Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri


Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yaşam alanlarınızdan biri olan mutfaklarınızın ferah ve konforlu bir görünüme sahip olması önemlidir. Mutfağınızdaki yer ve duvar döşemeleri, mutfak dolaplarıyla birlikte mutfağınızın dizaynını belirler.  Mutfağınızın duvar döşemeleri için duvar kağıtlarını tercih etmek yaşam alanınıza yeni bir soluk getirir.

Sıcak ve fonksiyonel bir mutfak için duvar kağıtları seçerken modern duvar kağıdı, taş desenli duvar kağıdı ya da çiçek desenli duvar kağıdı modellerini eşsiz fiyat ve renk filtreleme özellikleri ile Evim.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Mutfak Duvar Kağıtları

Yapı malzemeleri arasında kullanım kolaylığı ve geniş ürün yelpazesi özellikleriyle duvar kağıtları sıklıkla kullanılan malzemelerden biridir. Duvar boyalarının keskin kokusundan rahatsız olanlar için duvar kağıtları iyi bir duvar kaplama alternatifidir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı duvar kağıtlarının her alanda kullanılabilmesine olanak tanır.

Mutfak duvarlarınız için duvar kağıdı tercih ederken pek çok modelden faydalanabilirsiniz. Özellikle mutfak için silinebilir duvar kağıtları tercih etmek temizlik açısından önemlidir.

Mutfak Tezgah Arası Duvar Kağıdı: Mutfak tezgah arası duvar kağıdı çiçekli, çizgili, taş desenli seçenekleriyle mutfaklarda farklılık arayanların tercihidir. Mutfak dolaplarıyla bütünlük oluşturacak duvar kağıtları tezgah arasında kullanılabilir.

Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı modelleriyle döşeme kolaylığı sağlamaktadır. Vinil duvar kağıdı mutfaklarda silinebilir ve dayanıklı yapısıyla tezgah arası için kullanışlı malzemelerden biridir. Fayans görünümlü duvar kağıdı en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Mutfak için 3 Boyutlu Duvar Kağıtları: Duvar kağıdı modelleri için değişik dizaynlar bulunmaktadır. İthal, yerli ya da 3 boyutlu duvar kağıtları yaşam alanlarınızda özel dizaynlar oluşturabilmenizi sağlar.

Mutfak için 3 boyutlu duvar kağıtları kullanarak ufak bir dokunuşu mükemmel bir tasarıma dönüştürebilirsiniz. Üç boyutlu duvar kağıtları mekanların havasını değiştirecek gerçeklikte olan malzemelerdir.

Manzara duvar kağıdı özellikle mutfak için kullanılan üç boyutlu duvar kağıtlarından biridir. Silinebilir, rutubeti önleyen yapısı ve huzur veren manzarasıyla oldukça kullanışlıdır.

Sade ve klasik tasarımları seven kişiler için açık gri, beyaz, krem, bej gibi düz renkleri olan üç boyutlu duvar kağıtları da vardır.

Mutfak Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıdı fiyatları piyasa koşullarına göre farklılık göstermektedir. Duvar kağıdının fiyatını etkileyen en önemli etmenler  3 boyutlu duvar kağıdı, vinil duvar kağıdı ya da ithal olmasıdır.

Mutfağınızda özel bir dizayn oluşturabileceğiniz fayans görünümlü duvar kağıdı fiyatları zengin ürün çeşitleriyle Evim.com sitesinde!

Mutfak için Duvar Kağıtları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşam alanları arasında dinamik kullanıma sahip olan mutfaklar için duvar kağıdı tercih ederken duvar kağıtlarının özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Mutfak tezgah arasında silinebilir (vinil) duvar kağıtları kullanmak temizliğinin kolay olması için gereklidir. Ayrıca ısıya ve neme dayanıklı duvar kağıtları mutfaklarda kullanılmalıdır.

Mutfak dolapları, yer döşemeleri duvar kağıtları ile ahenk içinde olmalıdır. Duvar kağıdı seçerken mutfağınızın tarzı modern, klasik ya da rustik ise bu tarza uygun modellere yönelmelisiniz.

Duvar kağıtları rulo şeklinde satıldığı için mutfağınızda kullanacağınız bölümün metrekaresine karşılık gelecek sayıda rulo satın almalısınız. Genel olarak bir rulo duvar kağıdı ile 16 m2’lik bir alanı kaplayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.