Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Tuğla Duvar Kağıdı Modelleri


İç mekanlarda duvar döşemeleri mekanın havasını değiştirecek nitelikte olmalıdır. Duvar döşemeleri için farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Geçmişten bugüne gelen duvar kağıtları duvarlarda modası geçmeyen dekorasyon trendlerini oluşturur. Vinil yüzeyi olan duvar kağıtları rahat ve şık bir tasarım fırsatı sunar. Her yıl değişen dekorasyon modası duvar kağıtlarına yeni modellerin eklenmesini ve çeşitliliğin artmasını sağlamaktadır.

Duvar kağıdı modelleri arasında taş desenli duvar kağıdı, tuğla duvar kağıdı, country duvar kağıdı çeşitleri renk ve fiyat filtreleme özellikleri ile Evim.com sitesinde yer almaktadır.

Tuğla Desenli Duvar Kağıdı

Evinizde canlı dekorasyon öğeleri ile eşsiz dizaynlar oluşturabilmeniz için duvar kağıtları özel dekor malzemeleri arasında yer alır. Duvar kağıtlarının kişiye özel şekilde dekore edilmesi tarzınızı duvar döşemelerinizde kullanabilmenize olanak verir.

Son yıllarda doğaya dönüş felsefesinin mimari tasarımlar üzerindeki etkisi duvar kağıdı modellerine de yansımıştır. Bu etkiyle taş desenli, tuğla desenli duvar kağıdı modelleri dekorasyonlarda önemli bir yer edinmiştir.

Tuğla Görünümlü Duvar Kağıdı: Duvar kağıtları arasında farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Tuğla görünümlü duvar kağıdı naturel dizaynları seven kişilere hitap etmektedir. Kırmızı, sarı, renkli gibi tuğla duvar kağıtları yaşam alanlarının hepsinde duvar döşeme malzemesi olarak kullanılabilir.

Geleneksel tarzda dekore edilmiş olan mutfaklarınızda tuğla duvar kağıdı desenlerini tercih edebilirsiniz.

Klasik bir anlayışla döşenmiş salon, oturma odası gibi bölümlerde için de tuğla görünümlü duvar kağıtları yaşam alanınıza yeni bir soluk getirecektir.

3d Tuğla Duvar Kağıdı: Yüksek kalite ile üretilen 3d tuğla duvar kağıdı gerçeklik hissini yaşam alanlarına adapte etmek isteyenler için duvar döşemelerinde alternatif oluşturmaktadır.

Üç boyutlu tuğla duvar kağıdı yaşam alanlarınızda tabiatla bütünleşecek tasarımlara imza atabilmeniz için ev sahipliği yapar. Duvar kağıtları kolay temizlenen yüzeyi ve kullanım ömrünün uzun olması ile duvar döşemelerinizde güvenle kullanabileceğiniz malzemelerden biridir.

3d tuğla duvar kağıtları hareketli ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlar. Tuğla duvar kağıdı üzerinde yer alan çiçek, kelebek ya da sarmaşık desenleri küçük estetik dokunuşlarla mekanlarınızı yeniler.

Rengarenk duvar kağıtlarıyla evinizin mimarı olmanız için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tuğla Duvar Kağıdı Fiyatları

Ev dekorasyonlarının olmazsa olmazı duvar döşemeleri için farklı malzemeler bulunmaktadır. Duvar kağıtları kullanım ömrü, dayanıklı yüzeyi ve döşeme kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Duvar kağıdı fiyatları modeline, rengine ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir.

Günümüzde popülerliği yüksek olan modeller arasında tuğla duvar kağıtları öne çıkmaktadır.

Tuğla Duvar Kağıdı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mekanlarınızda kendine özgü tasarımlar oluşturabilmeniz için duvar ve yer döşemelerinin bütünlük oluşturmasına dikkat etmelisiniz. Tuğla duvar kağıtları taş görünümlü zeminler ile uyumludur.  Mobilyalarınızın da ahşabın sıcaklığını yansıtacak malzemelerden olması gerekir.

Tuğla desenli duvar kağıdı alırken döşeme yapacağınız alanın büyüklüğüne dikkat ediniz. Açık renkli tuğla desenli duvar kağıtları küçük mekanlarda tercih edilmelidir. Koyu renkler ise belli bölümler için döşeme malzemesi olarak kullanılmalıdır.

Duvar kağıtları rulo şeklinde satıldığı için alacağınız rulo miktarını döşeme yapacağınız alanın ölçüsüne göre belirlemelisiniz. Ruloların eni duvar kağıdı modellerine göre farklılık gösterir. En boy özelliklerine de duvar kağıdı alırken dikkat etmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.