Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Casati Boya Çeşitleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

İç ve dış mekanlardaki özel yapı malzemelerinden biri olan boyaların dekorasyonlara renk katacak farklı alternatifleri bulunmaktadır. Ses yalıtımlı, ısı yalıtımlı, su geçirmez boya gibi boya çeşitleri kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklerde üretilmektedir. Boya markaları boyaların kalitesini belirleyen önemli bir etkendir.

Casati, Filli Boya, Dyo, Jotun gibi sektörde önemli bir yer edinmiş boya markalarının her zevke hitap edecek renkleri Evim.com’da fiyat, cins, renk, marka filtreleme özellikleriyle yer almaktadır.

Casati Boya

Casati Boya; 2013 yılından bu yana kişilerin ihtiyaçlarına yönelik boya üreten, boya üretirken insan sağlığını önemseyen boya markaları arasında bulunmaktadır.

Dış cepheden ahşap verniğine kadar zengin ürün yelpazesiyle boya üretmektedir. Casati renk kartelası her yıl yenilenen dekorasyon trendlerini benimseyen renk alternatifleri ile dikkat çekmektedir.

Casati Dış Cephe Boya: Dış cephe tasarımlarında boyanın sahip olduğu teknik özellikler önemlidir. Casati dış cephe boya çeşitleri iklim koşullarına uygun, nefes alan, yüksek kapatıcılığa sahip ürünlerdir.  Isı yalıtımlı dış cephe boyaları ile izolasyonda önemli bir yere sahiptir.

Casati silikonlu dış cephe boyaları; su bazlı, akrilik, dayanıklı ve kolay uygulanan boyalardan biridir.

Casati grenli silikonlu dış cephe boyaları; kendinden hafif desenli, silikon dokulu, hava koşullarına karşı dirençli boyalardır. Mat renkleri ile yüksek kapatıcılığa sahiptir.

Casati grendesen kaplama; dış cephe tasarımlarında farklılık arayanların tercihi desen veren, akrilik boyalardır.

Casati İç Cephe Boya: Yaşam alanlarınıza hareket katacak Casati iç cephe boyaları kolay uygulanabilen, silinebilen ve leke tutmayan özelliktedir. Silikonlu ve akrilik emülsiyon esaslı Casati boya salon, oturma odası gibi alanlarda mat özelliği ile duvarlarda pürüzsüz bir yüzey oluşturur.

Casati silikonlu ipek mat boyalar; silinebilir, Soft geçişleri olan özel boya çeşitlerindendir.  Casati boya renkleri yaşam alanlarınızda açık tonlarıyla aydınlık tasarımlar oluşturabileceğiniz, zemin ve mobilya döşemeleri ile uyum sağlayacak ürünlerdir. Casati orkide rengi, boya renkleri arasında oldukça rağbet gören renklerden biridir.

Dekoratif iç cephe boyaları arasında Casati sedef efekt boyalar şıklık arayanların tercihi olmaktadır. 

Casati boyalar 2.5, 7.5, 15 litre boyutları ve dekorasyonlarınıza yön verecek özel renkleri ile Evim.com adresinde!

Casati Ahşap Verniği: Ahşap dokunun kendine özgü yapısını koruyabilmek için ahşap bakımına dikkat etmek önemlidir. Casati ahşap verniği; ahşabın doğallığını bozmadan uygulayabileceğiniz özel bir üründür. Güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı arttırılmıştır.

Dekoratif açıdan ahşaplarınıza hareket katacak özelliktedir. Darbelere dayanıklı ve hızlı kuruyan yapısıyla kolaylıkla ahşap yüzeylere uygulanmaktadır.

Casati Boya Fiyatları

Boyalar duvarda, tavanda, iç cephede, dış cephede kullanılan, farklı kullanım alanları ile öne çıkan malzemelerdir.  Silikonlu, akrilik, dekoratif gibi teknik açıdan özellikleri değişen boyaların fiyatları da özelliklerine göre oluşmaktadır.

Evim.com adresinden Casati boya çeşitlerini uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Casati Boya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Renklerin gizemli dünyasını yaşam alanlarınıza taşıyabileceğiniz yapı malzemelerinden biri olan boyalar arasında seçim yaparken kullanacağınız alana göre boya seçmeniz gerekir.  Silinebilir boyalar, kolay temizlenmesi ve kullanım süresinin uzunluğu ile sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

Casati boya renkleri zengin renk alternatiflerine sahip olduğu için renk tonu seçerken dekorasyon ile bütünlük sağlayacak tonlara yönelmelisiniz. Açık tonlar her zaman yaşam alanlarını olduğundan geniş gösterir ve ferahlık katar.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.