Filtre
Filtre

Orient Mozaik Modelleri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Mozaik modelleri tüm yaşam alanlarında sıklıkla tercih ediliyor. Yüzeylerin daha şık olması ve daha kullanışlı hal gelmesi için mozaik döşemelerin tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Kaliteli mozaik türleri ile yapılan döşemeler uzun ömürlü ve dayanıklı oluyor. Hangi yüzeyde kullanacağınızdan bağımsız olarak tercih edeceğiniz mozaik seçeneklerinin kaliteden taviz vermeyen bir marka tarafından sunulması da büyük ölçüde önem taşıyor. Mozaik ürünler konusunda sektörün lider markalarından biri de hiç şüphesiz ki Orient markasıdır. Markaya ait mozaik veya tüm seramik seçenekleri Evim. com’da sizlere sunuluyor. Mutfak, banyo, havuz veya diğer yaşam alanlarında tercih edebileceğiniz tüm mozaik modellerini daha yakından görmek üzere hemen kategori ziyareti yapabilir, beğendiğiniz ürünleri hızlıca güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz.

Orient Mozaik Çeşitleri

Mozaik çeşitleri birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Her alana hitap eden mozaik türünün de farklı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Parlak veya mat doku seçeneklerinin yanı sıra cam mozaik, solid mozaik veya cam seramik alternatifleri de sunuluyor. Her mozaik türü farklı alanlara hitap edebiliyor. Mutfak ve banyo için cam veya seramik mozaikler tercih edilirken, daha estetik alanlar için 3D cam mozaik modelleri tercih edilebiliyor. Orient markası sizlere en kaliteli mozaik seçeneklerini sunuyor. Ayrıca sektörün lider markalarından biri olarak kaliteden de taviz vermeyerek her zevke hitap eden şık tasarım mozaik seçenekleri sunduğunu da söylemek mümkündür. Tüm orient cam mozaik ve diğer mozaik seçeneklerini Evim. com’da bulabilirsiniz.

Orient Mozaik Fiyatları

Orıent cam mozaik ve Orient seramik seçenekleri için fiyatlar farklılık gösteriyor. Birinci sınıf ve kaliteli sıralamasında yer alan orient mosaic modelleri arasında her bütçeye hitap eden tasarımları bulmanız mümkündür. Evim.com güvencesi ile markaya ait sunulan tüm mozaik seçeneklerinde şimdi %35 ve %40’a varan indirim fırsatı da sunuluyor. 30x30 ölçülerinde 4mm kalınlığında sunulan mozaik tasarımlarını yakından incelemek, fiyat detaylarına ulaşmak ve satın almak için hemen Evim.com kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.