Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Oda Kapı Modelleri


Zamanınızı geçirdiğiniz evinizin konforlu bir yaşam alanına dönüşmesi için ev dekorasyonuna özen göstermeniz önemlidir. Ev dekorasyonunda yer, duvar ve mobilya döşemeleri kadar dikkat çeken unsurlardan biri de oda kapı modelleridir. Oda kapıları bulunduğunuz odanın dizaynını etkilemektedir.

Lake kapı, cam kapı gibi evinizin dizaynını yenileyeceğiniz kapı çeşitlerini Evim.com adresinden satın alabilirsiniz.

Oda Kapıları

Yaşam alanlarınızın temelini oluşturan odaların dekorasyonunda iç oda kapıları önem arz etmektedir. Oda kapılarının özellikleri yazlık ev, daire, dağ evi gibi yaşam alanları için farklılık göstermektedir.  Hazır kapı, ahşap kapı, pvc kapı gibi kapı çeşitleri bulunmaktadır.

Pvc Oda Kapısı: Mdf kapı yüzeyine plastik malzeme ile kaplama yapılarak üretilen PVC oda kapıları, dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma uygundur. Temizlemesi oldukça kolaydır. Çizilmeye ve lekelere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. PVC oda kapıları istenilen renkte üretilebilmektedir. Özellikle tuvalet ve banyolarda PVC oda kapıları kullanılmaktadır. Basit kurulumu olan kapı çeşitleri arasında yer almaktadır.

Camlı Oda Kapısı:  Evinizde estetik ve zarif tasarımlar oluşturmak için camın canlandırıcı etkisini kullanabilirsiniz. Camlı oda kapıları cam ve ahşap karışımı üretilen kapı modelleridir. Ahşabın doğallığı camın zarafeti ile bütünleşmektedir. Kavisli camlar, figürlü camlar ya da geometrik desenler kullanılabilmektedir. Genellikle beyaz oda kapıları camın eşlik ettiği dizaynlara ev sahipliği yapmaktadır. Sürgülü oda kapısı modelleri de yerden tasarruf etmek isteyenlerin tercihidir.

Ahşap Oda Kapısı: Tabiatın yansıması olan ahşap malzemelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ahşap oda kapısı ahşabın doğallığını en iyi şekilde yansıtan ürünler arasındadır. Boya istemeyen yüzeyi ile kullanımı kolaydır. Darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Geleneksel ve rustik dekorasyonun vazgeçilmezi ahşap oda kapılarıdır. Ahşap oda kapılarının raylı oda kapısı modelleri de küçük alanlarda kullanım kolaylığı sağlamak için idealdir.

Lake Oda Kapısı: Lake cilasının uygulandığı lake oda kapısı, ışıltılı görünümüyle yaşam alanlarına şıklık katmaktadır. Kapı yüzeyi mdf malzemeden üretilmektedir. Hijyenik ve temizliği basit olan kapı modelleri arasında yer almaktadır. Lake oda kapısı güneş ışınlarına karşı dirençlidir.

Evim.com sitesinden renk, malzeme, model, kullanım alanı gibi kolay filtreleme seçenekleriyle ihtiyacınız olan oda kapılarına ulaşabilirsiniz.

Hazır Oda Kapısı: Standart ölçülerde üretilen hazır oda kapısı montaj kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Mdf, Amerikan panel gibi farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Her zevke hitap eden renkte ve modelde hazır oda kapıları bulunmaktadır. Kapı ölçülerine dikkat edilerek satın alınması gerekir.

Boyut, Evim gibi markaların hazır kapı çeşitleri ekonomik fiyatlarıyla dekorasyonlarınızı tamamlayıcı niteliktedir.

Oda Kapı Fiyatları

Oda kapıları birbirinden farklı özellikleri sebebiyle fiyatları farklılık gösteren yapı malzemeleri arasında yer almaktadır. Oda kapılarının kalitesini üretildiği malzeme, markası, kalınlığı, camlı veya camsız olması gibi pek çok öğe belirlemektedir.

Oda Kapısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oda kapısı seçmek yaşam alanlarınızın tarzını belirleyen etkenlerden biridir. Oda kapılarının kullanışlı olmasının yanı sıra estetik görünmesi de önemlidir. Her oda için farklı kapı modeli tercih edebilirsiniz. Mutfak kapısı camlı, salon kapısı ise ahşap kapı olabilir. Banyoda ise Amerikan kapı dayanıklı yapısıyla idealdir. Kapı ölçülerinin kullanım alanına uygun seçilmesi gerekir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.