Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Mutfak Duvar Mozaikleri


Yaşam alanlarının şık ve konforlu olması vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Özellikle de en çok kullanılan alanın mutfak olması nedeniyle, mutfaklarda daha dikkat çekici ve kullanışlı dekorasyon fikirleri tercih ediliyor. Mutfak yağ, su ve benzeri kirlere maruz kalan bir alan olduğu için duvarlarında mozaik kullanımı da sıklıkla tercih ediliyor. Daha kullanışlı ve daha hijyenik bir seçim olduğu gibi aynı zamanda daha estetik bir görüntü de sağlayan mozaikler için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Mutfağınızın genel atmosferine mozaik döşemeleri ile ufak bir dokunuş yaparak harikalar yaratabilirsiniz. Sıra dışı, klasik, sade, vintage ya da daha farklı bir dekorasyona sahip olan mutfağınız olabilir. Mutfağınızın genel dekorasyon ahengini bozmayan mutfak duvar taşı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Duvar mozaikleri için hemen ilgili kategoriyi ziyaret ederek tüm ürünleri yakından inceleyebilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mutfak Duvar Taşı Modelleri

Sade bir mutfağa sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bunu duvar taşı döşemeleri ile renklendirebilir daha canlı hale getirebilirsiniz. Farklı ve canlı renkler ile son derece şık mutfaklar elde etmek için en doğru adrestesiniz. Mutfak duvar taşları için birden fazla seçenek sunulan Evim. com’da farklı desen seçenekleri bulunuyor. Mutfak duvar taş modelleri parlak veya mat olarak sunuluyor. Mutfağınızın genel olarak renk bütünlüğüne bakarak seçim yaparken öncü markaların şık tasarımlarını da değerlendirebilirsiniz. Mozaik kategorisinde yer alan ürünlerin tümü Evim ve Orient gibi öncü markalara ait kaliteli ürünlerdir.

Duvar Taşı Nasıl Döşenir?

Mutfak duvar taşı nasıl döşenir diye soracak olursanız da bazı kıstaslara dikkat etmeniz gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Öncelikle doğru ve kaliteli mozaikleri satın almanız gerekiyor. Uygulama için ise profesyonel destek almanız daha sağlıklı sonuçların çıkmasına yardımcı olacaktır. Eğer duvar taşı döşemesini kendiniz yapmayı planlıyorsanız döşeme yapılacak zeminin pürüzsüz ve temiz hale getirilmesi gerekiyor. Ardından 4 mm kalınlığındaki mozaikleri tutabilecek güçlü yapıştırıcı da seçilmesi gerekiyor. Dengeli ve taş desen dizilimine göre döşemenizi titiz bir çalışma neticesinde yapabilirsiniz.

Mutfak Mozaik Fiyatları

Mozaik duvar kaplama için kullanacağınız mozaik seçeneklerinin Evim. com’a en uyguna sunulduğun bilmelisiniz. Fiyat bakımından bakılınca sektörün en lider markalarına ait en şık tasarım mozaiklerin fiyat açısından uyguna sunulduğu tek adres olduğunu da görmeniz mümkündür. Cam mozaik, kristal mozaik ve cam seramik gibi birbirinden farklı ürün gamı içerisinden seçim yaparak hemen güvenli ödeme seçeneği ile hızlıca satın alabilirsiniz. Mozaikler kalınlık, marka, desen ve ölçü gibi detaylara göre fiyat değişikliği gösterebilir. Mutfağınızın havasını değiştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek için en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.