Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Boyalar


Mekanların Görünümünü Yenileyen Boyalar

İç ve dış mekanların koruyucu, dekoratif yapı malzemelerinden biri olan boyalar zengin ürün çeşitleriyle yaşam alanlarınızın kendine has bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Duvar ve tavan boyaları yaşam alanlarında kullanılan en önemli boya malzemeleridir. Pürüzsüz ve aydınlık tavanlar için tavan boyaları yüksek kapatıcılığa sahip özellikleriyle boya kategorileri arasında yer almaktadır.

Duvar boyaları ise; iç ve dış cephelerde kullanılan, kullanım özellikleri ve içerikleri birbirinden farklı olan boya çeşitleridir.  Su bazlı boyalar, suda çözünebilir özellikleriyle sıklıkla tercih edilen boya çeşitleri arasında yer almaktadır. Mat ve parlak yüzey alternatifleri ile duvarlarınızın hoş bir görünüm kazanmasını sağlar.

Duvar boyaları arasında önemli silinebilir olmasıyla önemli bir yer elde eden silinebilir boyalar, kullanım ömrü uzun boya türleri arasında yer almaktadır. Sağlıklı ve kokusuz içeriği ile yaşam alanlarınızda güvenle uygulayabilirsiniz.

Kokusuz içeriğe sahip akrilik boyalar geniş renk alternatifleriyle dikkat çekmektedir. İpeksi ve pürüzsüz bir duvar yüzeyi oluştururken, leke tutmayan yapısıyla kolay bir kullanım sağlar.

İç ve dış cephelerde kullanılan silikonlu boyalar nefes alabilen, kolay temizlenen, leke tutmayan insan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen özelliklere sahip boya malzemeleridir. Nem, sıcaklık gibi etkenlere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Çatlama ve kabarmayı önleyen özel yüzeyi yaşam alanlarında sorunsuz bir kullanım sunar.

Son yıllarda değişen dekorasyon anlayışlarının ışığında görselliği ile öne çıkan dekoratif boyalar yaşam alanlarında küçük nüanslarıyla etkili bir görünüm sağlamaktadır. Sedef dokulu, beton görünümlü, kumlu gibi zengin dekor seçenekleri kendine özgü ve ışıltılı duvarlar oluşturmanız için ideal boya türlerinden biridir.

Banyo, mutfak gibi yaşam alanlarında küf oluşumunu önleyen ve üst düzeyde hijyen sağlayan antibakteriyel boyaları tercih edebilirsiniz. Su bazlı ve akrilik içeriği, kokusuz yapısı, yüksek kapatıcılığı, leke tutmayan yüzeyi ile dikkat çekmektedir.

Gelişen teknolojinin en önemli ürünleri arasında yer alan yeni nesil epoksi boyalar zeminlerde deniz dalgaları, çakıl taşları gibi keskin ve çarpıcı görüntüler sağlayan özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Yenilikçi ve Estetik Görünümleriyle Bütçe Dostu Boyalar Evim’de

Yaşam alanlarınıza güzellik katan boyalar birbirinden farklı özellikleriyle konforlu bir kullanım oluşturmanızı sağlayan özel yapı malzemeleridir. Boya seçerken kullanım ihtiyaçlarına uygun boya seçmek gerekir. Boyaların kapatıcılığının yüksek olması, sağlığa zararlı kimyasal içermemesine dikkat etmelisiniz. Boya fiyatları markasına, cinsine, rengine ve boyutlarına bağlı olarak değişmektedir.

Sektörün öncü boya markalarının kaliteli ve uygun fiyatlara sahip olan boyalarına online alışveriş sitesi Evim.com üzerinden geniş ürün yelpazesiyle ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.