Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Tavan Boyası Çeşitleri


Yapı malzemeleri arasında yer alan boyaların kullanım alanları değişmektedir. Evinizin duvarlarından, iç kapılara kadar kullanabileceğiniz birbirinden özel boya türleri vardır. Yaşam alanlarınıza hareket katacak boya malzemelerini tercih ederken kullanım özelliklerine dikkat etmelisiniz. Yaşam alanlarınızı ferahlatan tavanlarınız için farklı niteliklere sahip tavan boyalarına rastlamanız mümkündür.

Duvar boyası, tavan boyası, kapı boyası gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak boya çeşitleri marka, renk, cins, fiyat filtreleme özellikleriyle Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Tavan Boyası

Tavan boyaları; yaşam alanlarınızın tavanlarında pürüzsüz ve akıcı bir görünüm sağlayan,  rutubete, neme karşı dayanıklı boya türlerinden biridir. İç ve dış cephelerde farklı kimyasal içeriğe sahip tavan boyası tercih edilmektedir.

Özel tavan boyası renkleri Marshall, Permolit, Polisan, Dyo, Casati tavan boyalarının kataloglarında yaşam alanlarınızda estetik bir görünüm sağlayacak nitelikleriyle yer almaktadır. Yaşam alanlarında en çok beyaz tavan boyası tercih edilmektedir. Marjinal tasarımları seven kişiler için siyah tavan boyası da üretilmektedir.

Antibakteriyel Tavan Boyası: Çatlama, dökülme ve kabarmaları önleyen antibakteriyel tavan boyaları akrilik esaslı içeriği ve küfü önleyen sağlıklı yapısıyla tavanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Tavanlardaki sararmalara ve lekelere karşı yüksek kapatıcılığa sahiptir. Sağlıklı ve antibakteriyel özelliği ile banyo, çocuk odası, yatak odası gibi yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Nefes alan, mat yüzey yapısı ile tavanlarınızda estetik bir görünüm sağlar.

Plastik Tavan Boyası: İç cephe tavan boyaları arasında yer alan ve değişmeyen boya alışkanlığı yansıtan plastik tavan boyası akrilik esaslıdır. Yayılabilme özelliği ile tavanlara kolaylıkla uygulanmaktadır. Alçı ve asma tavan boyası olarak da kullanılabilmektedir.

Fawori, Filli Boya, Casati tavan boyalarını yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirecek özel renkleri ve cazip fiyat fırsatlarıyla Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Küf Önleyici Tavan Boyası: Rutubet ve nemin yoğun olduğu tavanlar için özel olarak küf önleyici tavan boyaları üretilmektedir. Küf önleyici tavan boyası su bazlı yapısı ve hava alma özelliği ile küfü engellemektedir. Özellikle banyo tavan boyası olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Sararmalara, lekelere ve küfe karşı etkili bir çözüm arayanlar için küf önleyici tavan boyası idealdir.

Su Bazlı Tavan Boyası: Yaşam alanlarınızda aydınlık bir görünüm sağlayan su bazlı tavan boyaları kokusuz yapısı ve kolay uygulanabilmesi ile dikkat çekmektedir. Tavanlarda pürüzsüz, mat ve akıcı bir görüntü sağlar. Su bazlı tavan boyası % 30 su ile inceltilerek kullanılabilmektedir.

Tavan boyaları 1 kg, 10 kg, 15 kg, 17.5 kg gibi kullanım alanınıza uyum sağlayacak farklı boyutlarda üretilmektedir.

Tavan Boyası Fiyatları

Evinize canlılık katan tavan boyaları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Tavan boyalarının özellikleri kullanım alanlarına, markasına, cinsine, litresine, rengine göre değişmektedir. Tavan boyalarının değişen özellikleri fiyatlarında da farklılıklara neden olmaktadır.

Tavan Boyası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşam alanlarınız için tavan boyası alırken kullanım alanına dikkat etmeniz gerekir. Banyo ve mutfak tavanları için küf önleyici boyaları tercih edebilirsiniz.  Alçı ve asma tavanlar için plastik boyalar kullanılabilir.

Sektörün bilinen markalarının kaliteli tavan boyaları kullanım süresini uzatmaktadır.  Genelde beyaz rengin hakim olduğu tavanlarda kendinize özgü farklı bir görünüm istiyorsanız sarı, mavi gibi renkleri kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.