Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Kapı Modelleri


Kapılar

Yaşam alanlarınızın dekorasyonunda önemli bir yeri olan kapılar koruyucu görevi gören ve dekoratif açıdan özel görünümleriyle göz alıcı tasarımlar oluşturmanıza yarayan malzemelerdir. Ahşap, lake, mdf gibi farklı malzemelerden üretilen kapılar yaşam alanlarınızda konfor sağlayan önemli ürünler arasında yer almaktadır.

Yaşam Alanlarınız İçin En Özel Kapı Modelleri

Fonksiyonel yapıya sahip olan kapılar odaları birbirinden ayırırken evinizin güvenliğini sağlamaktadır. Kapı modelleri kullanım alanına uyum sağlayacak özellikleriyle dikkat çekmektedir. Ev kapıları; evinizin içinde ve dışında kullanacağınız kapı modelleridir. Farklı malzemelerden üretilen ev kapıları özel tasarımlara sahne olmaktadır. Evin içerisinde kullanılan iç kapı çeşitleri arasında Amerikan panel kapılar;  dayanıklı yapısı ve doğallığıyla dikkat çekmektedir. Mdf üzerine ahşap kaplama olarak üretilen Amerikan kapılar estetik ve şık bir görünüme sahiptir.

Standart ölçülerde üretilen hazır kapılar ise; montaj kolaylığı ile ön plandadır. İç kapılarda parlaklığın ışıltısını yansıtmak için lake kapıları tercih edebilirsiniz. Lake kapılar ısıya, neme ve darbelere karşı direnci yüksek olan ürünlerdir.

Zarif tasarımları seven kişiler için camlı kapılar özel bir alternatif oluşturmaktadır. Camın farklı malzemeler ile bütünleştiği cam kapılar sıklıkla kullanılmaktadır. İç kapılarda camın ahşap, mdf gibi malzemeler üzerinde kaplayıcı alanı ve modelini belirleyebilirsiniz. Genellikle yuvarlak, dikdörtgen gibi şekillerden tercih edilmektedir. Desenli, buzlu, renkli cam seçenekleriyle dekorasyonlarınızda farklı stiller oluşturabilirsiniz. Cam kapıların kullanım alanı oldukça geniştir. Katlanabilir cam kapılar, balkon ve terasları kapatmak için ergonomik bir tasarım oluşturmaktadır.

Küçük alanlar için yer tasarrufu sağlayan katlanabilir oda kapılarını tercih edebilirsiniz.

Özel melamin kağıt kaplama yüzeyi ile melamin kapılar son yılların dikkat çeken kapı modellerinden biridir. Doğallığı ve kendine has ağaç dokulu yüzeyi ile odalarınızın atmosferini değiştirir. Suya ve neme karşı olan dayanıklılığı banyo kapısı olarak kullanılmasını sağlar. Ceviz, kiraz, meşe gibi eşsiz renk seçenekleriyle yaşam alanlarınızın ambiyansını yenilemenize yardımcı olmaktadır.

Dış kapılarda da farklı tasarımlara sahip kapı çeşitlerine rastlamanız mümkündür. Dış kapılar iç kapılardan farklı olarak güvenliğinizi sağlamak amacıyla üst düzeyde bir dayanıklılıkla üretilmektedir. Zırhlı olarak üretilen çelik kapılar dış kapı modelleri arasında oldukça rağbet görmektedir. Yalıtımlı özelliği ile dikkat çeken çelik kapıların kalınlığı değişmektedir. Özel kilit sistemine sahip çelik kapılar güvenliğinizi düşünen özel ürünlerdir. Yeni nesil kapı modelleri arasında özel desenleriyle üç boyutlu çelik kapılar kullanılmaktadır.

Kompozit kapılar da dış kapı modelleri arasında bulunmaktadır. Darbelere, hava şartlarına ve neme olan direnci yüksektir. Isı ve ses yalıtımlı yapısıyla konforlu bir kullanım sunmaktadır. Birbirinden özel renk alternatifleriyle dekoratif bir görünüm sağlamaktadır.

Eviniz İçin Kullanım Kolaylığı Sağlayacak Kapılar Evim’de

Evin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan kapıları seçerken kapının kullanım alanına uyum sağlayacak niteliklerde olmasına dikkat etmelisiniz. İç ve dış kapıların özellikleri birbirinden farklıdır. Dış kapılarda çelik kapılar dayanıklılığı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Çelik kapı seçerken kapının kalınlığının fazla olması sağlamlığını etkilemektedir. Çelik kapıların kilit sistemi de güvenlik açısından son derece önemlidir.

İç kapılarda ise dekoratif bir görünüm sunan kapıların yalıtımlı olması da konforlu bir kullanım için dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır. Kapı açılma mesafesi olmayan odalar için katlanabilir kapılar yer tasarrufu sağlayan işlevsellikleriyle tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Kapı fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Markasından, malzemesine kadar her detay kapı fiyatlarının değişmesinde rol oynamaktadır.

Kapı seçiminde sektörün öncü kapı markaları garanti süreleri ve kaliteli malzeme kullanımıyla bilinmektedir. İhtiyacınız olan kapı modellerini özel filtreleme seçenekleri ve kolay ödeme sistemiyle güvenilir alışverişin adresi Evim.com’dan satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.