Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Doğal Taş Mozaik Çeşitleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Mozaik döşemeler tüm yaşam alanlarında hem daha estetik bir görüntü hem de kullanım kolaylığı açısından tercih ediliyor. Evlerde, iş yerlerinde ve tüm yaşam alanlarında mozaik döşemelerin tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır Mozaik çeşitleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Bu farklılık genelde mozaiklerin üretildiği malzeme ve kum çeşidine göre değişkenlik gösteriyor. Doğal taş mozaik modelleri sevilerek tercih edilenler arasında yer alıyor. Özellikle de otantik dekorasyona sahip ortamlarda daha doğadan bir görüntü yakalamak adına doğal taş modelleri sevilerek kullanılıyor. Doğal ve işlem görmemiş havası yaratan doğal taş seramik çeşitleri de mutfak, salon, koridor, banyo ve tüm yaşam alanlarının duvarlarında tercih edilebilir. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp otantik kafe konseptleri yakalamak için kafelerde de dekoratif doğal taş modelleri tercih edilebilir.

İşte Evim.com sizlere en şahane taş mozaik modellerini sunuyor. Birinci sınıf malzemelerden üretilen ve aynı zamanda sektörün lider markalarının ürünü olan sayısız mozaik taşları modelleri için hemen kategori ziyareti yapabilirsiniz. Hangi alana döşemek istediğinize karar vererek doğal taş desenleri arasından seçim yapıp hemen güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirisiniz.

Mutfak ve Banyo Doğal Taş Modelleri

Mutfak ve banyolar evlerin en çok kullanılan ve en çabuk yıpranan alanlarıdır. Bu alanların hem şık hem de dayanıklı malzemeler ile döşenmesi gerekiyor. Bu nedenle genelde mozaik taş modelleri banyo ve mutfaklar için biçilmiş kaftan oluyor. Mutfak doğal taş modelleri için birden fazla seçenek sunan Evim.com aradığınız mozaikleri bulabileceğiniz en doğru adrestir. Çünkü sadece kalite konusunda değil fiyat konusunda da her bütçeye hitap ediyor. Siz de mutfağınızı ya da banyonuzu daha farklı ve hoş bir atmosfere çevirmek istiyorsanız doğal taş mozaikleri arasından seçim yaparak hemen döşemelerini yaptırabilirsiniz. Evim.com online mağazasında Evim, Mossaica ve Orient gibi öncü markaların mozaik taş ürünleri sunuluyor.

Mozaik Taş Fiyatları

Taş mozaik fiyatları birbirinden farklılık gösteriyor. Örnek vermek gerekirse solid mozaik türleri için fiyatlar farklı iken kristal mozaik çeşitleri için daha farklı olabiliyor. Yine bu durum mozaik taşlar için de geçerlidir. Ürünlerin yapılış şekli, modelleri, renkleri ve ölçüleri fiyatların değişmesinde büyük ölçüde rol oynuyor. Yine de ucuz doğal taş modellerini satın almak için en doğru adresin Evim.com olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü Evim. com’da taş mozaik fiyatları oldukça uygun olmasına rağmen ilaveten %35’e varan indirimler ile sunuluyor. Siz de doğal taş modelleri ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak üzere hemen ilgili kategoriyi ziyaret edebilir ve ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz. Aradığınız birbirinden şık ve tasarım doğal taş mozaikleri kaçırmayın! Evim.com güvencesi ile hızlıca siparişinizi oluşturup satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.