Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Pvc Asma Tavan Modelleri


Pvc Tavan Paneli

Yenilikçi dekorasyon ürünleri arasında estetik ve şık görünümleriyle pvc tavan panelleri dikkat çekmektedir.  Her iç mekanda kullanıma uygun olan pvc asma tavan hijyenik ve sağlıklı kullanıma sahip yapı malzemelerinden biridir. Bakım gerektirmeyen plastik asma tavanlar yaşam alanlarınıza güzellik katar. Her yaşam alanına uyum sağlayacak özel ebatlara sahip olan pvc tavan paneli küçük ve etkili malzemeler arasında yer almaktadır.

Konfor sağlayan özel desenli plastik asma tavan modellerine güvenilir alışveriş sitesi Evim.com adresinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınıza Yenilik Katacak Pvc Tavan Kaplamalar

Yaşam alanlarınız için kullanacağınız yapı malzemelerinin dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olması oldukça önemlidir. Son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlayan pvc tavan kaplamalar pratik montajı, leke tutmayan yüzeyi ve özel desenleriyle yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirmektedir. Plastik tavanlar hafif yapıya sahip oldukları için son derece kullanışlı ürünlerdir. Depreme, yanmaya ve korozyona karşı dayanıklı olması da öne çıkan detaylar arasında yer almaktadır. Pvc tavan panelleri 60x60 cm ebatlarında üretilmektedir.

Nemi, küfü, rutubeti önleyen yapısıyla banyo ve tuvaletlerin tavanları için sıklıkla tercih edilmektedir. Yalıtım özelliğine sahip pvc gergi tavanlar standart alçı tavanlara göre üst düzeyde bir kullanım sunmaktadır.  Yalıtımın yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan özel yapısıyla evleriniz için önemli yapı malzemelerinden biri olmaya aday ürünlerdir.

Pvc tavan paneli sert yüzeyi ile kırılmaları önlemektedir. Pvc tavan panelleri profillerin üzerine monte edildiği için görüntüyü bozan boru, beton gibi ürünleri gizlemektedir.

Estetik bir görünüm sunan pvc asma tavanlar aydınlatmalarla birlikte rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Tavan modellerini belirlerken özel renk ve desen alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen manzaraları pvc tavan panellerinin eşsiz ürün çeşitlerinden bulmanız mümkündür. Yaşam alanlarına derinlik katan birbirinden özel detaylara sahip yüzeyleri ile pvc tavan panelleri yenilikçi tasarımların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Kendine Has Desenleriyle Dikkat Çeken Pvc Asma Tavanların Seçimi

Yaşam alanları teknoloji ve dekorasyon modasının eşlik ettiği özel ürünler ile bezenmektedir. Pvc asma tavanlar dekorasyon trendleri arasında yer alan montajı kolay ve görselliği yüksek geniş ürün yelpazesiyle göz alıcı tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Çok kullanışlı ve standart tavan görünümünden uzak pvc tavan panellerini seçerken kullanım alanına uyum sağlayacak deseni belirlemeniz gerekir.

Banyo ve tuvaletler için ferah bir görünüm sunan gökyüzü manzarası tercih edilebilir. Küçük desenleri seviyorsanız yıldız desenleriyle yaşam alanlarınızın tavanlarına ışıltı katabilirsiniz. Geniş ve yüksek tavanlar için büyük yaprak desenleri özel ve dikkat çekici bir görünüm için idealdir. Dar tavanlar için ise beyazlığın aydınlatan etkisini yansıtacak ince desenli pvc asma tavanları tercih edebilirsiniz.

Oturma odası gibi yaşam alanlarında ahşabın özel dokusunu yansıtan modeller doğallığın ortama sıcaklık katan yapısını hissetmenizi sağlar.

Pvc asma tavanlarda yuvarlak spot aydınlatmalar eşliğinde yaşam alanlarınızda güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Pvc tavan panelleri genellikle standart ebatlarda üretilmektedir. Kullanacağınız alanın ebatlarına olan uyumuna dikkat etmelisiniz. Pvc tavan panellerini seçerken panelinin kalitesiyle bilinen markalardan biri olması, kullanım ve garanti süresi açısından önem arz etmektedir.

Evinizi yenilemenize yardımcı olan pvc tavan panelleri sektörün bilinen markaların bütçe dostu fiyatları ve ihtiyacınıza göre filtreleyeceğiniz özel alanıyla Evim.com’da sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.