Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Evim Seramik Modelleri


Uluslararası dekorasyon ürünlerinden biri olan seramikler, dekorasyon anlayışlarındaki değişimlere paralel olarak farklı modellere ev sahipliği yapmaktadır. Seramikler antre, balkon, banyo, mutfak, salon, teras gibi her alanda kullanılabilen özel malzemelerdir.

Seramikler teknolojideki gelişmelerle tasarımların önemli bir parçası olmuştur. Seramik markaları her yıl yeni modellerle rekabet düzeyi yüksek, seramik üretimi yapmaktadır. Seramiksan,Ege Seramik, Evim marka seramik malzemeler yeni tarzlar arayanlar için yüzey,boyut,renk alternatifleriyle Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Evim Fayansları

Seramik sektörünün en yeni markaları arasında bulunan Evim Seramik;  yeniliklere açık, kaliteyi uygun fiyat avantajlarıyla bütünleştiren bir anlayışla sektörde adından söz ettirmektedir.

Evinizdeki sıradanlığı sihirli bir dokunuşla değiştirmek istiyorsanız  Evim marka seramik malzemelerinin büyüleyici desenlerini kullanmanın tam zamanı!

Evim Seramik modelleri yaşam alanlarınızda önemli şehirlerin geleneksel tasarımlarını yansıtabileceğiniz alternatifler sunmaktadır.

Evim Duvar Döşemeleri: Duvarlarda ambiyans oluşturmak için seramik malzemelerle özel tasarımlar yapabilirsiniz. Evim duvar döşemeleri; parlak, desenli yüzey seçenekleriyle duvarlarınıza yeni bir boyut getirir.

Evim Seramik Dekor Atlantis modeli ile siyah ve beyazın asaletini duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. 30x60 cm ebatları, parlak yüzeyiyle siyah beyaz uyumunu duvarlarınızla bütünleştirebilirsiniz.

Evim Seramik Dekor Roma modeli ise duvarlarda klasik ve renkli doğal görünüşe önem veren tasarımları tercih edenler için özel olarak üretilmiştir.

Evim Mutfak Döşemeleri: Mutfağınızda ferah bir esinti oluşturabileceğiniz seramik malzemelerle yaşam alanınıza güzellik katabilirsiniz.

Evim Seramik, mutfak döşemelerinde rektifiyeli modelleriyle  her mutfak için kullanılabilir seramik üretimini hedeflemektedir.

Mutfağınızda suya ve ısıya dayanıklı Evim Seramik modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle  mutfak tezgah arası seramik döşemeniz için sadeliğin zarafetini temsil eden küçük desenli dokusu ve kolay temizlenebilir yapısıyla Evim Seramik Dekor Miami modelini kullanabilirsiniz.

Mutfağınızda renkli dokunuşlarla özel bir dizayn oluşturmak istiyorsanız  Evim Seramik Dekor Dubai modeli sizin için idealdir. 30x60 cm ebatlarıyla mutfak duvarlarında ve tezgah arasında kullanıma uygundur.

Evim Banyo Döşemeleri:  Banyonuzda tasarım yaparken seramiklerin ferahlatıcı etkisinden faydalanmanız önemlidir. Banyo seramikleri; ayna,lavabo ve aydınlatma ile ahenk içinde olmalıdır. Bütünlüğü sağlarken desenlerin gizemli dünyasına kapı aralayabileceğiniz Evim Seramik malzemelerini kullanabilirsiniz. Evim Seramik Dekor Paris Modeli banyolarda  geometrik şekillerle yeni boyutlar oluşturmak isteyenlere özel modern tasarımlardır.

Modası geçmeyen beyaz klasik banyo tasarımlarını benimseyenlerdenseniz Evim Seramik Dekor Metro Ayasofya Modeli ile beyaz şıklığını banyonuza taşıyabilirsiniz.

Evim Seramik malzemeleri renk, fiyat,kullanım alanı, ürün tipi filtreleme seçenekleri ve cazip fiyatlarıyla Evim.com sitesinde!

Evim Seramik Fiyatları

Seramik modelleri piyasadaki duruma göre fiyatları değişikliğe uğrayabilen ürünlerdir. Marka, model, yüzey farklılıkları da seramik fiyatlarında farklılığa neden olur.

Evim Seramik Evim.com adresinde değerli misafirlerini beklemektedir.

 Evim Seramik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evim Seramik malzemeleri alırken kullanım alanına göre bir seçim yapmalısınız. Her seramik her mekan için uygun olmayabilir.

Özellikle banyo gibi yaşam alanlarında dayanıklı ve aşınmayan seramik modellerine yönelmelisiniz. Mutfaklarınızda da karmaşadan uzak ferahlık katan Evim Seramik malzemelerini tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.