Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Çamsan Parke Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Yaşam alanlarında dekorasyon yaparken parkeler dekorasyonun en önemli bölümünü oluşturmaktadır. Parke kullanımı şık görünümü ve bütçe dostu fiyat alternatifleriyle kişiler tarafından zemin döşemelerinde tercih edilmektedir. Parkelerin kalitesini belirleyen faktörler arasında parkenin markası da öne çıkmaktadır.

Çamsan, Yılpar, AGT  marka parkeler cinsi, renk, kalınlık ve kullanım alanı filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinde dekorasyonlarınızın bir parçası olmayı bekliyor!

Çamsan Parke Çeşitleri

Çamsan Parkelam;  1998 yılında kurulmuş dünya çapında hizmet veren kaliteli ve eşsiz parke modelleri üreten parke firmasıdır. Avrupa standartlarında dayanıklı ve sağlıklı parke üretimi konusunda pek çok sertifikaya sahiptir.

Çamsan Parke renkleriyle  rustik, modern, klasik, vintage gibi her dekorasyon dizaynına uyum sağlayabilecek tasarımlara imza atabilirsiniz. Çamsan lamine, laminat, derzli parke gibi farklı parke cinsleriyle yaşam alanlarınıza uygun parke seçimi yapabilmenizi sağlar.

Çamsan süpürgelik çeşitleri de parke modellerini aratmayacak zenginlikte üretilmektedir.

Çamsan Laminat Parke: Laminat parkeler ahşap dokusunu yansıtan yüzde yüz doğal olmasa da estetik ve şık bir görünüm sunan ürünlerdir. Çamsan laminat parke şıklık arayışına yenilikçi bir bakış açısıyla eşlik eden, kaliteden ödün vermeyen parke modellerini içermektedir.

Çamsan laminat parke trendleri takip eden serilerle mutfağınızda, salonunuzda bütünlük sağlayacak dizaynlar oluşturabilirsiniz.

Çamsan Avangard Serisi; özgün ve sıradışı yer döşemeleri isteyenler için özel oluşturulmuş parke modellerine sahiptir. 32.sınıf parke kalitesiyle zemin döşemelerinde şıklık ve kaliteyi bir arada kullanabilmenize olanak tanır. 10 mm kalınlığıyla da sağlamlık açısından güvenle yer döşemelerinizde kullanabileceğiniz modelleri oluşturur. Serinin en farklı modeli olan anemon, parke döşemelerinde ahşabın desenli dokusuyla gökkuşağının harika renklerini harmanlamıştır.

Çamsan Klasik Parke Serisi; sadeliğin huzur veren atmosferini yer döşemelerine taşımak istiyorsanız tercih edebileceğiniz parke modelleridir. Berrak bir görüntü yakalamak için deseni az olan 8 mm kalınlığındaki Çamsan klasik parkeleri kullanabilirsiniz. Serinin oldukça rağbet gören modelleri

Çamsan asos, milas, modern meşe parkelerdir.

Çamsan Klasik Parke Serisi’ndeki Çamsan kristal, gümüş meşe renkleri de desenli dokusuyla mekanlarınızda geleneksel ahşap kullanımını yansıtır.

Çamsan elegant, beyaz meşe renkleri uygun fiyatlarıyla geniş mekanlarınıza ferahlık katar.

Çamsan Platinum Serisi; yenilikçi ve çağdaş tasarımları dekorasyonlarınızda ahenk ile kullanabileceğiniz parke modellerini içermektedir. 32.sınıf, 10 mm parke kalınlığıyla dayanıklı, çizilmeyi önleyen, leke tutmayan parke yüzeyine sahiptir. Serinin en çok tercih edilen modelleri ise

Çamsan rustik , naturel meşe parkeleridir.

Çamsan Derzli Parke: Günümüzde parkelerin klasik yapılarının teknolojiyle harmanlandığı derzli parkeler kullanım kolaylığı açısından tercih edilmektedir.

Çamsan derzli parke;  kalitesi, 10 mm kalınlığı ve yaşam alanlarını rahatlatan görünümüyle dikkat çekmektedir.

Çamsan odeon, royal meşe parke modelleri derzli parkeler arasında en sevilen modellerdir. Çamsan odeon meşe metrekaresi küçük alanlarda dolgulu parke yüzeyi ile geniş bir görüntü yakalamanızı sağlar.

Çamsan Parke tasarımlarınıza farklılık katacak kaliteli parke modelleriyle Evim.com adresinde!

Çamsan Parke Fiyatları

Parke fiyatları piyasadaki koşullara göre farklılık göstermektedir. Parkenin markası, parkenin cinsi, kalınlığı, sınıfı, renkleri, yerli veya ithal olması parke fiyatlarına etki eden temel öğelerdir.

Evim.com sitesi üzerinden cazip fiyat alternatifleri ile Çamsan laminat parke fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Çamsan Parke Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Zemin döşemelerinde yerli üretim markaları arasında Çamsan Parke öne çıkmaktadır. Çamsan Parke dekorasyon trendlerini geleneksel yapıyla birleştiren tasarımlardan oluşur. Çamsan parke alırken parke serileri arasında yaşam alanınıza uygun olan seriyi belirleyiniz. Daha sonra bu seri içinden Çamsan laminat parke renklerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle Çamsan klasik seri uygun fiyatları ve sade modelleriyle her bölüm için iyi bir alternatiftir.  Salon, yatak odası, mutfak, genç odası gibi yaşam alanlarında duvarlar ve kullanılan mobilyalarla Çamsan modern meşe döşenmiş hali bütünlük sağlar.

Parke kalınlığı uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmak açısından önemlidir. 8 mm, 10 mm gibi kalınlık özellikleri bulunmaktadır. Kalite açısından parke sınıflarına da dikkat etmek gerekir. 32.sınıf parke önerilmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.