Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Filli Boya Çeşitleri


İç ve dış mekan dizaynlarında kullanılan malzemeler dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Kullanım alanına göre yapı malzemeleri arasında boyalar geçmişten günümüze kullanılan ürünleri oluşturmaktadır. Boyaların kalitesini boya markaları belirler.

Filli Boya, Jotun, Fawori, Polisan, Dyo gibi boya markalarının en sevilen renklerine Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Filli Boya

1993 yılından itibaren boya üretimi yapan Filli Boya, Türkiye'nin ilk boya üreten firmasıdır. Yılların tecrübesini teknoloji ile harmanlayıp Avrupa standartlarında boya üretmektedir. Kokusuz, insan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen, güvenle uygulayabileceğiniz boyalar Filli Boya markasında yer almaktadır.

Dış cephe, iç cephe, tavan, ahşap ve yağlı boya çeşitleri eşsiz renk alternatifleri sunmaktadır. Her yıl yenilenen Filli Boya renk kartelası, dekorasyonların vazgeçilmezi olacak renkleri içermektedir.

Filli Boya İç Cephe: İç cephe tasarımlarında dikkat çeken boyalar özelliklerine göre değişen malzemelerdir. Filli boya iç cephe boyası, kokusuz yapıda üretilmektedir. Yaşam alanlarınıza hareket katacak Filli Boya renkleri her dekorasyona uyum sağlayacak çeşitlilikte üretilmektedir. Filli boya su bazlı, silikonlu iç cephe boyaları ve alpinasilan silinebilir boyalar iç cephede kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

AlpinaSilan-W Serisi; küf önleyen antibakteriyel ve hijyenik yapısıyla banyo, mutfak gibi yaşam alanlarında kullanıma uygundur. Tam silinebilir özellikte üretilmektedir.  Serinin en sevilen rengi antik peri bacalarının büyüleyiciliğini yaşam alanlarınıza taşıyabileceğiniz Filli Boya peri bacası rengidir.

Filli Boya’da en çok tercih edilen renkler;  Filli Boya gümüş gri, aydan, mine, sis bulutu renkleridir.

Küçük yaşam alanlarını aydınlatmak ve ferahlık katmak için Filli Boya kum beyazı, kar beyazı, lületaşı, bej, kum beji,  açık gri renklerini tercih edebilirsiniz.

Filli Boya Dış Cephe:  Dış cephe boyalarında boyanın dış etkenlere karşı dayanıklılığı önemlidir. Filli boya dış cephe boyaları yüksek dirence sahip yapısıyla her türlü iklim koşullarına karşı dayanıklıdır. Filli Boya dış cephe boyalarında yeni teknoloji ile üretilen özel serilere yer vermektedir. 

Aqusto Silon Serisi;  nefes alan, su iticiliği olan ve enerji kaybını önleyen dış cephe boyalarından biridir. Uzun ömürlü, renklerin solmasını önleyen niteliklere sahiptir.

AmphiBolin Matt Serisi; canlı renkleri ile dış cephede farklılık isteyen kişilerin tercihidir. Silikonlu yapısıyla zarif ve estetik bir görüntü sağlar. Hava şartlarına olan dayanıklılığı ise maksimum düzeydedir.

Betakril Serisi; kapatıcılığı üst düzeyde olan, su izolasyonlu kolay uygulanabilen dış cephe boyalarıdır.

Evim.com sitesinden duvar boyası, dekoratif boya gibi ihtiyaç duyduğunuz boyalara renk, fiyat, marka,cins ve kullanım alanı filtreleme özellikleri ile ulaşabilirsiniz.

Filli Boya Yağlı Boya: Yağlı boyalar kullanım alanı değişebilen boya gruplarından biridir. Filli Boya yağlı boyaları iç kapılar, ahşap ürünler, mdf ürünler, demir-çelik ve mobilyalarda uygulanabilen özel malzemelerdir.  Parlak yüzeyi ile uygulandığı yüzeye ışıltı katar. İçerisindeki reçine esansı sayesinde tek kat boya uygulamasında kapatıcılık oranı yüksektir.

Filli boya yağlı boya renk kataloğu; yağlı boyalar için sınırlı olan renkler yerine zenginleştirilmiş özel bir renk skalası sunmaktadır. Tropik mavi, mine, gri, filiz, sedef renkleri ipeksi parlaklıkları ile uygulandıkları alanları canlandıran bir etkiye sahiptir.

0.75, 2.5, 5 litre boya boyutları ile üretilmektedir.

Filli Boya Fiyatları

Her alanda kullanılan yapı malzemelerinden biri olan boyaların fiyatları teknik özelliklerine ve piyasa şartlarına göre değişiklik göstermektedir.  Boyanın markası da kalitesini ve fiyatını etkileyen özelliklerden biridir. Filli Boya fiyatları litresine ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterir.

Filli Boya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Filli boya uygulaması kullanacağınız alanın özelliklerine göre yapılmalıdır. Boya alırken kullanım alanlarına yönelik boya tercih etmeniz önemlidir. Filli boya renkleri arasında dekorasyon ile uyumlu renkleri tercih etmelisiniz.

Açık tonlar mekanları aydınlatır. Koyu renkli zemin döşemeleri ile uyum sağlar. Koyu tonları geniş mekanlar için kullanabilirsiniz. Yaşam alanı yoğun olarak güneş alıyorsa duvarlardaki renklerin solmaması için yüksek dirençte boyalar uygulanmalıdır. İç cephe boyalarının silinebilir özellikte olması da kullanım kolaylığı sağlar.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.