Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Boya Malzemeleri


Boya

Geniş bir kullanım alanına sahip olan boyalar yaşam alanlarında benzersiz tasarımlar oluştururken birbirinden farklı içerikleriyle kişisel ihtiyaçları karşılamaktadır. İç ve dış cephelerde dekorasyonun önemli elemanlarından biri olan boyalar gelişen teknolojiyle insan sağlığına zararı olmayan kimyasallardan üretilmektedir.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Boya Malzemeleri

Boya malzemeleri;  boya yaparken ihtiyacınız olan fırça, rulo, maskeleme bandı gibi yardımcı ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır.  Boya malzemelerini kullanım alanına uygun seçmek oldukça önemlidir. Boya malzemelerinin esas elemanı olan boyaların farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Dış cephe boyalarında hava şartlarına karşı direnci yüksek olan boyalar kullanılmaktadır. Kapatıcılığı yüksek olan dış cephe boyaları çatlama ve kabarmalara karşı dayanıklıdır. Otel, okul, villa gibi her binanın dış cephesinde kullanıma uygun dış cephe boyasına rastlamanız mümkündür. Solmayı önleyen özellikleriyle su bazlı dış cephe boyaları sıklıkla kullanılan boya malzemelerinden biridir.

İç cephe boyaları ise farklı dekoratif özellikleriyle yaşam alanlarınıza güzellik katmaktadır. Kokusuz ve kolay uygulanabilen iç cephe boyaları genel dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tercih edilmelidir. Zamansız ve yaşanabilir mekânlar oluşturabileceğiniz zengin renk alternatifleriyle iç cephe boyalarının özellikleri değişmektedir. Su bazlı iç cephe boyaları ile duvarlarınızda ipeksi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dekoratif boyalar ise iç cephelerde özel yüzey dokulu yapısıyla dikkat çekici tasarımlara ev sahipliği yapmanızı sağlar. Silinebilir boyalarda leke tutmayan ve kolay temizlenen yüzeyi ile yaşam alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Ahşap, metal, çelik, demir gibi yüzeyleri boyamak için enamel boyaları tercih edebilirsiniz. Enamel boya; sentetik içeriği ile yüksek kapatıcılığa sahiptir. Pürüzsüz yüzeyler oluşturmanızı sağlayan enamel boyalar mat, yarı mat, parlak gibi yüzey seçenekleri bulunmaktadır.

Boya yapılırken boyaya yardımcı malzemelerin kullanılması temiz ve sorunsuz bir uygulama için gereklidir. Maskeleme bandı ile boyanmasını istemediğiniz yüzeylerde koruyucu bir tabaka oluşturabilirsiniz. Rulo fırçalar; boyanın yüzeye pratik bir biçimde uygulanmasını sağlayan boya malzemeleridir. Boya yaparken oluşan boya lekelerini ise boya sökücüler yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Aradığınız Boya Malzemeleri Geniş Ürün Çeşitleriyle Evim’de

Yaşam alanlarınızda koruyucu görevi geren boyalar ile şık tasarımlar oluşturabilirsiniz. Boya yapılırken boya kadar kullanılan yardımcı boya malzemelerinin seçimi de oldukça önemlidir. Doğru boya seçimi boyanın kullanım alanına uygun belirlenmesinden geçmektedir. Boya seçiminden sonra maskeleme bandı, rulo, fırça gibi ürünleri sorunsuz bir boya deneyimi için satın almalısınız.

Aradığınız boya malzemelerine en uygun fiyatları ve özel filtreleme seçenekleriyle güvenilir alışverişin adresi Evim. com’dan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.