Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Duvar Mozaikleri


Tüm yapılar duvarlardan meydana geliyor. Ancak duvarların sadece alçı ve boya ile kaplanması bazı ortamlar için yeterli olmuyor. Daha estetik ve göz alıcı duvarlar için duvar mozaikleri kullanmak iyi bir seçim olacaktır. Okul, ev, bahçe, ofis ve diğer tüm mekânlar için farklı duvar mozaikleri seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Özellikle de mutfaklarda kadınların sıklıkla daha hoş bir görüntü yakalamak ve aynı zamanda kullanışlı bir mutfağa sahip olmak için duvar mozaik çeşitlerini tercih ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Evim. com’da her zevke ve her ortama hitap eden en kaliteli markaların mozaik türleri sunuluyor. Zevkinize göre farklı desen ve renk seçenekleri ile sunulan mozaik duvar taşlarına göz gezdirip online güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz.

Mozaik Duvar Seçenekleri

Mozaik eski tarihlerden bu yana en çok tercih edilen yüzey kaplama yöntemidir. Duvar mozaik modelleri arasında çok sayıda seçenek sunulduğunu söylemek mümkündür. Salonlar da ya da kafelerde sıklıkla taş döşeme duvar mozaikleri tercih ediliyor. Siz de evinizi ya da işletmenizi daha estetik bir görünüme kavuşturacak duvar taşlarını tercih edebilirsiniz. Evim.com’da duvar mozaikleri için birden fazla marka alternatifi de sunuluyor. Evim, kalekim,            grown veya milenyum gibi bilinen kaliteli markaların mozaik çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm markalarda birbirinden farklı renk seçenekleri de sunuluyor. Mozaikleri kullanacağınız ortamın dekorasyonuna göre antrasit, altın ve diğer renk seçenekleri arasından seçim yaparak, muhteşem bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Duvar Taşı Nasıl Döşenir?

Duvar taşı nasıl döşenir diye soracak olursanız da işin uzmanından destek almanız gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Genel itibari ile duvar taşları döşemesi yapılacak zeminin temiz ve pürüzsüz olması gerekiyor. Döşenecek taşın yapısına göre uygun bir yapıştırma malzemesi seçilerek döşeme işlemi tamamlanır. Yinelemek gerekirse bu konuda uzman ve profesyonel bir ustadan destek almak en güzel sonuçları verecektir. Aksi halde işlemi yaparken uygulama sırasında yapılan en ufak yanlış tüm duvarın daha kötü görünmesine neden olabilir. Duvar mozaikleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise mutlaka ortamın genel dekorasyon düzenine uyum sağlamasıdır. Özellikle renk konusunda hassas davranmanız duvar mozaiklerinin işlemden sonra ortamı daha başka bir havaya bürümesine yardımcı olacaktır. Örnek vermek gerekirse vintage ya da otantik tarzda bir salonun duvarı için taş konseptli koyu gri veyahut da lake renk seçeneğini tercih etmeniz bütünleyici bir görüntü açığa çıkaracaktır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.