Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Mutfak Tezgah Üstü Grubu Çeşitleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Mutfağınız için vakit kazandıran fonksiyonellikteki ürünleri tercih etmeniz sevdiklerinizle yemek yapmanın ve yemenin tadını çıkarabilmeniz açısından önemlidir. Mutfak tezgah üstü grubu başlığı altında yer alan her malzeme mutfağı organize ederken pratiklik sağlamaya yönelik özel bir amacı benimsemektedir.

Tezgah üstü grubu isminin hakkını veren, mutfağın Tezgah Üstü bölümünde kullanılan zengin ürün çeşitleriyle mutfak dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Yaşam alanlarınızda yoğun kullanıma sahip mutfaklarınız için seçebileceğiniz özel tezgah üstü düzenlemelerine Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şık ve Kullanımı Kolay Mutfaklar İçin Tezgah Üstü Düzenlemeleri

Kişisel zevklerinize hitap eden özgün mutfak tasarımlarında yan ürünlerin mutfağa kazandırdığı işlevsellik göz ardı edilemeyecek boyutlardadır. Özellikle günlük olarak kullandığınız mutfak malzemelerine kolay bir şekilde ulaşmak için tezgah üstü düzenlemelerini tercih edebilirsiniz.

Tezgah üstü grubu arasında askılı baharatlıklar öne çıkmaktadır. Yemek yaparken en çok kullandığınız baharatlara kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz baharatlıklar krom kaplama yapısıyla modern mutfaklarınızda yenilikçi dizaynlara imza atmanız için idealdir. Tezgah üstünün boyutlarına uygun olarak farklı ebatlarda baharatlıklar üretilmektedir. Tek ve çift raflı baharatlık modelleri dekorasyonunuza uyum sağlayan baharatlıklarınızı kolay bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar.

Askılı kağıt havluluklar da hijyen sağlayan pratik askılıklı modelleriyle mutfakların tezgah üstüne konumlandırılmaktadır. Kağıt havluluk modellerine folyolukla birlikte kullanılan setler eşlik edebilmektedir. Mutfağınızın ölçülerine uyum sağlayacak şekilde uygun modeli belirlemeniz önemlidir.

Askılı tabaklık – bardaklıklar Tezgah üstüne monte edilen günlük olarak kullandığınız tabak ve bardaklarınıza ulaşmanızı sağlayan pratik ve zarif çizgileriyle dikkat çeken ürün grubundan oluşmaktadır.

Mutfaklarda cam kadehlerinizin kırılmasını önlemek için askılı kadehlikler özel formlarıyla uygun bir kullanıma sahiptir. Kadehlikler küçük büyük her tezgah üstünde özel bir yer oluşturacak bir biçimde üretilmektedir.

Kendi ailenizin şefi olacağınız yemeklerinizi hazırlarken bıçaklıklar kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ahşap, metal gibi farklı materyallerden üretilen bıçaklıklar her dekorasyon stiline hitap eder.

Sevdiklerinize yemek hazırlarken çatal ve bıçak setlerinizi kullanmanızı pratikleştirecek çatal kaşık askıları mutfak tezgahlarınızda sorunsuz bir kullanım oluşturmaktadır.

Köşeli mutfaklar için her alanda özel bir depolama sunan köşe sepetler tek ve iki raf seçenekleriyle mutfak malzemelerinizi muhafaza etmeniz için alternatif çözümler sunmaktadır.

Sebze ve meyvelerinizi kolaylıkla doğramanızı sağlayan ahşap kesme tablası tezgah üstünde asılabilen modelleriyle göz doldurmaktadır.

Set arası ürünler arasında yer alan kancalı askılar yemek yapmanız için gerekli olan kepçe, kaşık, bıçak gibi mutfak malzemelerini asmanıza yarar.

Mutfağınızda en yeni yemek tariflerini denemek için yemek kitabınızı yerleştirebileceğiniz yemek kitabı askısını tercih edebilirsiniz.

Özgün Ve Cazip Fiyatlara Sahip Tezgah Üstü Ürünleri Evim’de

Evlerinizde yer alan mutfak bölümü için pek çok mutfak ürünü üretilmektedir. Tezgah üstü grubu ürünler işlevsellik sağlayan eşsiz ürün çeşitleriyle mutfaklarınızda kendine has organizasyonlar oluşturmanızı sağlar. Düzenli ve organize mutfaklar için ince detaylardan oluşan malzemeleri mutfağınızın boyutlarına göre belirlemeniz gerekir.

Dar mutfaklara pratiklik kazandıran köşe sepetleri dikkat çekici krom kaplama yüzeyleriyle mutfağınıza canlılık katar. Geniş mutfak alanlarında iki raflı baharatlıklar ocağınızın başında yemek yaparken ihtiyacınız olan her türlü baharata ulaşabileceğiniz özle askılı ürünlerdir. Günlük olarak kullandığınız tabak ve bardakları özel yere sahip raf sistemleri ile tezgah üstünde tercih edebilirsiniz.

Tezgah üstü kategorisinde yer alan her ürünü tek tıkla özel filtreleyebileceğiniz, geniş renk ve model seçeneklerinin bütçe dostu fiyatlarıyla sizlere eşlik edeceği ürünler için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.