Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Ev dekorasyonlarında yer alan duvar döşemeleri yaşam alanlarının karakterini oluşturur. Duvar döşemelerinde kolay kullanıma sahip duvar kağıtları önemli bir yer tutar. Duvar kağıtları mekanlara estetik ve şık bir görünüm katar. Duvar kağıtları arasında farklı modeller bulunmaktadır.

Taş desenli duvar kağıdı, puantiyeli duvar kağıdı, çizgili duvar kağıdı farklı model, renk ve fiyat filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinde!

Taş Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı modelleri arasında yaşam alanlarınızda istediğiniz tasarımları oluşturabileceğiniz farklı modeller yer almaktadır. Taş duvar kağıdı modeli son yıllarda oldukça popüler olan duvar kağıtlarından biridir.

Naturel görünümü ev dekorasyonlarına yansıtmak isteyen kişilerin ilk tercihi taş desenli duvar kağıtlarıdır. Genellikle tv ünitesinin arkasında, şöminenin arkasında ya da yemek masasının arkasında fon oluşturacak şekilde kullanılmaktadır.

Doğal Taş Görünümlü Duvar Kağıdı: Dekoratif ve doğal bir duvar görüntüsüne ulaşmak için doğal taş görünümlü duvar kağıdını tercih edebilirsiniz.

Salon, oturma odası, mutfak gibi yaşam alanlarınızda ferahlık oluşturacak bir görüntü arıyorsanız doğal taş görünümlü kabartmalı, beyaz, gri desenli duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

Yaşam alanınıza otantik bir görünüm katmak isterseniz kahverengi doğal taş görünümlü duvar kağıtlarını duvarınızın bir bölümünde kullanabilirsiniz. Koyu renklerde taşlı duvar kağıtları duvarların tamamına döşendiğinde kasvetli bir ortam oluşturur.

3 Boyutlu Taş Duvar Kağıdı: Dekorasyonlara teknolojideki gelişmelerin etki etmesiyle 3 boyutlu duvar kağıtları kullanılmaya başlamıştır. 3 boyutlu taş duvar kağıdı ile duvar döşemelerinde gerçekçi ve özgün bir görüntü yakalayabilirsiniz. Taşların arasındaki küçük çiçek detayları ile duvarlarınıza tabiatın büyülü dünyasını yansıtabilirsiniz.

3 boyutlu duvar kağıtlarını taş desenine göre duvarlarınızın hepsinde kullanabilir ya da tv ünitesinin arkasında, salonun göze çarpan duvarında olacak şekilde belirgin görünen bir duvarda tercih edebilirsiniz.

Evim.com sitesi üzerinden eşsiz taş desenli duvar kağıdı çeşitlerine, cazip fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Çakıl Taşı Duvar Kağıdı:  Dekorasyonda farklı ve yenilikçi tasarımlar kullanmak isteyen kişiler için çakıl taşı duvar kağıdı özel bir seçeneği oluşturmaktadır.  Ufak çakıl taşlarının huzur veren görüntüsünü yaşam alanlarınıza duvar kağıtlarıyla taşıyabilirsiniz. Özellikle çocuk odası ve yatak odasında renkli çakıl taşlarının duvarlarınızı canlandıracak etkisini yaşayabilirsiniz.

Çakıl taşı duvar kağıdı beyaz çakıl taşlarının üzerine küçük kelebek desenleriyle farklı alternatifleri olan duvar kağıtlarından biridir. Silinebilir ve kolay döşeme özelliği olan ürünlerdir.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Fiyatları

Evinizin dekorasyonunda önemli bir yeri olan duvar kaplamaları için duvar kağıtları güzel döşeme seçeneklerinden biridir. Duvar kağıtlarının fiyatları piyasa koşullarına göre değişebilmektedir.

Taş Görünümlü Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar dekorasyonlarınızda özgün ve canlı duvar döşemeleri için taş görünümlü duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

Yaşam alanınızın genişliğine göre duvar kağıdının rengini ve desenini belirlemelisiniz.

Küçük alanlarda koyu renkli taş görünümlü duvar kağıtlarını yalnızca bir bölüm için kullanmalısınız. Deseni fazla olan duvar kağıtları mekanlarınızı olduğundan küçük gösterir.

3 boyutlu taş duvar kağıtları yaşam alanlarınıza dinamik bir görünüm katacağı için zemin döşemeleri ve mobilyalar ile ambiyans oluşturacak bir biçimde dizayn edilmesi gerekir. Duvar kağıdının silinebilir olması kullanım açısından mühimdir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.