Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Cam Mozaik Modelleri


Evlerinizi, mutfak ve banyolarınızı daha şık hale getirmeyi herkes gibi siz de isteyebilirsiniz. Genelde önemli olan bu yaşam alanlarını ve diğer tüm alanları daha şık hale getirmek için döşemeler tercih ediliyor. Ortamın atmosferini baştan aşağıya değiştiren cam seramik ya da cam mozaik modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Mutfak veya banyolar sıklıkla ıslaklık ve nem ile boğuştuğu için duvarların daha uzun ömürlü ve hijyenik kalması adına da cam seramik modelleri tercih edilebilir. Hem görsellik anlamında hem de hijyen, dayanıklılık anlamında siz de yaşam alanlarınızı daha şık ve hoş hale getirmek üzere zevkinize hitap eden sayısız cam mozaik çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Evinde ya da diğer mekanlarda değişiklik yapmak için mozaik seçeneklerini tercih eden herkesin merak ettiği başlıca sorular bulunuyor. Mutfak tezgah arası cam mozaik fiyatları, cam mozaik nasıl döşenir, cam mozaik nasıl kesilir, fayans üzerine cam mozaik döşenir mi ve fileli cam mozaik nasıl uygulanır gibi sorular en sık sorulan soruların başında yer alıyor demek yanlış olmayacaktır. Çünkü Evim. com’da sizlere birbirinden şık ve her zevke hitap eden sayısız mozaik ve seramik modeli sunuluyor. Eğer siz de hem bu soruların yanıtlarını arıyorsanız hem de aradığınız mozaik modelini bulmak istiyorsanız hemen kategori ziyareti yapabilir ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Cam mozaik, solid mozaik, cam seramik gibi farklı seçenekleri görerek seçim yapabilirsiniz.

Mutfak Mozaik Taşları

Mutfaklar mozaik taşların en çok kullanıldığı alanlardır. Özellikle de mutfak tezgah arasında mozaik taşlar tercih ediliyor. Hem yağ, kir, su gibi maddelerin yoğun olduğu bir ortam olduğu için temizliğin kolay olmasını sağlamak amacıyla hem de estetik anlamda daha bütünlüklü bir atmosfer yaratmak adına seramik ya da mozaik seçenekleri döşeniyor. Sadece mutfaklar değil aynı zamanda banyo için de birbirinden şık mozaik modelleri sunan Evim. com’u hızlıca ziyaret ederek aradığınız modele kolayca ulaşabilirsiniz. Sadece mutfak ve banyo için değil duvar, havuz, kütüphane, mağaza gibi farklı alanlar için özel cam mozaik döşeme modellerini de ilgili kategoride inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Mozaikleri kullanacağınız alanı belirledikten sonra, ortamın genel dekorasyona ahengini bozmayacak seçimler yapmanız gerekiyor. Ayrıca cam mozaik kaplama işlemini kendiniz yapmayı planlıyorsanız 30x30 ölçülerindeki mozaikleri tutan kaliteli bir yapıştırıcı tercih etmeniz gerekiyor. Cam mozaik desenleri de kullanacağınıza alana hitap eden çizgilerden oluşmalıdır. Aksi halde ortamın genel görsel ahengine uyum sağlamayabilir.

Cam Mozaik Renk Seçenekleri

Cam mozaik modellerinde çok sayıda renk seçeneği de Evim. com’da sizlere sunuluyor. Beyaz cam mozaik, mürdüm cam mozaik, siyah cam mozaik ve diğer renkler arasından seçim yaparken dilerseniz fileli cam mozaik modellerini de detaylıca inceleyebilirsiniz. Çünkü özellikle mutfak tezgah arası alanlarında fileli cam mozaik seçenekleri daha çok tercih ediliyor.

Cam mozaik fiyatları da kullanım alanı, renk, desen, kalınlık, model gibi detaylara göre fiyat değişikliği ile sunuluyor. Her markanın fiyatları da modelleri gibi birbirinden farklılık gösteriyor. 4mm kalınlığındaki standart 30x30 ölçülerinde olan mozaik seçenekleri için en uygun fiyatların Evim.com kategorilerinde sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yine kullanım alanlarına göre de fiyatların farklılık gösterdiğini vurgulamak gerekiyor. Örnek vermek gerekirse havuz için tercih edilen cam mozaik fiyatları farklı olurken mutfak cam mozaik fiyatları daha farklı sunuluyor. Siz de kaliteli, şık ve kullanışlı ortamlar yaratmak için duvarlarınızı ve diğer alanları mozaikler ile döşeyebilir ortamın atmosferini baştan sonra revize edebilir ferah bir ortam elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.