Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Evim Mozaik Modelleri


Mozaik modelleri iç veya dış yüzeylerin kaplamasında kullanılıyor. Yüzeylerin daha estetik durması ve daha kullanışlı hale gelmesi için kullanıldığını ifade etmek yanlış olmayacaktır. Mutfaklar, banyolar, havuzlar, tüm duvar yüzeyleri gibi alanların tümünde kullanılan mozaik seçeneklerinin markaları ve kaliteleri oldukça önemlidir. Zayıf ve gerekli kalınlıktan daha ince olan mozaikler, hatalı mozaikler ya da renk ve desen seçenekleri zayıf olan mozaikler hem ortamın ahengini bozuyor hem de zamanla çatlama gibi durumlara neden olarak bozulma durumu yaşatabiliyor. Kaliteli ve alanında profesyonel bir markanın mozaik seçeneklerini tercih ederek tüm bu sorunları ortadan kaldırarak yaşam alanlarınızı şahane bir atmosfere kavuşturabilirsiniz. Evim.com güvencesi ile evim mozaik seçeneklerinin tümü sizlere sunuluyor. Sektörün öncü markalarına ait mozaik modellerini daha yakından görmek ve satın almak için hemen kategori ziyareti yapabilirsiniz.

Evim Mozaik Kullanım Alanları

Evim mozaik seçenekleri farklı yaşam alanlarına hitap ediyor. Her alanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz birden fazla ürün gamı sunuluyor. Havuzlarınız için cam mozaik seçenekleri sunulurken, mutfak veya banyo gibi alanlarda tercih edebileceğiniz mozaik alternatifleri de ilgili kategoride yer alıyor. Mix karışık desenli mozaik seçeneklerinin yanı sıra her zevke hitap eden parlak ya da mat dokulu seçenekleri de Evim markasında bulmanız mümkündür. Mutfak dolap arası mozaik modellerinin yanı sıra AVM, mağaza veya tüm dairelerde kullanabileceğiniz tasarım mozaik alternatiflerini de Evim markasında bulmanız mümkündür.

Evim Mozaik Fiyatları

Evim mozaik modelleri için fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Genelde 4mm kalınlığından 30x30 ölçülerinde sunulan mozaikler için kullanılacak alanın ölçüleri de fiyatları belirlemekte büyük rol oynuyor. Yine mozaik türleri de fiyatlarda etki gösteriyor. En uygun fiyatlı ve her zevke hitap eden birbirinden şık tasarımlı mozaik seçeneklerini detaylarıyla görmek ve hemen güvenli ödeme ile satın almak için kategori ziyareti yapabilirsiniz. Ürünlerin görsellerini inceleyip renk ve model konusunda karar vermeniz de mümkündür. Yaşam alanlarınızı daha şık hale getirmeye hazır mısınız? O halde Evim. com’da yer alan mozaik seçenekleri sizleri bekliyor…

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.