Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Ege Seramik Modelleri


Seramikler yüksek sıcaklıkta şekil alan malzemelerdir. Seramik malzemeler her alanda kullanılabilir niteliktedir.  Seramikler aydınlatmadan, aksesuarlara farklı amaçlarda kullanılabilen fonksiyonel malzemelerdir. Mimari özellik taşıyan alanlarda da seramikler kullanılmaktadır.

Evinizin dekorasyonu için seramik seçimi yaparken ebat, yüzey, renk gibi detayların yanı sıra marka tercihi de önemlidir. Ege Seramik, Seramiksan, Kütahya Seramik markalarının en  kaliteli modelleri Evim.com sitesinde!

Ege Seramik

Ege Seramik 1972 yılında İzmir/Kemalpaşa’da seramik üretimine başlamış, çevreye duyarlı, doğayla teknolojiyi birleştiren seramik modelleri üretmektedir.

Ege Seramik uluslararası platformda yer alan seramik modelleriyle global seramik üretimi sağlamaktadır.

Ege Seramik Banyo Döşemeleri: Sıradan banyolarınızı özel yaşam alanlarına dönüştürebilmeniz için banyo seramik  modellerine dikkat etmeniz gerekir. Ege Seramik banyo fayans modelleri kaliteli ve özel dokularıyla banyolarınızı ferahlatacak tercihler yapmanızı sağlar.

Ege Seramik banyo dolapları ile uyum sağlayan modelleriyle banyonuzda klasik, modern tarzınızı yansıtacak.

Ege Seramik Arizona Serisi banyolarınızda sade ve şık bir görünüşe kavuşmak istiyorsanız kullanabileceğiniz  Ege Seramik banyo modellerinden biridir. Ayrıca Ege Seramik lavabo modelleriyle de uyumludur.

Ege Seramik Mutfak Döşemeleri:  Son yıllarda mutfak modelleri arasında “country” tarzı mutfaklar öne çıkmaktadır. Kişilerin istekleri doğrultusunda düzenleyebilecekleri özel tasarımlardır. 

Ege Seramik mutfak fayansı tercihleriniz için Ege Seramik katalog ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Ege Seramik Myra Serisi mutfak duvarlarında küçük desenleri seven kişiler için üretilmiştir.

Ege Seramik tezgah arası için Ege Seramik Calacatta Serisi kişilerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Rektifiyeli, mat, parlak, tam parlak yüzey alternatifleri ve 8x25 cm’den başlayan ebatlarıyla Ege mutfak seramikleri arasında yer almaktadır.

Ege Seramik fayans çeşitleri her zevke uygun modelleri ve indirimli fiyatlarıyla Evim.com sitesinde!

Ege Seramik Yer Döşemeleri: Mekanlarınızdaki zeminlerin dekorasyonunda kullanacağınız modeller mekanınıza seçkin bir görünüm kazandırabilir. Yer döşemeleri dikkat çeken detaylar arasında bulunmaktadır. Ege Seramik yer karoları zemin döşemeleri için eşsiz modeller içermektedir.  Ege Seramik yer karosu ile mekanlarınızın iç hacmi genişler ve olduğundan daha geniş bir mekan görünümüne sahip olabilirsiniz.

Yer dekorasyonunda parke görünümünden vazgeçemeyenler için Ege parke görünümlü Motto Serisi üretilmiştir.

Ege Seramik granit modelleri ile granit görünümlü seramikleri zemin döşemelerinizde kullanabilirsiniz.

Ege Seramik Duvar Döşemeleri: Dekorasyon için yer döşemelerinin uyumuyla duvar döşemelerinin uyumu göze çarpmaktadır. Evinizi dekore ederken duvar döşemelerinizdeki detaylara dikkat etmelisiniz. Ege Seramik fayans modelleri duvarlarda kullanımı kolay, dayanıklı ve incilerin zarifliğini yansıtan modeller  üretmektedir.

Ege Seramik Altavilla Serisi, duvarlarda inci  zarafeti isteyenlere için farklı desen alternatifleri sunmaktadır.  Özellikle Ege Seramik Altavilla Arty çiçek deseni modeli serinin en sevilen seramik modellerindendir.

Geleneksel tarzı lüks desenler ile bütünleştiren  Ege Seramik Everest Serisi de  duvar döşemelerinde gösterişli modeller tercih ediyorsanız sizin için idealdir.

Ege Seramik Milano Serisi ve Ege Seramik Metropolitan Serisi Ege çini deseninin bire bir yansımasıdır.

 Duvar kağıdı desenlerini seramik malzemenin kullanışlı yapısıyla harmanlayan Ege Seramik Tiffany Serisi duvar kağıdı desenleriyle zevkli dekorasyonlara imza atmanız için kullanabileceğiniz seramiklerdendir.

Ege Seramik fiyat listesi avantajlı modelleriyle Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Ege Seramik Fiyatları

Yaşam alanlarında kullanım oranı en yüksek olan malzemelerden biri seramiklerdir. Seramik malzemelerin fiyatları sektördeki şartlar sebebiyle değişmektedir.

Ege Seramik fayans fiyatlarında da bu farklılıklar görülebilir. Ege Seramik fiyatları  metrekaresi 50 TL ile 80 TL arasında değişen bütçe dostu fiyat seçenekleriyle Evim.com sitesinde!

Ege Seramik Fayans Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ege Seramik modelleri farklı tarzlar oluşturabileceğiniz özel tasarımlara sahiptir. Ege Seramik fayans ürünleri satın alırken desenli modelleri duvar ve zeminlerde birlikte kullanmamaya özen gösteriniz.

Ege Seramik banyo modellerinde mekana aydınlık veren modelleri tercih ediniz. Ege Seramik Arizona Serisi bu noktada en uygun modellerden biridir.

Ege çini modellerini tercih edecekseniz çini desenini her alanda kullanmak yerine belirli bir bölüm için tercih etmeniz dekoratif açıdan estetik ve güzel tasarımlar oluşturmanızı sağlar.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.