Filtre
Filtre

3 Boyutlu Cam Mozaik

sayfa başı
Sayfa
sayfa başı
Sayfa

Yaşam alanlarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Birçok dekorasyon ürünü bulunsa da bunların arasında en önemli olanının döşemeler, duvar döşemeleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Mozaik tasarımları ile yaşam alanlarını daha gösterişli ve kullanışlı bir atmosfere çevirmeniz mümkündür. Havuz, ev, mutfak, banyo, kütüphane, AVM ve aklınıza gelebilecek her ortama hitap eden sayısız mozaik seçeneği bulunuyor. Klasik mozaik veya seramik seçeneklerinin yanı sıra zevkinize hitap eden 3d mozaik seçenekleri de bulunuyor. Eğer siz de farklılık yaratarak yaşam alanlarına ince dokunuşlar yapıp farklı konseptler yakalamayı hedefliyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü Evim. com’da aradığınız tüm mozaik seçeneklerini en uygun fiyata ve en kaliteli markaların ürünleri olarak bulmanız mümkündür. Hemen zevkinize ve bütçenize hitap eden mozaik seçenekleri için ilgili kategori ziyareti yapabilir, dilediğiniz ürünü kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

3D Cam Mozaik Modelleri

Mozaik türleri yüzeylerinin dokusuna göre de farklılık gösteriyor. Mat ya da parlak görünüme sahip olan seçenekler arasından en çok tercih edilenin cam mozaik türleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle de 3 boyutlu cam mozaik seçenekleri daha gösterişli ve göze hitap eden alanlar yaratmak için tercih ediliyor. Altıgen desenlerden bir araya gelen şahane mozaik çeşitlerinde aynı zamanda dijital baskı farkı da kullanılıyor. Size hitap eden birbirinden farklı 3d mozaik çeşitlerini daha yakından incelemek üzere kategori ziyareti yapabilirsiniz.

Mutfağınıza hitap eden cam mozaikleri de çok beğeneceksiniz. Mutfakların görüntüsünü baştan aşağıya revize ederken daha asil ve şık bir atmosfer yaratan mutfak 3d cam mozaik seçenekleri arasından seçim yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca mutfak kategorisinde yine birbirinden şahane modellere ulaşmanız mümkündür. Evim ve Orient markalı mozaik seçenekleri birinci sınıf kalitede ve birbirinden değişik tasarımlar ile sunuluyor.

3D Cam Mozaik Fiyatları

3 boyutlu cam mozaik seçenekleri için çok sayıda ürün gamı sunuluyor. Bu ürün gamı içerisinde ölçü, desen ve renk tonları farkları gibi marka farklılıkları da bulunuyor. Fiyatların da bu kriterlere göre değişkenlik gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Kullanacağınız alanın ölçülerine göre de fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yine de Evim.com online mağazasında her bütçeye ve her zevke hitap eden farklı mozaik modelleri bulmanız mümkündür. Bütçenize göre mozaik seçeneklerini görüntülemek için filtrelerden faydalanabilirsiniz. 3d mozaik seçenekleri ile havuzlarınızı, mutfak, banyo ve diğer tüm yaşam alanlarınızı daha farklı bir atmosfer haline getirmeye hazır mısınız? O halde hemen model seçerek güvenli ödeme seçenekleri ile mozaiklerinizi satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.