Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Cam Kapı Modelleri


Kapılar koruyucu ve fonksiyonel tasarımları ile geçmişten bugüne dekorasyonların tamamlayıcı malzemeleri arasında yer almaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanılan kapı modelleri özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

İç kapıların; Amerikan kapı, cam kapı, lake kapı gibi dekorasyonlarınıza şıklık katacak çeşitlerine Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Camlı Kapı

Gelişen teknolojiyle birlikte birbirinden değişik malzemelerden üretilebilen kapılar camın dekoratif görüntüsünün yansıması olan camlı kapı modelleriyle dikkat çekmektedir. Cam kapılar; doğal yapısı nedeniyle sağlıklı olan kapılardır. Geri dönüşümü olan camlar çevreye zarar vermeyen malzemelerdir.

Otel, kafe, villa gibi pek çok alanda cam kapı kullanılabilmektedir. Cam kapılar istenilen ölçülerde ve modelde üretilebilmektedir.

Sürgülü Cam Kapı: Sürgülü cam kapı sistemleri kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Camın doğallığının işlevsellik ile birleşimiyle sürgülü cam kapılar üretilmektedir. Ofis, okul, üniversite binaları gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir. İki odayı dekoratif bir biçimde ayırmak için sürgülü cam kapılar kullanılabilmektedir.

Sürgü profili görünür ya da gizli şekilde monte edilebilir. Yavaş kapanan mekanizmaya sahip sürgülü cam kapılar estetik ve konforlu dizaynlar oluşturmak isteyenlerin tercihidir.

Katlanır Cam Kapı: İç ve dış mekanlarda kullanılabilir olan katlanır cam kapılar; yer tasarrufu sağlayan kapı modellerindendir. Balkon, teras, villa girişi gibi alanlarda da ergonomik tasarımıyla katlanır cam kapılar kullanılabilir. Temperli camın dayanıklı yapısı katlanır cam kapı sistemlerinde tercih edilmektedir.

Ses ve ısı yalıtımı ile üretilen katlanır cam kapılar oldukça kullanışlıdır. 6 mm, 8 mm, 10 mm gibi farklı genişlikleri bulunmaktadır.

Alüminyum Cam Kapı: Cam kapılarda alüminyum kasaların kullanıldığı kapı modelleridir. Alüminyum cam kapı darbelere karşı dirençlidir. Temperleme teknolojisi ile üretilen alüminyum cam kapılar yoğun kullanılan alanlar için idealdir. Desenli, buzlu, renkli gibi farklı cam çeşitleri ile üretilebilmektedir.

Evim, Boyut markalarının cam kapı modelleri yenilikçi tasarımlara imza atmanız için renk, fiyat, malzeme, model filtreleme alternatifleriyle Evim.com adresinde.

Kayar Cam Kapı: Görselliği ve kolay kullanımı ile öne çıkan kayar cam kapılar; camın eşlik ettiği kayma sistemine sahip olan kapı çeşitlerinden biridir. Otomatik ya da manuel olarak kullanılabilen kayar kapılar üretilmektedir. İhtiyacınıza yönelik desenli ya da düz camların eşlik ettiği kayar cam kapıları tercih edebilirsiniz. 

Hafif yapısı ile yana kayan otomatik kayar cam kapılar ofis gibi yoğun kullanılan alanlar için uygundur.  Temperli camın dayanıklılığı ile uzun süreli kullanıma uygundur.

Cam Kapı Fiyatları

Her mekanda kullanılan kapılar dekoratif dizaynlar oluşturabileceğiniz ürünlerdir. Cam kapılar sağlıklı, doğal ve işlevsel yapısı sebebiyle tercih edilmektedir. Kapı fiyatlarını etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Modeli, rengi, malzemesi bu unsurlardan bazılarıdır.

Cam Kapı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarında konforlu bir deneyim sunan cam kapıları satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta kapının kullanım alanına uygun olacak şekilde tercih edilmesidir. Katlanır cam kapılar yer tasarrufu sağlamak için kullanılmaktadır. Camın kalınlığı dayanıklılığını belirlemektedir. Temperli camlar bu bakımdan dayanıklılığı yüksek olan kapı çeşitleridir.

Genel dekorasyona uyum sağlayacak desenli ya da buzlu cam kapılar kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilebilir. Cam kapıda kullanılan profillerin kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.