duvar kağıtları leke tutmayan, kolay temizlenen özel yüzeyiyle dikkat çekmektedir. Modern salon tasarımlarında düz beyaz duvar kağıtları siyah –beyaz mobilyalar eşliğinde estetik bir görünüm sağlamaktadır. Klasik salon dekorasyonlarında ise kumaş görünümlü bej, krem gibi renklerdeki duvar kağıtları tercih edilmektedir.

Evim.com adresinden yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek düz renk duvar kağıtlarını uygun fiyat avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Mutfak Düz Renk Duvar Kağıdı: Yoğun olarak kullanılan mutfaklarda duvar döşemeleri için düz renk duvar kağıtları ferah ve aydınlık bir görünüm sunar. Mutfak dolaplarıyla uyumlu olacak açık tonlarda düz renk duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Neme ve suya karşı dayanıklılığı yüksek olan duvar kağıtları silinebilir özelliğiyle de mutfaklarda pratik bir kullanım sağlar. Parlak, mat gibi özel yüzey seçenekleri bulunmaktadır.

Sadeliğin ışıltısını mutfak duvarlarınıza taşıyacağınız duvar kağıtları kokusuz ve kolay uygulanabilen özellikleriyle oldukça kullanışlıdır.

Ofis Düz Renk Duvar Kağıdı: Ofislerde aydınlık duvar dekorasyonları oluşturmak için düz renk duvar kağıdı kullanılmaktadır. Duvar kağıtları tek ve iki renk olarak tercih edilmektedir. Genellikle gri tonlardaki duvar kağıtları ofis dekorasyonlarında yer almaktadır. Kiri önleyen silinebilir yüzeye sahip ithal duvar kağıtları yoğun olarak kullanılan ofisler için idealdir. Duvar boyaları ile harmanlanabilen duvar kağıtları da modern ofis tasarımlarına imza atabilmenizi sağlar.

Düz Renk Duvar Kağıdı Fiyatları

Yaşam alanlarında kullanışlı yapısıyla sıklıkla tercih edilen duvar kağıtlarının özellikleri kullanım alanına, modeline, ebatlarına, markasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Duvar kağıtlarının fiyatlarını da özellikleri etkilemektedir.

Düz Renk Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar kağıdı seçerken kullanım alanına uygun seçim yapmak önemlidir. Küçük alanlar için açık tonlardaki düz renk duvar kağıtları aydınlık tasarımlar oluşturmak için idealdir. Büyük alanlarda iki farklı renkteki duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Düz renk duvar kağıdının ebatları markasına göre değişmektedir.  Duvar kağıdı rulo şeklinde satıldığı için kaplayacağı alanı baz alarak satın almanız önemlidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.