Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Dekoratif Boya Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Yaşam alanlarında kendine özgü dizaynlar oluşturmak şık ve zarif bir görüntü için gereklidir. Düz renklere sahip duvarlarda tarzınızı yansıtacak özel bir atmosfer oluşturmak için dekoratif boya kullanabilirsiniz.

Evim.com sitesinde dekoratif boya, ev boyaları, duvar boyası gibi farklı kategorilerde boya çeşitleri renk, fiyat, marka filtreleme özellikleri ile bulunmaktadır.

Dekor Boya

Dekor boya; duvar kağıtlarındaki desenlerin ya da farklı desenlerin boya ile uygulanmasıdır. Dekor boyaları mekanlarda ışıltı katan özel dokulu ürünlerdir. Dekoratif boya renkleri geniş bir renk kartelasına sahiptir. Dekoratif boya çeşitleri kişiye özel düzenlenebilen ürünlerdir.

İç boya dekorasyonu yaparken dekoratif boyaların ilham veren tasarımları yaşam alanlarınızı güzelleştirir.

Sedef Dokulu Dekoratif Boya: Duvarlarınızda sade ve şık bir doku oluşturmak için sedef dokulu dekoratif boyalardan faydalanabilirsiniz. Parlak yapısı ve küçük ışıltılarıyla salon, oturma odası gibi yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Kullanım açısından kolay temizlenen bir yüzeye sahiptir. Özel fırçasıyla sedef dokusu oluşturulmaktadır.

Kumlu Dekoratif Boya: Dekoratif boyalar arasında farklı modeller yer almaktadır. Kumlu dekoratif boya son zamanlarda öne çıkan dekorlardan biridir. Kumlu dekoratif boya kum efektinin duvarlarda yer almasıyla oluşmaktadır. Bronz ve altın renkleri kumlu dekoratif boyalarda tercih edilen, mekanda özgün bir görüntü oluşturan renk tonlarıdır. Kumlu dekoratif boya leke tutmayan yüzeyi ile her alanda kullanıma uygundur.

Beton Görünümlü Dekoratif Boya: Modern ve konforlu yaşam alanlarında beton görünümlü boya tercih edebilirsiniz. Beton efekti duvarlarda farklı ve sıra dışı bir görüntü isteyen kişiler için idealdir. Beton görünümlü dekoratif boya beton dokusunu yansıtan açık gri ve koyu gri renkleriyle kullanılmaktadır. Modern salon döşemelerinde, ofislerde, home office yaşam alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Polisan, Dyo, Filli Boya dekoratif boya çeşitleri eşsiz renk skalası ile Evim.com adresinde!

Mermer Görünümlü Dekoratif Boya: Dekoratif boyalar doğal desenleri modernize edebilen özel malzemelerdir. Su bazlı kendinden desenli yapısı ile uygulaması kolaydır. Duvarlarda parlaklığı olan geçişli bir yüzey görüntüsü oluşturur.

Koyu tonlardaki mermer görünümlü dekoratif boyalar mermer dokusunu açık tonlara göre daha çok belirginleştirmektedir.  Özellikle cafe, ofis, salon gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Kadife Görünümlü Dekoratif Boya: Dekoratif boyalar arasında soft desenleri ile kadife görünümlü dekoratif boyalar yer almaktadır. İçeriğinde kendine has dolgulu bir malzeme bulunmaktadır. Işık geçişlerinin bulunduğu kadife görünümlü dekoratif boyalar şık bir duvar dekorasyonu için kullanılabilir. Her duvar için tercih edilebildiği gibi bir duvarda çarpıcı renkler kullanılarak dekore edilebilir.

Kullanacağınız yaşam alanının büyüklüğüne göre 0.75 litreden 20 litreye kadar farklı boyutlarda dekoratif boyalar satılmaktadır.

Dekoratif Boya Fiyatları

Duvarlarda, tavanlarda kullanılan boyalar üretim özelliklerine göre değişik alternatifleri olan malzemelerdir.  Sektördeki yenilikler ve boyaların özellikleri fiyatlara etki etmektedir.

Evim.com sitesinde altın, beyaz, gri gibi aradığınız her renkte dekoratif boya cazip fiyat avantajları ile yer almaktadır.

Dekoratif Boya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dekoratif boyalar farklılığı seven kişiler için ideal ürünlerdir. Dekoratif boya alırken boyanın deseni ile kullanacağınız alanın ahenk içinde olmasına dikkat ediniz. Sade desenlerdeki dekoratif boyalar küçük mekanları olduğundan geniş gösterir.

Dekoratif boya renkleri de zemin döşemeleri ve mobilyalarla estetik bir görüntü oluşturacak şekilde seçilmelidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.