Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Banyo Seramik Modelleri


Evinizin en önemli alanlarından biri olan banyolarınız için yenilikçi bir dekorasyon anlayışıyla banyo fayansları eşliğinde özel bir dizayn oluşturabilirsiniz.

Banyonuza canlılık katacak banyo fayans modelleri rengi, markası, teknik detaylarıyla her banyoya uygun ebatlarda üretilebilmektedir. Banyo seramikleri banyo dekorasyonunda bütünlüğü yakalamanın ve şıklık katmanın bir parçasıdır. Eşsiz tasarım zenginliğine sahip banyo seramikleri için Evim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Banyo Fayansları

Yaşam alanlarınızdan biri olan banyolarınızda banyo seramikleri seçmek banyonuzda ferahlık sağlamak için önemlidir. Banyo seramik modelleri farklı özellikleri olan malzemelerden üretilmektedir. İnce dokunuşlar ile evlerinizde yer edinen banyo seramiği, tasarım olarak özel bir yerde bulunurken temizlenmesi de oldukça kolaydır.

Seramik banyo modelleri; geleneksel, modern, klasik ve sade tasarımlar ile öne çıkmaktadır. Banyo için fayans seçimi yaparken tasarımla birlikte kullanımı, renk çeşitliliği, model seçimi, ebat ve görünümü ile yüzey faktörlerine dikkat etmek gerekir.

Banyo yer seramikleri: Seramiksan gibi modelleri olan ve özgün üretilen banyo yer seramikleri, adeta zamana meydan okuyan tasarımlara sahiptir.

Banyo yer seramikleri seçimi yaparken banyonun bütünlüğü, odak çeşidi, canlılığı ve kullanım amacı göz önüne alınmalıdır.  Banyo yer seramiklerinde 10x20 cm ile 44x58x22 cm arasında değişen özel ebatlar bulunmaktadır. Yer seramikleri, parlak, mat ya da taş görünümlü gibi seçeneklerle Evim.com sitesinde yer almaktadır.

Seramik malzemeden üretilen ve banyo için can suyu olan kaplamadır. 3 boyutlu, rektifiyeli gibi ürün tipleri bulunan banyo yer seramikleri, banyolarınız için canlı bir deneyim sunar. Bu parıltı seçenekler ile banyolarınız şık ve özel görünecek. Banyo karoları, dayanıklılık, sertlik, cazip fiyatı ve desen uyumu seçim yaparken dikkat edilecek unsurlardandır. Banyo karosu ortalama 1000°C derecede fırınlanmakta olup dayanıklılığı da oldukça yüksektir.

Banyo duvar seramikleri:  Banyonun “tamamlayıcı ürünü” olan banyo kalebodurları, fayans türünden ayrı olarak farklı renk çeşidiyle banyo duvar seramikleri arasında yer almaktadır. Banyo granit ile kalebodur sağlamlığınızı, dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz. Banyo seramik tercihinizi tarzınızı yansıtacak bir biçimde yapabilirsiniz. Banyo karosu banyonuza şıklık katacak malzemelerden oluşmaktadır.

Ayrıca banyo taşı seçimini kalebodur tercihinden yana kullanmak için Evim.com yanınızda!

Banyo Seramik Fiyatları

Banyo seramik fiyatları, ürün tipi, model zenginliği, renk çeşidi ve yüzey tasarımına göre farklı bir yelpazeyle karşımıza çıkmaktadır. Banyo yer karosu, banyo fayans, banyo seramik modelleri, banyo taşları cazip fiyatlar, basit filtreleme seçenekleriyle ile Evim.com sitesinde!

 Seramik fiyatlarının metrekaresine göre fiyatlarda inme ya da çıkma görülmektedir. Banyo seramik fiyat tablosu ortalama olarak 20 ile 200 lira arasında değişen fiyat seçeneği bulunmaktadır.

Banyo Duvar Seramikleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo duvar seramikleri renk, yüzey, canlılık, dayanıklılık, marka ve yüzeyine göre fiyat performans olarak değişiklik gösterir.  Banyo döşemeleri için seramik ürünler tercih ederken kaliteli, kullanım alanının boyutuna uygun malzemeler seçmek önemlidir.

Mutfak, bahçe ya da diğer alanlarda olduğu gibi banyoda da, fiyat tablosunun mutlaka net olması, ürün tipi ile yüzeyin birbirini tamamlayacak niteliklerde olması gerekmektedir. Banyo taşları ile aynanın, duşakabinin hem göz, hem de renk, model, yüzey tipi ile uyumu şıklık ve dekoratif bir tarz için önemlidir.

Bien Seramik, Qua Granit, Kütahya Seramik gibi markaların her bütçeye uygun banyo seramik modelleri bulunmaktadır. Evim.com sitesinden banyo fayans modellerine ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.