Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Parlak Seramik Modelleri


Bir yapıda dekor ve görselinde en dikkat çeken etkenlerden biri fayanslardır. Yapının farklı yerlerinde kullanılan fayanslar çeşitli boyut, renk ve desenlere sahiptir. Yüzey fayanslarından biri olan parlak seramik fayans tercihi fazla olan fayanslardan bir tanesidir. Kullanacağınız parlak fayanslar birçok konuda olumlu etkiler sağlayacaktır.

Günümüzde kullanılan çeşitli parlak fayanslar neredeyse her yapıtta tercih edilmektedir. Alternatif seçenekleriyle parlak fayans modelleri evim.com adresinde yer almaktadır.

Parlak Fayanslar

Parlak fayanslar bulunduğu konumu daha şık ve göz alıcı bir duruma getirebilmeniz için önemli bir etkendir. Parlak fayanslar kullanıldığı yerlerde tüm dikkatleri üstüne çekeceği şüphesiz bir gerçektir.

Parlak fayansların tercih edildiği yerler genellikle mutfak, banyo ve tuvaletlerdir. Buralarda kullanılan fayans parlak granit fayanstır. Işığın daha az olduğu yerlerde parlaklığın daha fazlası olması açısından önemli bir unsurdur. Banyolarda kullanılan parlak fayans modelleri hem zeminde hem de duvarlarda kullanılmaktadır.

Bununla birlikte fayans olarak kullanılan beyaz parlak zeminler fazlasıyla tercih edilmektedir.
Parlak yer karoları evin her yerinde kullanılabilir. Parlak seramiklerin mat zeminlere göre çizilmesi daha zordur. Tüm bu etkenlerin yanı sıra temizliği oldukça kolay olan parlak fayanslar tercihler sırasında başlarda yer almaktadır.

Parlak Yer Seramikleri: Parlak yer karosu istenildiği her alanda kullanılabilir. Kullanılan parlak yer seramikleri yerine göre ısıya, suya ve soğuğa dayanıklı fayanslar olmalıdır. Genellikle mutfak, banyo ve balkonlarda kullanılan bu parlak yer döşemeleri bulunduğu yeri bir yıldız edasıyla parlatacaktır. Parlak yer döşemesi ofislerde de çok tercih edilen bir yüzeydir.

42.5x42.5 boyutlarında ve farklı boyutlarda kullanılabilen ve genellikle kare şeklinde olan parlak yer karoları bulunmaktadır. Seramiksan, Kütahya Seramik parlak yer seramikleri alanında yetkin üreticilerinin ürünlerini kolayca bulabilirsiniz.

Parlak Duvar Fayansları: Parlak duvar fayansları parlak duvar seramiklerine göre daha az kullanılır. Genel olarak kullanım alanları arasında mutfak, banyo ve balkon vardır. Parlak yer seramikleri bütün odalarda kullanılabilirken parlak duvar fayanslarının kullanım alanları yer seramiklerine göre bir nebze daha azdır.

20x20, 30x60 boyutlarında ve farklı boyutlarda kullanılabilen parlak duvar fayansları bulunmaktadır. Seramiksan, Kütahya Seramik, Evim Seramik parlak fayanslarında öncü firmalarının ürünlerini bulabilirsiniz.

Parlak duvar seramikleri içinizin ışıltısını dışarıya yansıtabileceğiniz modellere sahiptir. Birçok desenli modeller zengin ürün skalasına sahip dekorasyonun tek adresi evim.com sitesinde yer almaktadır.
Parlak Seramik Fiyatları

Parlak seramik fiyatları çeşitli bütçelere uygun fiyat seçenekleriyle, içinizin güzelliğini dışarıya yansıtacağınız ve evinizin her köşesine şıklık katacak parlak seramik rektifiyeli, rektifiyesiz, 3 boyutlu, altıgen seramik, ikilik, merdiven basamağı ve tezgah arası ürün çeşitliliğiyle evim.com adresinde sizlere zengin ürün çeşitliliğiyle hitap etmektedir. 8.99 TL’den başlayan hiç pahasına fiyatlarıyla eski fayanslarınızı parlak fayanslarla yenilemenin tam zamanı!

Evim.com web sitesindeki ürün filtreleme seçenekleriyle evinizin her köşesi için seramik seçerken fiyat, marka, ebat, ürün tipi, yüzey, renk ve kullanım alanı kategorilerinden tercihlerinizi belirleyerek istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Parlak fayans fiyatları boyutuna, imalatçı firmasına göre değişiklik gösterebilir. Fiyat aralığı 8,70-314,92 TL arasında değişmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.