Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Bahçe Seramik Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Bahçeleriniz sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz özel mekanlardan biridir. Bahçelerinizde rahat ve huzurlu zaman geçirmenin keyfini yaşayabileceğiniz dekorasyon fikirlerini hayata geçirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonunuz  rahat ve fonksiyonel olmalıdır. Bahçe fayansları dekorasyonunuzun tamamlayıcı malzemelerindendir.

Dış mekan fayans modelleri, bahçe seramik modelleri geniş renk yelpazesiyle Evim.com sitesinde!

Bahçe Seramikleri

Bahçe dekorasyonunda bahçenizin boyutu dekorasyonun belirleyici öğelerindendir. Bahçenizin metrekaresine göre yaşam alanı olarak kullanışlı bir tasarım oluşturmanız gerekir. Bahçe zemin döşemelerinde dış mekan seramik zemin kaplamalarından faydalanabilirsiniz.

Bahçe Yer Seramikleri:  Bahçenizdeki  zemin döşemesi bahçenizde dikkat çekici tarzlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bahçe taşı modelleri ile bahçenizin tarzına yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Bahçe fayans modelleri  Seramiksan, Qua Granit gibi markaların taş görünümlü, renkli, teknik porselen, rektifiyeli alternatifleriyle  bahçenizde özgün dekoratif tasarımlara imza atabilmenizi sağlar.

Bahçe fayans modelleri arasında dış mekan yer seramikleri kaliteli ve yıpranmaya karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkmaktadır. Özellikle doğal ortamı yansıtan ahşap görünümlü seramik dış mekan

malzemeleri bahçelerde huzur veren ambiyanslar için birebirdir.

Dış mekan seramikleri çakıl taşı ve mozaik modellerinin  birlikte kullanıldığı dış mekan karolarıyla bahçenizin tasarımı güzelleştirir.

Balkon, bahçe,teras gibi zeminlerde yer karoları da oldukça sık kullanılmaktadır. Yer karosu dış mekanların görünümü yenileyen ve şıklık katan tasarımlardan oluşmaktadır.

Bahçe dekorasyonunda zemin döşemeleri ve duvar döşemeleri kadar bahçe yürüme taşları da dikkat çekmektedir. Bütünlüğü bozmayacak seramik malzemeler arasından bahçe yolu taşları seçilebilir.

Bahçe yolu taşları arasında modern ve özel dizayn isteyen kişiler için 20x120 cm boyutlarıyla  Seramiksan Sagano Outdoor Ceviz modelini önerebiliriz.  Aynı modelin merdiven basamağı için döşemesi de vardır.

Bahçe Duvar Seramikleri:  Bahçenizdeki duvarlarda nem,rutubet  gibi sorunları en aza indirmek için bahçe duvar seramiklerini kullanabilirsiniz. Bahçe duvar seramikleri neme ve suya karşı aşınmaz yapısıyla tercih edilmektedir. Dış mekan kalebodur modelleri bahçe duvar malzemeleri arasında yer alır.

Dış mekan fayans modelleri arasında bulunan naturel dokulu seramikler, geometrik desenler ve minimal desenler ile bahçenizi kusursuz yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz.

Dış mekan karoları, bahçe fayans modelleri yüzey, renk, ebat filtreleme detaylarıyla Evim.com sitesinde sizleri bekliyor!

Bahçe Fayans Fiyatları

Dış mekan seramik fiyatları marka, model,renk ve kalite yönüyle farklılık göstermektedir. Bahçe fayansları her bütçe için uygun fiyatları olan malzemelerden biridir.

Dış mekan fayans fiyatları ortalama olarak  metrekaresi 40 TL – 315 TL arasındadır.

Özel anlarınızı unutulmaz kılacak, bahçe dekorasyonlarınıza eşlik edecek bahçe fayans modelleri ve bahçe fayans fiyatları Evim.com  adresinde!

Bahçe Seramikleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe tasarımlarınızda kullanım kolaylığı detayına özen göstermelisiniz. Bahçe dekorasyonu yapmak  kolay gibi görünse de küçük detayların büyük sorunlar oluşturabileceğini bilmelisiniz.

Bahçe seramikleri alırken bahçe taşı modelleri, bahçe duvar seramikleri, bahçe yürüme taşı hatta bahçe merdiven basamağının seramik modelinin de ahenk içinde olması gerekir. Bahçe mobilya  modeliniz ve bahçede kullanacağınız aksesuarlar da belirli bir tarz oluşturmalıdır. Bu tarz bütçenize göre  geleneksel köy bahçesi tasarımı  olabileceği gibi modern lüks tasarımlarda içerebilir. Ahşap, mozaik, karo desenleri  bahçe seramikleri arasında sevilen modellerdendir.

Seramik alırken seramik döşeme yapacağınız yerin boyutu ile seramiğinizin boyutuna dikkat ediniz. Büyük bahçelerde küçük ebatlı seramikler kullanmak  döşeme yaparken ve kullanırken zorlanmanıza neden olur.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.