Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Bahçe Seramik Çeşitleri


Bahçe Seramikleri

Tabiatın huzur veren etkisini hissedeceğiniz bahçeleriniz için birbirinden özel dekorasyon malzemeleri bulunmaktadır. Dış mekan seramikleri bahçe dekorasyonunda estetik ve özgün tasarımlara sahne olan malzemelerdir. Bahçe seramik modelleri hava şartlarına olan dayanıklılıkları ve bahçe dizaynına eşlik edecek geniş renk skalasıyla dikkat çekmektedir. Bahçenizdeki kullanım alanına uygun niteliklerde belirleyebileceğiniz bahçe fayansları siz açık havanın keyfini çıkarırken kaymaz yüzeyiyle güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Bahçe seramikleri mozaik detaylardan, ahşap görünüme kadar zengin ürün çeşitliliği ile bahçenizde göz alıcı detaylar oluşturabileceğiniz özel ürünlerdir.

Bahçe Dekorasyonunuzu Yenileyecek Bahçe Yer Döşemeleri

Yaşam alanları arasında doğanın tadını çıkarabileceğiniz bahçeleriniz için konforlu, estetik ve kişiye özgü tasarımlara rastlamanız mümkündür.

Bahçe yer döşemeleri bahçe dekorasyonu için önem arz eden malzemeler arasında bulunmaktadır. Bahçe yer karosu; sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen, farklı ebatlara sahip döşeme malzemeleridir. Mat, parlak gibi farklı yüzey seçeneklerine desenli modeller eşlik etmektedir. Bahçe yer taşları arasında bahçe parkesi olarak geçen sağlam ahşaptan üretilen döşemeler de doğallığı yansıttığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşabın özel dokusunu bahçenin huzur veren yapısıyla birleştiren bahçe karoları, bahçenizde özel bir oturma alanı oluşturabileceğiniz niteliklere sahiptir.

Suya dayanıklılığı yüksek olan dış mekan yer döşemeleri; beyaz, kahverengi, bej, antrasit gibi geniş bir renk alternatifleriyle öne çıkmaktadır.

Bahçe seramiklerini farklı döşeme dizaynlarını kullanarak döşeyebilme olanağınız vardır. Bahçe taşı modellerinde mermer görünümlü seramikler de son yıllarda öne çıkmaktadır. Mermerin doğal yapısını yansıtırken, seramiğin kolay temizlenen yüzeyi pratik bir kullanım sağlar.

Klasikten moderne her dekorasyon anlayışını hitap eden tarzda bahçe seramiği üretilmektedir. Belirli bir konsept içeren bahçe dekorasyonları bahçenizde ahenk oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Bahçenize Güzellik Katacak Seramikler Evim’de

Bahçe dekorasyonu bahçenin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak nitelikleriyle kendine has görünüme sahip malzemelerden oluşmaktadır. Balkon ve teraslarda kullanılan seramikler bahçe dekorasyonlarında da yer almaktadır. Bahçeniz için seçeceğiniz zemin döşeme malzemelerinin darbelere ve dış etkenlere olan dayanıklılığına dikkat etmeniz gerekir.

Bahçe seramiğinin kaymayı önleyen özel bir yüzeyle kaplı olması da güvenli ve sorunsuz bir bahçe dekorasyonuna imza atmanız için dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Eskitme ve ahşap görünümlü seramikler bahçenin genel yapısıyla uyumlu özel ürünlerdir. Bahçe döşemesi seçerken bahçe dekorasyonuna uyum sağlayacak kahverengi, bej gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Kişisel ihtiyaçlarınıza hitap edecek en özel bahçe seramiklerinin fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Piyasa koşullarına, malzemesine, ebatlarına ve rengine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Geniş ürün çeşitliliğinin, kaliteli markalar ile bütünleştiği bahçe seramiklerine online alışveriş sitesi Evim.com’dan her bütçeye uyum sağlayacak fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.