Ekmeklik Modelleri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Mutfak tasarımlarında ana ürünlerin yanı sıra kullanılan tamamlayıcı aksesuarlar dekorasyonda özel tasarımlara imza atmanızı sağlamaktadır. Mutfak aksesuarları arasında ekmeklik kullanışlı yapısıyla yer alır. Ekmekliklerin birbirinden özel modelleri bulunmaktadır. Değişen dekorasyon stillerine uyum sağlayacak niteliklerde işlevsel ve estetik bir görünüme sahip ekmek dolapları üretilmektedir.

Mutfak tarzınızın tamamlayıcı ürünlerinden biri olan ekmeklikler avantajlı fiyatları ve özel desenleriyle Evim.com sitesinde sizleri bekliyor!

Ekmeklik

Ekmeklik; ekmeği muhafaza etmeye yarayan metal, ahşap gibi malzemelerden üretilen mutfak aksesuarlarından biridir. Ekmekliklerin kullanımı oldukça yaygındır. Standart kutu şeklindeki ekmekliklerden ekmek dolabına mutfak dekorasyonlarınızı tamamlayacak estetik ve özel dizayn ekmeklik modelleri bulunmaktadır.

Standart Ekmek Kutusu: Sadece ekmeklik olarak kullanılan, genellikle mutfak tezgahının üzerine konumlandırılan standart ekmek kutuları pratik kullanımıyla dikkat çekmektedir. Plastik, ahşap, metal ekmeklikler mutfak dekorasyonunu tamamlayacak özel modellere sahiptir. Ekmek kutularının ebatları küçük olduğu için dar mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Modern mutfak tasarımlarında siyah metal ekmeklikler şık görünümüyle tercih edilmektedir. Ekmek kesme tahtasının üzerinde yer aldığı metal ekmeklikler de kullanımı kolay ve dekoratif modellerden biridir.

Tek Dolaplı Ekmeklik: Ekmeklik modelleri arasında dolaplı yapısıyla özel bir saklama alanı sunan modeller yer almaktadır. Tek dolaplı ekmeklik üzerinde yer alan bombeli ekmek kutusu ve alt bölümündeki çekmeceli dolaplardan oluşmaktadır. Ekmek dışında mutfaktaki diğer ürünleri muhafaza edebileceğiniz tek dolaplı ekmeklikler genellikle ahşaptan üretilmektedir. Ahşabın sıcak yapısını çiçek desenleriyle bütünleştiren ekmeklik modelleri mutfağa renk katmaktadır. Ekru, beyaz, krem, kahverengi gibi geniş bir renk skalası bulunmaktadır.

Evim.com sitesinden mutfak stilinizi yansıtacak ekmeklik çeşitlerine özel renk ve desen alternatifleriyle ulaşabilirsiniz.

Çift Dolaplı Ekmeklik: Kullanım alanının geniş olduğu mutfaklarda özel depolama alanlarıyla çift dolaplı ekmeklikler tercih edilmektedir. Ekmeğin dışında bakliyatları saklayabileceğiniz özel çekmece ve dolaplar ekmeklikte yer almaktadır. Ayaklı yapısıyla temizliği kolay olan çift dolaplı ekmeklikler ahşabın doğallığı ile üretilmektedir.

Mutfak dekorasyonlarınıza şıklık katacak çiçek, kelebek, fincan gibi farklı desen alternatifleri bulunmaktadır. Yalın ve özgün tasarımları seven kişiler için düz desensiz lüks tasarım ekmeklikler üretilmektedir.

Ekmeklik Fiyatları

Mutfaklarda kullanım kolaylığı sağlayan aksesuarlardan biri olan ekmekliklerin kişisel ihtiyaçlara yönelik farklı modelleri bulunmaktadır. Ekmeklik fiyatları üretildiği malzemeye, modeline ve ebatlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ekmeklik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mutfak dekorasyonlarınıza eşlik edecek aksesuarlardan biri olan ekmeklikleri seçerken mutfağınızda kullanacağınız yere göre model seçmeniz önemlidir. Küçük mutfaklar için standart ekmek kutuları ideal ürünlerdir. Özellikle siyah metal ekmeklikler son yıllarda mutfak dekorasyon trendlerine eşlik eden modeller arasında yer almaktadır. Yeterli yere sahip mutfaklarda ekmek dolapları geniş depolama alanlarıyla tercih edilmektedir.

Modern mutfaklarda düz desensiz ekmek dolapları kullanılırken, şık mutfak dekorasyonlarında çiçekli ekmek dolapları özel bir kullanım sunar.

Ekmek dolabının üretildiği malzeme de hijyen ve dayanıklılık bakımından mühimdir. Plastik ekmek kutuları yerine sağlıklı bir kullanım sağlayan ahşap ekmek kutuları tercih edilmelidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.