Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Balkon Seramik Modelleri


Balkonlar  evinizin yaşam kalitesini artıran günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz bağımsız ve özgür mekanlardır. Balkon dekorasyonu günümüzde ev dekorasyonlarını tamamlayan kişilerin konfor alanlarını istedikleri özellikler ile birebir yansıtabilen özel işlemlerdir. Balkon dekorasyonlarında balkon seramik modelleri yüzey,ebat ve renk bakımından  çeşitliliğinin üst düzeyde olduğu mekanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Günümüzde boyutların önem kazandığı tasarımlarda balkonlar için 3 boyutlu balkon taşları farklı tarz arayan kişilerin beğenisine sunulmaktadır.

Evim.com sitesini ziyaret ettiğinizde balkon yer döşemeleri, balkon karoları,balkon duvar seramikleri,teras seramikleri ile balkonlarınızda eşsiz bir tarz oluşturmanın uygun fiyatlarla gerçek olabileceğini görebilirsiniz.

Balkon Fayansları

Balkon seramikleri modelleri balkonunuzda olmak istediğiniz bir mekanı tasvir edebileceğiniz alternatifleri olan balkon duvar seramiklerini içermektedir.

Balkonunuza eşlik eden bir terasınız varsa oldukça şanslısınız. Teras keyfinizi teras seramiklerinin  desenli, taş görünümlü, parke görünümlü ya da ahşap görünümlü yüzey  modelleri ile harmanlayabilirsiniz.

Balkon duvar seramikleri: Balkon duvarlarınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, aşınma yapmayan, içinizi ısıtan balkon karolarına yer verebilirsiniz. Altıgen seramikler ile geometrik bir dizayna yer verebilirsiniz. Rektifiye seramikler ile  boyut problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Balkon kalebodur modelleriyle balkonlarınızı doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca balkon yer döşemeleri ile balkon duvar seramiklerinizi bütünleştirip dekorasyonunuza nokta koyabilirsiniz.

Balkon yer döşemeleri: Balkon yer karosu balkonunuzun ebatlarına uygun olmalıdır. Balkonlarda tarz ve özel dizayn gerektiren yer döşemeleri seçmek yeni bir mekana ait olma hissini yaşatır. Balkon döşeme taşları neredeyse her boyutta üretimi olan taşlardır. 10x30 cm’den 120x120 cm’e kadar balkon fayans çeşitlerine rastlayabilirsiniz. Ayrıca renk yelpazesi de gökkuşağını aratmayacak ölçüdedir. Beyaz’dan zeytin rengine kadar balkonunuza tarzınızı yansıtacak döşemeler yapabilirsiniz.

Teras seramikleri: Teras fayansları mat,parlak,teknik porselen, kaymaz, parlak nano alternatifleri olan teras fayans modelleri  vardır. Teras fayans modelleri teraslarınızda modern dizaynlar yakalayabilmeniz için sizlere yardımcı olur.

Bien Seramik, Kütahya Seramik,Evim, Qua Granit gibi markaların yer aldığı Evim.com adresinde teras fayansları tercihlerinizi eşsiz  ebat,yüzey, ürün tipi,fiyat, marka filtreleme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Teras fayansları seçerken terasınızın boyutları fayans ebatlarınızı seçmenize yardımcıdır. Terasınızın rahat kullanılabilmesi için yer döşemelerinde de yalıtımlı, kaymaz modellere yönelmek gerekir.

Balkon Seramik Fiyatları

Balkon seramik modelleri, balkon döşeme taşları ile en ucuzdan en pahalıya farklı alternatiflerin bulunduğu fiyat seçenekleriyle Evim.com adresinde!

Deformasyona dayanıklı seramikler ve  sektörün öncü markalarının bulunduğu Evim.com sitesinde balkonlarınızı fonksiyonel ve yaratıcı mekanlara dönüştürecek seçenekler vardır.  Metrekaresi 9 TL’den 315 TL’ye uzanan fiyatlarla balkonlarınızı yenilemek için adım atmanızın tam zamanı!

Balkon Seramikleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Balkon ve teras seramikleri alırken dış mekan olmasından dolayı, suya dayanıklı, ısı değişimlerinden etkilenmeyen, deformasyona karşı korumalı , yalıtımlı malzemeler tercih edilmelidir.

Balkon duvarları ve yerleri arasındaki boyutlar balkon seramiklerinizin boyutlarını belirler. Metrekare baz alınarak dizayn yapmak göz alıcılığı sağlamak açısından önemlidir.

Balkon ve teras dekorasyonunda yerler için parlak fayans modelleri tercih etmek istiyorsanız kaymaz malzemeler olmasına dikkat ediniz. Balkon duvarları ve balkon yer döşemeleri aynı seramiklerden döşemek yerine farklı ve uyumlu modelleri seçmek geleneksel bir tarzın dışına çıkmanıza ve balkonunuza renk katmanıza neden olacaktır. Özellikle balkon yer döşemelerinde taş görünümlü modeller doğal bir tarz oluşturmak amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Balkon taş modelleri arasında parke görünümlü modeller de eviniz ile balkonunuzun bütünlük yakalaması için tercih edilebilir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.