Filtre
Filtre

Granit Mozaik Çeşitleri

sayfa başı
sayfa başı

Ev dekorasyonunda duvarlarınız için kişisel zevklerinize hitap edecek pek çok malzeme bulabilirsiniz. Bu malzemeler arasında yer alan mozaikler; geçmişten günümüze eskimeyen dayanıklı yapısı ve küçük desenleriyle öne çıkan yapı malzemelerini oluşturmaktadır. Stil sahibi dekorasyonlar için cam mozaik, granit mozaik, kristal mozaik gibi birbirinden özel mozaik çeşitleri üretilmektedir.

Granit mozaikler; sağlam yapısı ve şık görünümüyle dikkat çeken ürünlerdir. Granit mozaiklerin A’dan Z’ye farklı desenleri bulunmaktadır.

Evinizin ambiyansını değiştirecek granit mozaik çeşitlerine bütçe dostu fiyatlarıyla evim.com’dan ulaşabilirsiniz.

Granit Mozaik

İç ve dış mekanların duvar döşemelerinde granit mozaikler kullanılmaktadır. Hava şartlarına olan yüksek dayanıklılığı ile kullanım ömrü oldukça fazladır. Klasikten moderne her dekorasyon anlayışını yansıtacak granit mozaik modeli bulmak mümkündür. Granit mozaikler genellikle mutfaklarda tercih edilmektedir.

Tezgah Arası Granit Mozaik: Evin en çok kullanılan alanlarından biri olan mutfakların tarzını belirleyen ve ferah bir kullanım sunan tezgah arası granit mozaikler diğer dekorasyon ürünleriyle uyum içinde olmalıdır. Granit mozaiklerin neme, suya ve sıcaklığa karşı dayanıklı olduğu için tezgah arasında güvenle kullanılmaktadır.

Tezgah arası için üretilen granit mozaiklerin kalınlıkları 4 – 8 cm arasında değişmektedir.

Ebatları 14.5x60 cm,30x30 cm gibi her mutfağa uygun şekilde üretilmektedir. Granit mozaikler derzli ve derzsiz olarak uygulanabilmektedir. Granit mozaiklerin zengin renk skalası mutfakta göz alıcı tasarımlara imza atabilmenizi sağlar. Beyazdan siyaha kendine has dokusuyla tezgah arasında ışıltı sağlarken dayanıklılığıyla da uzun süreli bir kullanım sunar.

Evim, Orient gibi kalitesiyle bilinen markaların granit mozaiklerini marka, kalınlık, fiyat filtreleme seçenekleriyle Evim.com adresinde bulabilirsiniz.

Granit Mozaik Fiyatları

Dekorasyonda aydınlık ve özel bir dizayn oluşturabileceğiniz granit mozaiklerin ebatları, kalınlıkları, modelleri değişiklik göstermektedir. Granit mozaiklerin özelliklerindeki değişimler fiyatlarına yansımaktadır.

Dekorasyonlarınıza yeni bir soluk getirecek dayanıklı granit mozaik modelleri için Evim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Granit Mozaik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Granit mozaik alırken kendine has desenli yapısına dikkat ederek dekorasyonu tamamlayacak renklerde seçim yapmak gerekir. Kullanım alanına uygun granit mozaik almaya dikkat etmek gerekir. Tezgah arası için ferahlık sağlayan beyaz, bej gibi açık tonlar kullanışlı ve parıltılı yapısıyla dikkat çekmektedir. Mozaiğin kalınlığı dayanıklılık açısından önem arz eder.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.