Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Polisan Boya Çeşitleri


Mekanların tasarımda tercih edilen yapı malzemelerinden biri olan boyalar; eşsiz ürün çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Dayanıklı, solmayan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz boyaların kalitesini sektördeki öncü markalar belirlemektedir.

Fawori, Dyo, Polisan, Casati gibi boya markalarının kaliteli ve geniş ürün yelpazesi renk, marka, fiyat, cins, kullanım alanı filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Polisan Boya

Polisan Boya; 1985 yılından bugüne boya üretiminde önemli aşamalardan geçen, teknolojik gelişmelerle boya üretimini birleştiren boya firmalarındandır. Polisan renk kartelası özel renk teknolojisi ile dekorasyonda farklılık isteyenler için her yıl yenilenmektedir.

Polisan İç Cephe Boyası: Polisan iç cephe boyası ihtiyaca yönelik boyaları ile özel bir tasarım oluşturmanızı sağlar. Polisan silikonlu, su bazlı, akrilik özelliklere sahip boya çeşitleri duvarlarınızda güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Polisan boya renkleri arasında modern ve fonksiyonel yaşam alanlarına hitap eden Polisan marjinal gri, roma grisi, kum beji, gizemli bej, sade bej renkleri oldukça rağbet görmektedir.

Polisan iç cephe renk kartelasında salon, oturma odası, yatak odası gibi yaşam alanlarında sadeliğin büyüsünü duvarlara taşımak isteyenler için Polisan beyaz düşler,buz beyazı, inci beyazı, romans, doğal bej, kumsal beji renkleri öne çıkmaktadır.

Polisan Elegans Serisi; iç cephe boyaları arasında kendine has formülü ile üretilen özel bir seridir.

Polisan Elegans Anti Aging; su bazlı, yarı mat ve kusursuz silinebilirlik özelliği ile dikkat çekmektedir. Antibakteriyel boyalar arasında yer almaktadır. Küf ve rutubet önleyici özelliği ile banyolarda, mutfaklarda kullanımı yaygındır. Polisan küf önleyici boya olarak sıklıkla tercih edilen boya çeşitlerindendir.

Polisan Silikonlu Boya;  su bazlı, mat ve silikon dolgunun yüzeyleri pürüzsüzleştiren özelliğini taşımaktadır. Kokusuz ve su iticiliği ile kullanım ömrü uzun boya çeşitlerindendir.

Polisan Plastik Boya; akrilik reçineye sahip, kullanımı kolay, kokusuz boya çeşididir.

Polisan Dış Cephe Boyası: Dış cephe dekorasyonunda boyanın teknik özellikleri kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Polisan dış cephe boyası; nano teknoloji ile üretilen akrilik reçine içerikli, çatlak oluşumunu önleyen özelliklere sahip boyalardandır.

Polisan Exelans Serisi; dış cephe boyları arasında su bazlı, silikonlu, kendi kendini temizleyen özelliğe sahip, dayanıklılığı ve kapatıcılığı yüksek olan boyalardandır.

Polisan Exelans Grenli; özel dokusuyla duvarlarda estetik bir görüntü oluşturur. Desenli dış cephe boyalarından biridir.

Polisan Akrilik Boya; mat, kolay uygulanan, su bazlı ve akrilik özelliği ile yüksek kapatıcılığa sahip olan dış cephe boyasıdır.

Polisan Dekoratif Boya: Polisan dekoratif boya çeşitleri ile duvar dekorasyonunda özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz. Dekoratif boyalar arasında Polisan Sedef Boya; sedefli desenleri ile duvarlarınıza şıklık katmaktadır.

Polisan Cosmetika Diamond; kendinden ışıltılı yapısıyla, dekorasyonda parıltıyı sevenlere hitap etmektedir. Saf akrilik bazlı içeriğiyle kolay uygulanabilir.

Polisan Cosmetika Sim; içeriğinde bulunan simler ile duvarlarınızda küçük sim dokunuşları oluşturabileceğiniz dekoratif boyadır.

Polisan Yağlı Boya: Polisan yağlı boyalar ahşap, metal gibi alanlarda kullanılan boya malzemelerindendir.

Polisan X1 Boya; iç kapılarda kullanabileceğiniz su bazlı, solvent içermeyen boyalardandır.  Parlak, sararmayı önleyen, yüksek kapatıcılığı olan özel bir malzemedir.

Polisan Perla Metal Boya; metal yüzeylerde kullanılan, hava şartlarına karşı dirençli bir boyadır. Astar gerektirmeden kolaylıkla uygulanmaktadır.

Evim.com sitesinden Polisan X1 renk kartelasını, ahşap boya çeşitlerini uygun fiyat avantajları ile inceleyebilirsiniz.

Polisan Epoksi Boya: Ahşap, metal, alüminyum yüzeylerde kusursuz kapatıcılığı ile Polisan epoksi boya tercih edilmektedir.

Polisan Boya Fiyatları

Kullanım alanları farklı olan boyaların teknik özellikleri değişmektedir.

Polisan boya fiyatları; duvar, tavan, dış cephe, ahşap gibi kullanım alanına, özelliklerine ve litresine göre farklılık göstermektedir.

Polisan Boya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Polisan boya alırken yaşam alanlarınızdaki yüzey özellikleri ile alacağınız boyanın teknik özelliklerinin uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Boyanın rengi dekorasyonu tamamlayacak tonlarda olmalıdır. Açık tonların aydınlatıcı etkisi her alanda kullanılabilir. Silinebilirlik, matlık, parlaklık, kuruma süresi boya alırken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan biridir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.