Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Duvar Kağıdı Modelleri


Estetik ve Kendine Özgü Duvar Kağıtları Evim’de

Duvar kağıtları geniş model alternatifleriyle dekorasyonlarınızda eşsiz dizaynlar oluşturabileceğiniz özel ürünlerdir. Vizyon sahibi tasarımlar için tuğla desenli duvar kağıtlarından ithal duvar kağıtlarına birbirinden özel modeller bulunmaktadır. Silinebilir, leke tutmayan yüzey seçeneklerine sahip olan duvar kağıtları farklı ebat ve özellikleriyle yaşam alanlarında oldukça rağbet gören malzemelerdir. Duvar kağıtları özel yapıştırma malzemelerinin yardımıyla duvarlara pratik bir biçimde uygulanmaktadır.

En iyi duvar kağıtları dekorasyonlarınıza uyum sağlayacak özel renkleri ve tek tıkla satın alabileceğiniz kolay ödeme seçenekleriyle Evim.com sitesinde sizleri bekliyor!

Dikkat Çekici Duvarlar İçin En Özel Duvar Kağıdı Modelleri

Farklı kullanım alanlarına sahip duvar kağıtları mekanlarda göze hitap eden özel dizaynlara sahne olurken uzun süreli kullanım olanağıyla da dikkat çekmektedir. Klasik, vintage, rustik, modern gibi değişen dekorasyon anlayışlarına hitap edecek özel modellere sahip oda duvar kağıtları dekorasyonda aradığınızı bulmanıza yardımcı ürünlerdir. Duvar kağıdı çeşitleri evlerinizin her bölümünde kullanabileceğiniz niteliklerde üretilmektedir.

Sade duvar kağıtları; yalınlığın zarafetini tercih edenler için düz renklere sahip modellerdir. Krem, bej, gri duvar kağıtları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Son yıllarda dekorasyon trendleri arasında yer alan tv arkası duvar kağıtları göz alıcı oturma alanlarında yer almaktadır. Televizyon ünitesinin arkası için taş desenli duvar kağıtları tercih edilmektedir. Taş duvar kağıtları salonlarda da yemek masasının olduğu bölümde kullanılabilmektedir.

Ev duvar kağıdı modelleri arasında dekoratif ve şık görünümleriyle çiçekli duvar kağıtları önemli bir yere sahiptir. Salon, mutfak, yatak odası gibi yaşam alanlarına uyum sağlayacak çiçek desenleri büyük, küçük desen ebatlarıyla uygulandığı alana derinlik katar.

Teknolojik gelişmelerin dekorasyon malzemelerine olan yansıması kendinden yapışkanlı duvar kağıdı duvar kağıdı yapıştırma problemini ortadan kaldırmaktadır. yapışkanlı duvar kağıdınının uygulaması oldukça pratiktir. Duvar kağıdı kaplamada ustalık gerektirmeyen en özel modellerden biridir.

Gerçeklik hissini duvarlarınıza taşımanıza yardımcı olacak üç boyutlu duvar kağıtları en beğendiniz manzaradan, desenlere hayalinizdeki ortamı oluşturabilmenizin en büyük yardımcısıdır. En havalı duvar kağıdı modelleri arasında yer alan 3 boyutlu duvar kağıtları kişisel zevklerinize uygun olarak yaşam alanlarınıza güzellik katabileceğiniz özel modellerdir. Suya ve neme karşı dayanıklı aynı zamanda da yalıtımlı olduğu için sıklıkla kullanılan duvar kağıtları arasında yer almaktadır.

Duvarlarınıza Yenilik Katacak Duvar Kağıtlarını Seçmenin Püf Noktaları

Duvarlarınızda estetik ve özel bir tasarım oluşturmak için seçeceğiniz duvar kağıdının kullanım alanına uygun niteliklerde olmasına özen göstermelisiniz. Banyo, mutfak gibi alanlar için duvar kağıdı tercih edecekseniz suya, neme ve rutubete karşı dayanıklı olması gerekir. Küçük oturma odaları için büyük desenlere sahip çiçekli duvar kağıtları odayı olduğundan daha dar gösterir. Bu nedenle sade duvar kağıtları küçük alanlar için daha ideal modellerdir. Salonlarda şık ve estetik bir görünüm için üç boyutlu duvar kağıtlarının gerçekçiliğinden yararlanabilirsiniz. Zemin döşemeniz koyu renklerde ise açık tonlardaki duvar kağıdı aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Duvar kağıdını yapıştırmak ile uğraşmamak için kendinden yapışkanlı duvar kağıtlarını seçebilirsiniz.

Duvar kağıtlarının leke tutmayan, kolay temizlenen ve silinebilir özelliklerde olması uzun süreli bir kullanım açısından dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır.

Kalitesiyle bilinen markaların en uygun fiyatlı duvar kağıtlarına güvenilir alışveriş sitesi Evim.com’dan kolay filtreleme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.