Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Taş Tuğla Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Yapı Malzemeleri Arasında Yer Alan Taş Tuğla

İç ve dış mekân dekorasyonlarında kullanabileceğiniz birbirinden özel malzemeler vardır. Yapı malzemeleri arasında yer alan taş tuğlalar geniş kullanım alanları ve doğal görünümleriyle kullanıldığı alana karakter katan özel malzemelerdir. Bir tasarımdan daha fazlasını arıyorsanız yaşam alanlarınız için kolay uygulanabilir taş tuğlaları tercih etmelisiniz.  Taş tuğlalar briket tuğla, blok tuğla, kültür tuğla gibi birbirinden özel alternatiflere sahiptir.

Dekorasyonlarınızı yaşanabilir kılacak taş tuğla modellerini bütçenize uygun fiyatlarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Dekorasyonlarınızda Doğallığı Yansıtan Taş Tuğla Modelleri

Yaşam alanlarınızın dekorasyonlarında zemin ve duvar döşemeleri belirgin bir rol oynamaktadır. Duvar ve zemin döşemelerinde tabiatın bir yansıması olan taş tuğlalar ortamın havasını değiştiren özel görünümleriyle yer almaktadır.  

Kültür zemin taşı; iç ve dış mekân zeminlerinde kullanılabilen özel yüzeyi ve hafifliği ile dikkat çekici tasarımlara ev sahipliği yapabileceğiniz özel renklerden oluşmaktadır.  Yer döşemeleri için sarı, kırmızı, kül, koyu kotto gibi renkleri kullanabilirsiniz. Derzli ve derzsiz olarak uygulanabilmesi yaşam alanlarınızda göz alıcı tasarımlar oluşturmanıza yardımcıdır.

Kültür duvar taşı; doğal taşa benzeyen hafif yapısıyla pratik bir biçimde duvarlara uygulanabilen malzemelerdir. Kültür duvar taşı her dekorasyona uyum sağlayacak geniş renk yelpazesiyle yaşam alanlarınıza güzellik katar. Kültür duvar taşının odanın her duvarına uygulayabileceğiniz gibi bir duvar için de tercih edebilirsiniz.  İnci, kum, zeytin, antrasit gibi renk seçenekleriyle duvarlarınızın sitilini değiştirir.

Kültür tuğlaları uygulandığı her alanda geçmişten gelen özel bir esintinin hâkim olmasını sağlayan dekoratif yapı malzemeleridir.

Dekoratif Taş Tuğla Kaplamalar Evim’de

İç ve dış mekân tasarımlarının dekorasyonu için kullanabileceğiniz taş tuğlalar geçmişten günümüze kadar gelen özel dekorasyon malzemeleridir. Taş tuğlaların modernize edilmiş hali olan kültür tuğlaları doğal taşa yakın görünümü, hafif yapısı ve kolay döşenebilmesiyle oldukça rağbet görmektedir. Yaşam alanlarınızın zemin ve duvarlarını süsleyecek kültür taşlarını seçerken genel dekorasyona ve kullanım alanına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Eskitme bir tarz yakalamak için dersiz bir uygulaması tercih edebilirsiniz. Renk skalası oldukça geniş olduğu için renge karar vermek zor olabilir. Küçük alanlar için açık tonlar ferah bir görünüm sağlamaktadır. Hem zemin hem de duvar döşemesinde kültür taşı kullanacaksanız açık ve koyu tonların kombini özel bir görünüm sunmaktadır.

Taş tuğla kaplamaların kullanım alanının metrekaresine uygun ölçülerde belirlenmesi gerekir. Taş tuğla fiyatları Sektörel koşullara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca markası, cinsi, rengi ve ölçüleri de taş tuğla fiyatlarına etki eden faktörler arasında bulunmaktadır.

Kaliteli markaların yaşam alanlarınıza yenilikçi ve zamanın eskitemediği bir görünüş katacak taş tuğla modellerine avantajlı fiyatları ve özel filtreleme alternatifleriyle Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.