Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Mozaik Modelleri


Mozaikler

Dış ve iç mekanlarda kullanılan yapı malzemeleri arasında yer alan mozaikler küçük ve etkileyici tasarımlarıyla uygulandığı mekanın ambiyansını değiştiren ürünlerden oluşmaktadır. Banyodan havuza farklı alanlarda kullanıma uygun olan mozaikler göz alıcı dizaynlara sahne olan malzemelerdir. Mozaikler birbirinden özel modelleriyle yaşam alanlarınıza şıklık katan özel ürünlerdir. Zengin ürün yelpazesine sahip olan mozaikler ışıltılı bir yapıya sahiptir. Antibakteriyel yüzeyi ile hijyenin üst düzeyde önemli olduğu otel, okul, kafe, mağaza gibi yoğun olarak kullanılan alanlar için iyi bir alternatif oluşturan mozaikler kaplama malzemeleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Kullanım alanlarınıza uyum sağlayacak mozaikleri cazip fiyat fırsatlarıyla güvenilir alışverişin tek adresi Evim.com’dan bulabilirsiniz.

Etkileyici Desenleriyle Yaşam Alanlarınızı Yenileyecek Mozaik Modelleri

Mozaikler; mermer, taş, toprak, cam gibi farklı malzemelerin birleşiminden oluşan yapı malzemeleridir. Geçmişten günümüze kullanım alanları genişleyen mozaikler her dekorasyon anlayışına uyum sağlayacak renk skalasıyla dikkat çekmektedir.

Cam mozaikler; camın zarif ve saydam yapısının dayanıklılık ile bütünleştiği mozaik çeşitleri arasında özel bir yeri bulunan yapı malzemeleridir. Sudan ve nemden etkilenmeyen, kullanım süresi uzun cam mozaikler havuzlarda, mutfak tezgah aralarında, banyolarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özel bir bakım gerektirmeyen cam mozaikler hijyenik yüzeyi ile kolaylıkla temizlenmektedir. Güneş ışınlarından etkilenmeyen, suya ve kimyasallara karşı dirençli havuz cam mozaikleri süs ve yüzme havuzları için yeni nesil yapı malzemelerini oluşturmaktadır.

Cam mozaiklerin alternatifi olarak üretilen solid mozaikler; geri dönüşüm için toplanan camların toz haline getirilip renklendirildiği malzemelerdir. Dekoratif cam mozaiklere göre parlaklığı az olan solid mozaikler duvar döşemelerinde, mutfak, balkon gibi yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Solid mozaikler uygulandığı alanlarda yalıtım sağlamaktadır.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Tasarım Mozaikler

 Neme, suya ve ısıya karşı direnci yüksek olan granit mozaikler iç ve dış mekanlarda benzersiz tasarımlara ev sahipliği yapabileceğiniz özel mozaik çeşitlerinden biridir. Granit mozaikler dayanıklı yüzeyi ile mutfak tezgah aralarında uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Yaşam alanlarını dekore ederken ışıl ışıl tasarımları sevenler için kristal mozaik modelleri estetik ve parıltılı yüzeyi ile oldukça uygun ürün çeşitlerindendir. En şeffaf mozaik modellerinden biri olan kristal mozaiklerin dayanıklılığı diğer mozaiklere oranla daha düşüktür. Estetik ve dekoratif banyo ve mutfak tasarımları için birbirinden farklı geometrik şekilleriyle silis kumundan üretilen kristal mozaikleri kullanabilirsiniz.

Sıra dışı dekorasyonların olmazsa olmazı olan 3 boyutlu malzemeler mozaik modellerinde de kendine özel bir yer bulmaktadır. 3d cam mozaikler; yüksek teknoloji ile üretilen, özel yüzey dokusunu kaybetmeyen, dayanıklılığı fazla olan mozaik modelleridir. Dijital ısı teknolojisiyle üretilen 3 boyutlu cam mozaikler kafe, AVM, daire gibi kullanım alanlarıyla uygulandığı alana canlılık ve derinlik katmaktadır.

Tabiatın yansıması olan doğal tasarımlar için özel bir görünüm sunan doğal taş mozaikler; eskitme, doğal taş görünümü, mermer gibi birbirinden özel seçenekleriyle yaşam alanlarında yenilikçi tasarımlara imza atmanızı sağlayan mozaik çeşitleridir. Fileli olarak uygulanan doğal taş mozaikler fonksiyonellikleriyle her alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Ebatları ihtiyaca bağlı olarak değişen doğal taş mozaikler yaşam alanlarının atmosferini değiştirmektedir. Ergonomik ve mat yüzeye sahip olan doğal taş mozaikler rustik, vintage gibi dekorasyon stillerine eşlik etmektedir.

İç ve dış mekan tasarımlarında uzun kullanım süresi, göz alıcı doku ve renkleriyle klasikten moderne her dekorasyona uyum sağlayan mozaik çeşitlerine özel filtreleme seçenekleri ve uygun fiyat fırsatlarıyla tek tıkla Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.