Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Seramiksan Modelleri


Mekanlarınızı tasarlamak için ortaya çıkan trendleri değerlendirebilirsiniz. Mekanın görünümü belirleyen zemin döşemeleri ve duvar döşemelerinde seramik malzemeleri kullanılmaktadır. Sık kullanılan yaşam alanları için zemin kaplamalarının kalitesi önemlidir.

Günümüzde seramik malzemeleri üretiminde yüzey, ebat, kullanım alanı kriterlerine dikkat edilmektedir. Bu kriterleri belirleyen seramik markalarından biri olan Seramiksan ; köklü bir geçmişe sahip firmalardandır.

Kütahya Seramik, Ege Seramik, Seramiksan modelleri; uygun fiyatları,özel ebatları,yüzey ve ürün tipi gibi kolay filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinde bulunmaktadır.

Seramiksan Fayans

Seramiksan seramik üretimine 1994 senesinde Turgutlu’da başlamış ve durmaksızın her mekana uygun seramik üretmiştir.

Seramiksan; granit, sırlı,porselen,teknik  granit ve dış cephe kaplamaların öne çıkmaktadır.

Seramiksan Yer Seramikleri: Mekanlarınızın dekorasyonlarında yer döşemeleri dikkat çeken ilk detaylardan biridir. Yer döşemelerinde çarpıcı ve etkileyici tasarımlar oluşturabilmek için doğru ürünler tercih edilmelidir. Seramiksan seramik ürünleri yer döşemeleri için dijital gelişmelerin ışığında dekorlar ve renkler belirlemektedir.

Metrekaresi  8.74 TL’den başlayan Seramiksan History modellerine, Seramiksan yer karolarına Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Seramiksan Duvar Seramikleri:  Mutfak, banyo, balkon gibi alanların duvarlarına uygun seramik ürünleri seçebilmeniz için yer döşemesiyle olan uyumuna dikkat etmeniz gerekir.

Seramiksan Hera Ring Renkli Dekor Seramikleri, yaşam alanlarında şık dizaynlara yer vermek isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Zeminlerde mat Seramiksan seramik malzemeleri kullanırken, duvarlarda Seramiksan parlak dekor seramikleri tercih ederek yaşam alanlarınızda konforlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Seramiksan Mutfak Seramikleri: Mutfağınızı baştan aşağıya değiştirebilecek malzemelerden biri seramiklerdir. Dekorasyonda aydınlık ve ferah mekanlar oluşturma fikri mutfağınız için geçerli olmalıdır. Yoğun olarak kullandığınız mutfağınızı konforlu bir yaşam alanına dönüştürebilmeniz için zemin, duvar ve tezgah arası seramik modellerini harmanlamanız gerekir.

Seramiksan mutfak fayansları; doğal taş görünümlü seramikler, ahşap görünümlü seramikler ya da yer karoları ile mutfağınızda sağlam, uzun ömürlü, kullanışlı tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Seramiksan mutfak tezgah arası fayans modelleri de şıklık arayan kişilere hitap etmektedir.

Seramiksan Banyo Seramikleri: Banyolarınızda sakinleştirici bir atmosfere kavuşmak için seramik malzemelerin eşsiz modellerinden faydalanabilirsiniz. Seramiksan banyo modelleri; dekoratif desenleri, parlak, saten, mat seramik çeşitleriyle banyolarınızda kendi tarzınızı oluşturabilmenizi sağlar.

Seramiksan Amazon Seramik Serisi ile banyonuzda doğayla bütünleşebilirsiniz.

Seramiksan Opal Dekor Serisi de küçük banyolarınızı opal desenlerle geniş ve ferah yaşam alanlarına dönüştürebilmenizi sağlamaktadır.

Seramiksan banyo modelleri indirimli, her bütçeye uygun fiyatlarıyla Evim.com sitesinde!

Seramiksan Balkon/Teras Seramikleri:  Bahçe ve teraslar günün yorgunluğunu bir kenarıya bırakabileceğiniz özel yaşam alanlarınızdır. Keyif veren yaşam alanları arasında ilk sırada yer alan balkon ve teraslar için sıradışı tasarım malzemeleri ile anlamlı dizaynlar yapabilirsiniz.

Seramiksan seramik modelleri balkon ve teraslarda kullanılacak seramik ürünlerde diğer markalardan bir adım öndedir. Seramiksan Royal Seramikleri, Seramiksan Terra Cottto Seramikleri, Seramiksan Garden Seramikleri balkon ve teraslarda mekan kurgusunu baştan yaratmanıza yardımcı olacak seçeneklerle Evim.com adresinde!

Seramiksan Seramik Fiyatları

Seramik malzemelerde fiyatlar metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Kullanım alanları, ebat, yüzey, renk gibi farklı etkenler seramik fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Seramiksan seramik fiyatları da bu açıdan farklı alternatiflere sahiptir.

Evim.com sitesini ziyaret ettiğinizde basit filtreleme alternatifleriyle Seramiksan seramik modellerinin fiyatlarını görebilirsiniz. Metrekaresi  9 TL ile 315 TL arasında Seramiksan fayans modelleri bulunmaktadır.

Seramiksan Fayans Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarınızda kusursuz bir atmosfer oluşturabilmeniz için seramik malzemeler  sizlere yardımcı olmaktadır. Seramik ürünler tercih ederken dekorasyon hatalarını en aza indirgeyerek mükemmel tasarımlar oluşturabilmeniz mümkündür.

Seramiksan modelleri alternatif olarak fazla seçeneğe sahiptir.  Zemin ve duvar seramikleri arasında mat,parlak, yarı parlak modelleri birlikte kullanabilirsiniz.  Seramiksan seramik dekor malzemeleriyle yaşam alanlarınızda ara desen kullanımına yer verebilirsiniz. Seramiksan Beyoğlu Seramik Serisi ile geleneksel tarzı ve modern tarzı birlikte kullanabilirsiniz.

Banyo, mutfak gibi bölümlerde doğal taş görünümlü seramikler, mozaik seramikler son yıllarda tabiata dönüşün simgesi olarak tercih edilmektedir.

Seramiksan fayans fiyatları indirimli ve cazip fiyat seçenekleriyle Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.