Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Sade Duvar Kağıdı Modelleri


Mekan dizaynlarında duvar ve yer döşemeleri mekanın havasını değiştiren ve mekana kimlik katan ürünlerdir. Duvar döşemelerinde duvar kağıtları dünden bugüne eskimeyen dekorasyon malzemelerinden biridir. Duvar kağıtları; bütün yaşam alanlarında kullanılabilen özel dokulu, silinebilir, dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir.

Taş desenli duvar kağıdı, modern duvar kağıdı, sade duvar kağıdı modelleri alternatif renk ve fiyat filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinde yer almaktadır.

Sade Duvar Kağıtları

Salon, oturma odası, mutfak, yatak odası gibi bölümlerde duvar kağıtlarıyla içinizdeki mimarı ortaya çıkaran tasarımlar oluşturabilirsiniz. Modern, vintage, klasik veya retro belirli bir dekorasyon anlayışı ile hareket etmek mekan dizaynlarında kolaylık sağlamaktadır.

Karmaşadan uzak aydınlık tasarımlar için duvarlarda sade renk duvar kağıtları kullanılmaktadır. Sade duvar kağıtlarının en temel özelliği her dekorasyona uyum sağlayacak ürün zenginliğine sahip olmasıdır.

Düz Renk Duvar Kağıtları: Evinizin dizaynında konfor, estetik ve aydınlık tasarımlar oluşturmak önemlidir. Duvar kağıtları tasarımın en değerli parçalarından biridir. Düz renk duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızda konforu yakalayabilirsiniz. 

Beyaz ve siyah rengin zıtlıklardan oluşan kombinasyonları duvar kağıtları arasında en çok tercih edilen çeşitleri oluşturmaktadır. Düz renk duvar kağıtlarının dokulu modelleri bulunmaktadır. Bu tür modeller kendine has dokusuyla düz renk duvar kağıtlarına özel bir desen katar. Parlaklık veren sim detaylar düz renk duvar kağıtları ile şık bir dekorasyon oluşturmak isteyenlerin tercihidir.

Sade Renk Duvar Kağıtları: Modern dekorasyonlar sadelik anlayışıyla inşa edilen özel tasarımları içermektedir. Sade renk duvar kağıtları modern dekorasyonda önemli bir yeri olan malzemelerden biridir. Açık ve pastel tonların soft geçişleri sade duvar kağıtlarında yer almaktadır. Küçük geometrik desenler ve inci dokuların zarafetindeki sade duvar kağıtlarını modern mobilyalarla harmanlayabileceğiniz ürünlerdir.

En sade duvar kağıtları beyaz, krem, bej renklerinin özel tonlarıyla Evim.com sitesinde dekorasyonlarınıza eşlik etmeyi bekliyor!

Tek Renk Duvar Kağıtları: Küçük mekanları olduğundan geniş göstermek isteyenler için tek renk duvar kağıtları ideal ürünlerdir. Açık mavi, açık gri renkleri duvar kağıtlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Tek renk duvar kağıtları için boyanabilir özellikte olan modellerini kullanabilirsiniz.  Kabartmalı yüzeye sahip tek renk duvar kağıtları salon ve oturma odası için tercih edilen ürün çeşitlerinden biridir. Duvarlarınızda iki farklı duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

Sade Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar döşemelerinde dekorasyonun yapı taşlarından biri olan duvar kağıtları oldukça rağbet gören malzemelerden biridir. Duvar kağıtlarının özellikleri farklılık gösterir. Özelliklerine ve piyasa koşullarına göre duvar kağıtlarının fiyatları değişmektedir.

Sade Duvar Kağıdı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvarlar geniş bir alanı kapladığı için duvar kağıdı seçimlerine özen göstermeniz gerekir. Küçük alanlarda büyük desenler ve koyu renkler seçmek yaşam alanınızda karanlık bir görüntü oluşturur. Bu nedenle sade duvar kağıtları her yaşam alanına uyum sağlayan çeşitleri ile dekorasyonu kolaylaştıran modellerdendir.

Yaşam alanlarında sürekli aynı rengi kullanmak tekdüze bir görüntüye sebep olur. Sade, zarif ve estetik bir görüntü için pastel tonlarla küçük renk geçişleri kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları rulo biçimde farklı kaplama alanlarına sahip ürünlerdir.  Kaplayacağınız duvarın boyutuna göre duvar kağıdı tercih etmeniz önemlidir. Kullanım kolaylığı açısından silinebilir (vinil) duvar kağıtlarını önerilmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.