Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Kapı Hırdavatı Malzemeleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Kapı Hırdavatı

İç ve dış mekan tasarımlarının mutlaka kullanılması gereken ürünlerinden biri olan kapıların özellikleri kullanım alanına göre değişmektedir. Değişen dekorasyon anlayışlarına göre dekoratif bir görünüm kazanan kapılar üretildiği malzemeden modeline geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kapılar tek başına kullanılması mümkün olmayan ürünlerdir. Kapı hırdavatı; kapıların kullanılabilirliğini sağlayan özel ürünlerden oluşmaktadır. Kapı kolu, kilit sistemi,  kapı kapatıcı gibi ürünler kapı hırdavatı kategorisinin esas ürünleridir.

Fonksiyonel Özellikleriyle Dikkat Çeken Kapı Hırdavatı Malzemeleri

Kapıların tamamlayıcı malzemelerinden biri olan kapı hırdavat ürünleri arasında kapı kolları önemli bir yere sahiptir. Kapının açılıp kapanabilmesi için gerekli olan kapı kolları, özel modellerden oluşmaktadır. İç oda kapılarında keskin hatlarıyla barelli modeller modern tasarımları seven kişilere hitap etmektedir. Mat ve parlak yüzey alternatifleri bulunan kapı kollarında genel dekorasyonunuza uyum sağlayacak şekilde tercih edebilirsiniz. Beyaz, siyah, krom, bronz, antik gibi eşsiz renk alternatifleri bulunan kapı kollarını kapı modelinize uygun olarak seçebilirsiniz. Topuz kapı kolları estetik ve dekoratif görünümleriyle oda kapılarınıza güzellik katar. Yuvarlak, kare gibi farklı topuz modelleri bulunmaktadır. Daire, villa, yazlık ev gibi yaşam alanlarınız için tercih edebilirsiniz. Kapı kolları arasında geniş boyutları ve tek taraflı bağlantılarıyla yer alan çekme kollar genellikle otel, okul, üniversite binalarının kapılarında kullanılmaktadır. Rahat açılabilen, yoğun kullanıma uygun yapısıyla sorunsuz bir kullanım için ideal ürünlerdir.

Kapı ve kapı kollarının tamamlayıcı ürünleri kilit sistemleri de özel bir yaşam alanı oluşturmak için gerekli kapı hırdavatı ürünleri arasında yer almaktadır. Çift taraflı ve tek taraflı kullanımı bulunan kilit sistemleri vardır. Banyo ve tuvaletler için içten kilitlenen tek taraflı modeller ideal ürünlerdir. Oda kapıları için ise çift taraflı kilit sistemleri tercih edilmektedir.

Otel, apartman, okul, ofis gibi toplu olarak kullanılan yerlerdeki kapılar için kapının otomatik kapanmasını sağlayan kapı kapatıcılar güvenlik ve ısı kaybını önlemek için kullanılan ürünlerdir. Kapının ağırlığına göre kapı kapatıcı modeli belirlenmektedir.

Kapı Hırdavat Ürünleri Cazip Fiyatlarıyla Evim’de

Kullanılacağı yere ve kapının açılma yönüne uygun şekilde kapı kolu seçmeniz son derece önemlidir. Kapı modeline de uyum sağlaması gerekir. Doğal ahşap kapılar için modern kapı kolları estetik bir görüntü sağlamaz. Bu nedenle bütünlük sağlayacak özel modelleri belirlemelisiniz. Kapı rengine göre kapı kolunun rengi belirlenmelidir. Genellikle krom rengi kapı kolları tercih edilse de farklılık arayanlar beyaz, siyah, bronz gibi renkleri kullanmaktadır.

Aradığınız kapı hırdavatı malzemelerini geniş ürün seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla güvenilir alışveriş sitesi Evim.com’dan bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.