Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Yapı Dekorasyon Malzemeleri


Yapı Malzemeleri

Yaşam alanlarınız için kullandığınız her malzemenin kullanım süreci değişmektedir. Yapı malzemeleri; malzemelerin kurulumundan, fonksiyonelliğini yitirmesine kadar olan süreçte kullanabileceğiniz, tamir etmenizi sağlayacak malzemelerinin bütünüdür. Yapı malzemeleri; yaşam alanlarınızı güzelleştiren dekoratif ürünlerden, yalıtım malzemelerine pek çok ürünün tek kategori altında toplandığı malzemelerden oluşmaktadır.

Kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik A’dan Z’ye tüm yapı malzemelerini avantajlı fiyat fırsatlarıyla online alışveriş sitesi Evim.com’da bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Yapı Dekorasyon Ürünleri

Yaşam alanlarında dekorasyonu oluşturan ürünlerin kurulumuna yardımcı pek çok malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemeler dekoratif görünümlerinin yanında fonksiyonel kullanımlarıyla da dikkat çekmektedir.

Yapı dekorasyon ürünleri arasında önemli bir yeri olan duvar kağıtları; evin her bölüme özgü kullanabileceğiniz modelleriyle dikkat çekmektedir. Geçmişten bugüne gelen dekorasyon ürünlerinden biri olan duvar kağıtları, silinebilir ve dayanıklı yüzey özellikleriyle iç mekanlarda çarpıcı tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Sade duvar kağıtlarından lüks tasarım ithal duvar kağıtlarına zengin ürün çeşitliliğine sahip duvar kağıtları yaşam alanlarınızda kişisel zevklerinize hitap edecek özel bir görünüm sağlamaktadır.

Evinizin duvarlarında duvar kağıtlarının dışında kullanabileceğiniz boya çeşitleri de sağlam ve dikkat çekici tasarımlar oluşturmanıza yardımcıdır. Dekoratif boyalar dekorasyon trendleri arasında yer alan  sedef dokulu, kumlu gibi özel yüzey seçenekleriyle duvarlarınıza ışıltı katabileceğiniz özel ürünlerdir. Boya yapmanıza yardımcı olacak boya malzemeleri, pürüzsüz ve sağlıklı yüzeyler oluşturmanızı sağlayacak ekipmanlardır. Rulo, fırça, maskeleme bandı, boya sökücü gibi her ekipman sağlıklı ve pürüzsüz duvar yüzeyleri için gerekli olan ürünlerdir.

Duvar döşemelerinde farklı alternatifler arayanların tercihi duvar panelleridir. Teknolojinin dekorasyon ürünleriyle birleşiminden oluşan duvar panelleri kendinden yapışkanlı taş, tuğla gibi özel desenleriyle pratik bir biçimde uygulanabilmektedir.

Yaşam alanlarınızın tavanlarında kullanabileceğiniz pvc asma tavan panelleri, taşıyıcı profiller yardımıyla döşenen pvc paneller suya, neme ve aşınmaya karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Antibakteriyel, leke tutmayan yüzeyi ile hijyenik bir kullanım sunmaktadır. Özellikle banyo ve tuvaletlerde tesisat borularını gizlemek için tercih edebilirsiniz. Farklı desen ve renkleriyle her dekorasyona uyum sağlamaktadır.

Tavanlarda kullanılan pvc panellerin zemin döşemelerinde kullanabileceğiniz modelleri de mevcuttur. Pvc zemin kaplama; ısı ve ses yalıtımı sağlayan, leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve döşeme kolaylığı ile yaşam alanlarınızda şık ve özel bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Ahşabın doğal görünümünü yansıtan desenleriyle pvc yer döşemesi uygulandığı mekanlara zarafet katar.

Isı ve ses yalıtımı sağlayan kaliteli malzemeler kullanmak sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için oldukça önemlidir. Strafor ve yalıtım köpükleri, iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

İç ve dış mekan tasarımlarında kullanılan bir diğer yapı dekorasyon malzemesi de kültür tuğla ve taşlarıdır. Taş tuğlalar; hafif yapısı ve geniş renk yelpazesiyle doğal taş görünümünün ışıltısını yansıtır. Derz dolgulu ve dolgusuz olarak kullanılabilmektedir. İnşaat malzemeleri arasında yer alan derz dolgular yapı malzemesi olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Yaşam alanlarının olmazsa olmazı kapılar, hazır kapılardan panel kapılarına geniş ürün çeşitleri ve özel görünümleriyle dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Kapı modelleri genel dekorasyona ve üretildiği malzemeye göre belirlenmektedir. Kapı hırdavat ürünleri de kapıların tamamlayıcı malzemelerinden oluşmaktadır. Kapı kolları, kilit sistemleri kapıların işlevselliği için gerekli olan malzemelerdir.

Yapı Dekorasyon Malzemeleri Bütçe Dostu Fiyatlarıyla Evim’de

Yaşam alanlarınız için dekorasyon maceranızı tamamlayacak yapı dekorasyon malzemelerini seçerken kaliteli ürünler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Duvar ve zemin döşemeleri dekorasyonun temel ürünlerini oluşturmaktadır. Duvar dekorasyonlarında özel desenleriyle duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Pürüzsüz duvarlar için boyalar iyi bir alternatiftir. Yeni nesil tasarımlar için kendinden yapışkanlı duvar panelleri üç boyutlu özel görünümleriyle estetik ve özel bir dizayn oluşturmanızı sağlar. Farklı ebatlarda üretilen malzemelerden doğru ebatı belirlemek önemlidir. Genel dekorasyonda ilham kaynağı olacak tasarımlar için seçeceğiniz her ürünün birbiriyle olan ahengine dikkat etmelisiniz.

Yapı dekorasyon kategorisinde yer alan her malzemenin kalitesiyle bilinen markalardan seçmeye özen gösteriniz. Garanti süresi uzun ürünler sorunsuz bir kullanım için idealdir.

Evinizin ihtiyaçlarını karşılayacak aradığınız yapı malzemelerine özel fiyat avantajlarıyla alışverişin tek adresi Evim.com’dan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.