Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Dyo Boya Çeşitleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Tüm yaşam alanlarının ihtiyaç duyulan dekorasyon malzemelerinden biri olan boyalar, zengin renkleri ile dikkat çeken tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Boyaların teknik yapıları kullanım alanlarına ve kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Sektörün öncüsü olan boya markaları, kaliteli boya üretimi için teknolojik gelişmeleri takip eder.

Filli Boya, Dyo, Fawori, Polisan gibi boya markalarının yaşam alanlarınıza güzellik katacak renkleri, marka, fiyat, cins, kullanım alanı filtreleme seçenekleri ile Evim.com’da hizmetinizdedir.

Dyo Boya

Dyo; sektörde inşaat boyaları üreterek yer alan, sonrasında kullanım özelliklerine ve kişilerin ihtiyaçlarına yönelik boya üretmeye başlayan boya firmasıdır.

Dyo renk kartelası; doğada yer alan renkleri özel malzemelerle birleştiren renklerden oluşur. İç cephe, dış cephe, ahşap boyaları, tavan boyaları mekanlarda sıklıkla kullanılan Dyo boya çeşitlerindendir.

Dyo İç Cephe Boyaları: Dyo iç cephe boyası; akrilik emülsiyon esaslı, antibakteriyel dekoratif özellikte olan boyalardandır.

Dyo renk kataloğunun duvarlarınızda kendine özgü sıcak tasarımlar oluşturmanızı sağlayacak Dyo kumsal rengi ve kartepe rengi iç cephe boya renkleri arasında dikkat çekmektedir.

Dyo silikonlu boya; mat görünümüyle tek kattaki yüksek kapatıcılığa sahip yapısı ve silinebilir olmasıyla duvarlarınızda uzun süre kullanabileceğiniz boyalardan biridir.

Dyo dinamik iç cephe boyaları ise; su bazlı içeriğiyle ipeksi mat yüzeyler oluşturan boya serisidir. Salon, oturma odası gibi yaşam alanlarında Dyo dinamik silikonlu ipek mat serisinin köpük, bej, kese kağıdı, vizon renkleri öne çıkmaktadır.

Dyo plastik boya;  su bazlı, mat, çatlama yapmayan dayanıklılığı yüksek olan Dyo iç cephe boyalarındandır. Plastik boya klasik boya çeşitlerinden biri olsa da akrilik içeriği ve hızlı kuruma özelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Dyo hareli, çağıl, meltem rengi serinin öne çıkan renklerindendir.

Dyo teknoplast boya; antibakteriyel ve küfe dirençli içeriği ile nem oranı yüksek yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Banyo ve mutfaklarınızda silinebilir, kolay temizlenen ve leke tutmayan yüzeyi ile tercih edebilirsiniz.

Dyo Dış Cephe Boyaları: Dış cephe boyaları binaların estetik ve sağlam yüzeylere kavuşmasını sağlayan önemli yapı ürünlerindendir.  Dyo duvar boyası iç cephelerdeki kalitesini Dyo dış cephe boyalarına da yansıtmıştır.

Dyo teknotex; yağmur suyunun arındırıcı etkisini kullanabilen, leke tutmayan, su bazlı, mat görünümlü dış cephe boyasıdır.

Dyo akramax; güneş ışınlarının etkisinin yoğun olduğu alanlarda, renk solmalarına karşı dirençli içeriğe sahip dış cephe boyasıdır. Su bazlı, ipek mat görünümü ile dış cephede estetik ve direnci yüksek dizaynlar oluşturabilirsiniz.

Dyo grenli doku; dış cephe boyalarında sıradan düz boyaların yerine kendine özgü dokusuyla farklılık katacak boya çeşididir. Hafif dokulu yüzeyler oluşturduğu için yıpranması zor, yağmur sularıyla kendini temizleyebilen özel bir boya malzemesidir. Çakıltaşı, kar beyazı, somon renkleri dış cephelerde tercih edilen grenli doku renkleridir.

Dyo Metal ve Ahşap Boyalar: Ahşap ve metal yüzeylere canlılık katacak, sararmayan, silinmeye dayanıklı Dyo metal ve ahşap boyaları bulunmaktadır. İç kapılar, metal yüzeyler gibi alanlarda kokusuz yapısı ile boyamayı kolaylaştıran bir etkiye sahiptir. Parlak, mat yüzey seçenekleri bulunmaktadır.

 Astar gerektirmeden boyanabilen, mükemmel kapatıcılığı olan Dyo pasboyar;  metal ve ahşap boyamalar için tercih edilmektedir. Metalik ve mat renkler dokuyu bozmadan yeni bir görünüm sağlar.

Dyo Duvar Boyası Fiyatları

Dyo duvar boyası, tavan boyası, iç ve dış cephe boyaları gibi her alanda kullanıma sahip olan boya markalarından biridir.

Dyo duvar boyası fiyatları; silinebilir, silikonlu, saten boya gibi özelliklerine ve litresine göre farklılık gösterir.

Dyo Boya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dyo boya alırken boyanın teknik özelliklerine dikkat etmeniz önemlidir. Banyo, mutfak gibi nem alan yerlerde antibakteriyel Dyo teknoplast boya tercih edebilirsiniz. Silinebilir özellikteki boyalar kolay kullanım için öne çıkmaktadır. Dyo boya renkleri ile zemin ve mobilyalarınızın uyumlu olması gerekir.

0.75, 2.5, 15, 20 litre boyutlarında olan boyalar uygulayacağınız alana göre litresini seçmeniz gereken ürünlerdir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.