Filtre
Filtre

Kristal Mozaik Modelleri

sayfa başı
sayfa başı

Kristal mozaik slis kumundan üretilen bir mozaik türüdür. Özelliği ise diğer mozaiklerden farklı olarak az metalden oluşan bir kum türü ile yapılmasıdır. Bildiğiniz üzere ortamları ve mekânları daha estetik hale getirmek için mozaik seçenekleri tercih ediliyor. Ev, iş yerleri, havuz, banyo, kütüphane gibi birbirinden farklı her ortamın daha estetik ve daha kullanışlı hale getirilmesi için kristal seramik ya da mozaik seçenekleri arasından seçim yapılıyor. Özellikle de kristal mozaik modellerinin daha sıklıkla tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Evim. com’da sizlere en şık ve en estetik mozaik seçeneklerini aynı zamanda en uygun fiyatlar ile sunuyor. Yaşam alanlarınıza yakışacak mozaik seçeneklerini yakından incelemek ve satın almak için tek yapmanız gereken şey hızlıca kategori ziyareti yapmak olacaktır.

Mutfak Kristal Mozaik Modelleri

Mozaik döşemeleri en çok da mutfaklarda tercih ediliyor. Özellikle tezgâh aralarında döşemelerin tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Mutfağınızın atmosferini değiştiren tasarım kristal mozaik seçeneklerini çok beğeneceksiniz. Evininizin genel dekorasyon tonlarına uyum sağlayan renk ve ton seçenekleri ile kristal mozaiklerin tümüne ulaşabilirsiniz. Mozaik seçenekleri genelde mat ya da parlak yüzeyli olabilir. Cam mozaik seçeneklerinin parlak olması tercih nedenleri arasında yer alıyor. Mutfaklarda yine en sık tercih edilen fileli cam mozaik seçeneklerini de çok beğenebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuzu bozmayacak mozaik modellerini yakından görmek ve fiyat detaylarını öğrenmek için kategori ziyareti yapmanız yeterli olacaktır.

Kristal Mozaik Fiyatları

Mozaik fiyatları da yine en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Sayısız renk, marka ve desen seçeneği sunan Evim.com platformunda aynı zamanda en uygun fiyatlar da sunuluyor. Her zevke ve her bütçeye hitap eden mozaik seçenekleri burada! 4mm kalınlığından 30x30 ölçülerindeki standart mozaik modellerleri için ölçü, marka ve renk gibi detaylar fiyatların değişmesine neden oluyor. Yine de bütçenize göre mozaik modeli bulmanız mümkündür. AVM, kütüphane, kafe veya diğer tüm alanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz en uygun fiyatlı kristal mozaik seçenekleri için en doğru ve en ucuz adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Siz de yaşam ve çalışma alanlarınızda farklılık yaratmak için mozaik döşemeyi tercih edebilir, farklı bir tarz ve atmosfer yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.