Filtre
Filtre

Jotun Boya Çeşitleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Dekorasyonun ana temasını oluşturan boyalar çeşitli alanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Her alanda kullanılan boyaların içerik özellikleri farklılık göstermektedir. İç cephe, dış cephe, duvar, tavan, ahşap boyaları yüzey yapılarına uygun şekilde üretilir.

Boya markaları arasında önemli bir yeri olan Dyo, Filli Boya, Polisan, Jotun Boya malzemelerine renk, cins, fiyat, marka filtreleme özellikleri ile Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Jotun Boya

Uluslararası boya üretim firmalarından biri olan Jotun Boya; 90 yıllık bir sektör tecrübesine sahiptir.  Jotun Boya; sağlıklı, güvenli ve çevreci boya üretimi yapmaktadır. Dünya çapında boya üreten firma Jotun Türkiye ile ülkemizde faaliyet göstermektedir. Jotun toz, duvar, tavan ve endüstriyel boya üretmektedir.

Jotun Boya özellikleri beş temel bileşen üzerine kurulmuştur. Bağlayıcı, dolgulu, pigment, solvent ve katkı maddeleri içermektedir. İçeriğindeki kimyasallar insan sağlığı açısından tehlikeli değildir.

Jotun Dış Cephe Boyası: Farklı iklim koşullarına özel dayanıklılıkta üretilen Jotun dış cephe boyası,  dış cephede kusursuz bir kapatıcılık sağlar. Nefes alabilen boyalar, yüzeylerin leke tutmasını önler. Saf akrilik bağlayıcısı içeren dış cephe boyaları dayanıklılık açısından yüksek bir performansa sahiptir.

Aktif karbonlaşma teknolojisi ile üretilen dış cephe boyaları beton zeminlerin korunmasını sağlamaktadır.

Özel renk dizaynları üretimindeki başarısıyla Jotun renk kartelası 576 farklı renge ev sahipliği yapmaktadır.

Jotun Jotashield Extreme;  dış cephelerde ısı yalıtımı sağlayabilen özel bir boya malzemesidir. 10 yıl boyunca garantisi bulunmaktadır.

Jotun Ahşap Desenli Boya; ahşabın özel dokusunu duvarlarınıza yansıtabileceğiniz bir boyadır.

Jotun İç Cephe Boyası: Hayatın akışına yaşam alanlarınızdaki renkler ile eşlik edebileceğiniz Jotun iç cephe boyası su bazlı ve kokusuz boya içeriğine sahiptir. Kolay uygulanan, hafif dokulu boyalardan oluşur.

Jotun Fenomastic;  estetik ve pürüzsüz duvarlar için saf akrilikten üretilen özel bir seridir. Silinebilir duvar boyasıdır.  Mat veya parlak yüzey alternatifleri vardır.

Multicolor teknolojisi sayesinde Jotun boya renkleri zengin içeriği ile dikkat çekmektedir.

Jotun Ahşap Boyası: Ahşap yüzeylerin bakımı ve korunması için Jotun ahşap boyası özel bir içerik sunmaktadır. Ahşabın yıpranmasını önleyen, uzun yıllar güvenle kullanabilmenizi sağlayan boyalardır.

İklim şartlarındaki ani değişikliklerin ahşabın üzerinde oluşturduğu çürüme etkisine karşı oluşturduğu özel formül ahşap yüzeylerin dayanıklılığını arttırır. Su bazlı, kolay uygulanabilen malzemelerdir.

İç kapılar, ahşap mobilyalar gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

Jotun Dekoratif Boya: Duvarlarda farklı tasarımları seven kişiler için dekoratif boyalar ideal ürünlerdir. Jotun dekoratif boya farklı efektler ile duvarlarınızı renklendirebileceğiniz boya malzemeleridir.

Jotun Lady Effects Pearl; su bazlı, inci dokulu yapısıyla duvarlarınızda sedefli bir görüntü elde edebileceğiniz boya çeşididir. Özellikle salon gibi yaşam alanlarında zarafet ve estetiği duvarlarınıza yansıtır.

Jotun Lady Effects Stucco Antica; mermer görünümlü duvarlar ile modern bir dekorasyon oluşturabileceğiniz boyalardan biridir.

Jotun Lady Effects Metallic; duvarlarınıza ışıltı katacak altın, gümüş parıltılara sahip özel bir üründür. Avangart mobilyalar ile eşsiz bir uyum oluşturabilirsiniz.

Jotun Grenli Boya; ipek mat dokulu kendinden desenli dekoratif duvar boyasıdır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı üst düzeydedir.

Jotun Boya Fiyatları

Boya fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Boyanın Avrupa standartlarında üst düzey kalitede üretilmesi fiyatlarına etki eden unsurlardan biridir. Jotun Boya üstün kalitede üretilen boya markaları arasında yer almaktadır.

Jotun Boya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya alırken boyanın markasına ve kalitesine dikkat etmek gerekir. Sektörde öncü olan boya markaları uzun yıllar boyunca sizlere eşlik edebilecek kalitede boya alternatifleri sunmaktadır. Jotun Boya duvar boyası, dekoratif boya, ahşap boyası gibi ihtiyacınız olan her alanda zengin boya çeşitliliğine sahiptir.

Jotun Boya alırken yüzeye ve kullanım alanına uygun boya seçmelisiniz. Yaşam alanınızın metrekaresine uygun boyutlarda boya almanız önemlidir. Boyanın zemin ve mobilya döşemelerinize uyum sağlayacak renkleri içermesi gerekir. Tek renk yerine açık tonları ve koyu tonları bir arada kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.