Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Çim Halı Modelleri


Bahçelerinizin Havasını Değiştirecek Çim Halılar

Bahçe tasarımlarınıza güzellik katacak yapı malzemeleri bahçenizde kendine özgü bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Bakımı zor olan çimlerin yerine dekoratif çim halılar son yıllarda doğala yakın görünümleriyle tercih edilmektedir. Bahçe, teras ve balkonlarda özel bir kullanım sunan sentetik halılar dekorasyonun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Çim halılar bahçenizde ahenk sağlayacak ince ve zarif detaylarıyla dikkat çekmektedir. Standart bahçe tasarımlarından modern bahçe tasarımlarına kadar her dekorasyona uyum sağlayacak özel niteliklerde çim halı modelleri vardır.

Bahçenize yeni bir soluk getirecek en özel çim halı modellerine bütçe dostu fiyatlarıyla Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Dekoratif ve Dikkat Çekici Çim Halı Modelleri

Bahçe dekorasyonlarınızda özel bir görünüm oluşturabileceğiz pek çok ürün bulunmaktadır. Bahçe dekorasyonlarında dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılığa sahip ürünleri tercih etmek gerekir. Bahçenizde yer alan bitkilere eşlik edebilecek doğal görünümü ile dikkat çeken suni çim halılar pratik montajıyla konforlu bir kullanım oluşturmaktadır.

Çim zemin dokusunu bahçelerinize yansıtabileceğiniz farklı çim halı modelleri bulunmaktadır. Bahçe keyfinizde doğal görünümüyle dikkat çekecek otlu suni çim halıları tercih edebilirsiniz. Sentetik çim halılar farklı ebatlarda üretilmektedir. Havuz kenarında da özel bir kullanım sunan yeşil çim halılar, yeşilin doğayla bütünleştiği dikkat çekici bir görünüm sunar. Yeşil rengin dışında birbirinden farklı renk alternatiflerinin bulunduğu yapay çim halılar, dayanıklı dokusuyla uzun süreli bir kullanım sağlar.

Doğal çimin görünüşünü tam olarak yansıtmayan otsuz çim halılar da farklı bahçe dizaynlarını seven kişilerin tercihidir. Çim halı temizliğinin pratik olarak yapılabildiği otsuz çimen halılar farklı kalınlık seçenekleriyle kişisel ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Plastikten üretilen çim halılar ise küçük kullanım alanları için uygun çim halı türlerinden biridir. Plastik çim halılar ucuz çim halı modelleri arasında yer almaktadır.

Çim halılar kullanılacağı alana uygun ebatlarda seçilmelidir. Farklı en, boy ve kalınlığa sahip olan çim halılar dekorasyonların atmosferini değiştirecek özel görünümleriyle bahçe dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

En Özel Çim Halı Fiyatları Evim’de

Doğal çimin bakım koşullarının oldukça zor olması bahçelerde suni çim halıların kullanımını yaygınlaştırmıştır. Bahçede suni çim halı kullanırken halının üretildiği malzeme ve modeline dikkat etmek gerekir. Otlu suni çimler iklim şartlarına karşı yüksek dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır. Doğal çime yakın görünümleri de bahçelerde sıklıkla tercih edilme sebebidir. Otsuz çim halı modelleri küçük alanlarda kullanıma uygundur. Çim halı seçerken çim halının kalınlığını da doğru belirlemek gerekir. Bahçe zemininin yapısına uyum sağlayacak şekilde özel bir kalınlık seçilmelidir. Çim halının yüzeyi leke tutmayacak özellikler taşımaktadır. Suni çim halılar genellikle kolay temizlenmektedir. Çim halının boyutlarının kullanım alanına uyum sağlayacak ölçülerde olması için doğru şekilde ölçülmelidir. Büyük metrekareye sahip alanlarda küçük çim halılar dekoratif açıdan doğru bir görünüm sağlamaz. Bu nedenle çim halı alırken ebatların doğru belirlenmesi gerekir.

Çim halı fiyatlarını malzemesine, markasına, kalınlığına ve ebatlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Evim.com sitesinde bahçe, balkon, teras gibi farklı kullanım alanlarına sahip olan çim halılar sektörün önde gelen markalarının ayrıcalıklı modelleri, kalınlık ve renk seçenekleriyle yer almaktadır. Özel filtreleme alternatifleri ve her bütçeye uyum sağlayacak  çim halı modellerini Evim.com’dan satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.