Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Duvar Paneli Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Duvar Kaplama

Yaşam alanlarının dekorasyonuna yön veren duvar döşemeleri için birbirinden özel alternatif ürünler bulunmaktadır. Duvar kaplamaları günümüzde oldukça rağbet gören görselliği ve sağlamlığıyla duvarlarınızda uzun süreli bir kullanım sunan ürünlerdir. Duvar panelleri; kendine özgü yumuşak dokusu, leke ve kir tutmayan yüzeyi ile duvarlarınıza yenilikçi ve özgün bir görünüm kazandıracak malzemelerdir. Strafor özel bir işlem uygulanarak üretilmektedir.

İhtiyacınız olan duvar panelleri zengin renk ve desen alternatifleriyle Evim.com’da!

Şık ve Kendine Has Duvarlar İçin Duvar Panelleri

Değişen dekorasyon anlayışlarıyla bütünleşecek pek çok malzeme duvar kaplamalarında yer almaktadır. Bu malzemelerden biri olan duvar panelleri benzersiz desenleri ve kolay uygulanabilirlikleriyle öne çıkmaktadır. Yalıtım sağlayan duvar paneli farklı kullanım amaçlarıyla duvarlarınıza eşlik edebilmektedir.  Strafor duvar panelleri ihtiyaçlarınız göre değişen farklı kalınlıklarda üretilen ürünlerdir. İyi bir yalıtım için kalınlığı fazla olan strafor duvar kaplamaları kullanabilirsiniz. İç duvar kaplama straforlarında straforun kalınlığı etkili bir yalıtım sağlamak için belirgin rol oynar. İç mekanlarda genellikle 2 mm kalınlığındaki duvar panelleri kullanılmaktadır.

Tuğla desenli duvar kaplama panelleri, tuğla görünümünü duvarlarınız taşırken doğallığın dikkat çekici yapısını hissedebileceğiniz özel modeller arasında yer almaktadır. Evinizin atmosferini değiştirecek farklı desenlerin bulunduğu duvar kaplama panelinde ahşap duvar panelleri; ahşabın ortamı ısıtan görünüşüne ısı, nem, ses gibi yalıtım özelliklerinin eşlik ettiği ürünlerdir.

Dekoratif duvar panelleri yaşam alanlarınızda kişisel zevklerinize hitap edecek şekilde özel bir dizayn sağlamanıza yardımcı olacak özel ürünlerdir. En sevdiğiniz manzaranın içinde olduğunuzu hayal edebileceğiniz gerçekçiliği yüksek üç boyutlu duvar panelleri oldukça rağbet gören duvar kaplama malzemelerinden biridir.

Yapışkanlı duvar panelleri ise; kendinden yapışkanlı yüzeyi ile üst düzeyde bir uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Kaya, doğal taş, tabiat gibi zengin desen alternatifleriyle yaşam alanlarınızda zamansız tasarımlara imza atabilirsiniz.

Duvar Paneli Seçmenin İpuçları

Yaşam alanlarınızda estetik ve konforlu bir ortam için duvar döşemeleri oldukça önemlidir. Yeni nesil dekorasyon ürünleri arasında yer alan duvar panelleri içinizi ısıtacak özel desenleri ve yalıtım özellikleriyle ihtiyacınız olan konforlu yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlar.

Duvar paneli seçerken kullanım alanına ve kullanım amacına uygun model seçmek gerekir. Küçük alanlarda büyük desenlere sahip duvar panelleri alnı olduğundan daha dar göstermektedir. Bu nedenle bu tür kullanım alanlarında sade desenleri tercih etmeniz doğru bir adım olacaktır. Geniş mekânlarda kendinden yapışkanlı duvar panellerini uygulaması kolay olduğu için tercih edebilirsiniz. Üç boyutlu duvar panelleri iç mekânlara derinlik katmak ve kendine özgü tasarımlar oluşturmak için ideal ürünlerdir.

Duvar panellerini bütün duvarlarda değil yalnızca duvarın bir bölümünde de kullanabilirsiniz. Özellikle oturma odalarında televizyonun arkasında taş desenli duvar panelleri kullanmak modası geçmeyen dekorasyonlardan biridir. Duvar panellerinin genel dekorasyona uyum sağlayacak renklerde olması gerekir. Yalıtım amaçlı duvar paneli kullanmak istiyorsanız kalınlığı fazla olan modellere yönelmelisiniz.

Duvar paneli seçerken duvar panelinin yüzeyinin leke tutmaması, sağlığa zararlı kimyasal içermemesi ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Duvar panellerinin fiyatları markasına, modeline, ebatlarına, kalınlığına ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Yaşam alanlarınızda huzur veren ortamlar oluşturmanızı sağlayacak en özel duvar panelleri, bütçe dostu fiyatlarıyla güvenilir alışveriş sitesi Evim.com’da sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.