Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Mutfak Tezgah Altı Grubu Çeşitleri


Mutfak dekorasyonunda yer alan pek çok ürün mutfakta pratik ve düzenli bir kullanım oluşturmaya yardımcı olmak amacıyla üretilmektedir. Mutfak tezgah altı grubu; mutfak düzenini sağlayan ürünlerin kategorize edilmesiyle ortaya çıkmış ergonomik kullanım sağlayan ürünlerin bütününden oluşmaktadır. Tezgah altı grubu ürünleri mutfak dekorasyonunda işlevselliklerinin yanı sıra estetik görümleriyle de yer almaktadır. Kaşıklıktan, çamaşır sepetine birbirinden detaylı ve pratik ürünler tezgah altı kullanımı yaygın olan mutfak malzemeleri arasındadır.

Özgün formları ve fonksiyonelliği ile öne çıkan tezgah altı grubu ürünlerine zengin ürün alternatifleri ve özel filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinden ulaşabilir, bütçe dostu fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tertipli ve Dekoratif Mutfaklar İçin Tezgah Altı Ürünleri

Düzenin ve hijyenin önemli olduğu mutfak tasarımlarında kullanılan yardımcı ürünler tezgah altı grubunu oluşturmaktadır. Konforlu mutfakların yardımcısı tezgah altı ürünleri benzersiz modelleri ve pratik kullanımlarıyla mutfaklarınıza eşlik etmektedir. Modüler mutfak sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla mutfaklarda tezgah grubu ürünlerine olan ihtiyaç artmıştır. Dekoratif ve kullanışlı mutfaklar için farklı tezgah altı ürünleri vardır.

Raylı çekmece sepeti;  mutfak çekmeceleri için üretilen, çekmecelerin üzerine raylı sistemi yardımıyla monte edilen düzenli ve pratik mutfak tasarımları oluşturan ürünlerdir. Kayan ray sistemi ile çekmecelerinizde ulaşılabilir bölümler oluşturmak için tercih edebilirsiniz.

Çekmece sepeti; tabaklarınızı küçükten büyüğe organize bir şekilde dizmeniz ve kusursuz bir düzen sağlamanız için dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmektedir. Özellikle günlük yemek takımları ve özel günlerde kullandığınız yemek takımlarınızı ayırmanıza yardımcı olmaktadır. Küçük mutfaklarda etkili depolama alanları oluşturma olanağı bulabileceğiniz raylı çekmece sepetlerinin ebatları her mutfak çekmecesine uyum sağlayacak niteliklerde üretilmektedir.

Alt mutfak dolaplarının kullanımı zor olan bölümlerinde pratik bir kullanım oluşturabilen çekmece sepetleri tabaklarınız için mutfağınızda yer açmanızı sağlar. Kullanışlı ve modern mutfak dizaynları için tezgah altı grubu ürünleri arasındaki çekmece sepetlerinde tabaklar dışında bulaşık için kullandığınız malzemeleri de saklayabilirsiniz.

Tezgah altı ürünlerinde tertipli ve dekoratif bir kullanım sunan raylı sistemler estetik dizaynları ve düzen avcılarına ilham kaynağı olan modelleriyle Evim.com sitesinde hizmetinizdedir. Raylı sistemler arasında bulunan teleskopik şişelikler; özellikle cam şişelerinizi kırılmadan muhafaza edebileceğiniz niteliklerdedir.  Tek açılım modellerinin yer aldığı şişeliklerde sağ ve sol alternatifleri mutfak tasarımlarınıza uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Teleskopik raylı raflar ise büyük, küçük her boyuttaki tencerelerinizi koymanız ve kolay bir şekilde almanız için mutfak dolaplarınıza monte edilmektedir.

Hijyenik mutfakların olmazsa olmazı deterjan gibi temizlik ürünlerinin sorunsuz ve güvenli bir biçimde depolanması mühim detaylardan biridir. Genellikle lavabonun altına monte edilen raylı deterjanlıklar genişliği dar olan dolaplarda temizlik ürünleriniz için ekstra ve özel bir alan oluşturmaktadır. Krom kaplamadan üretilen taşıma kapasitesi yüksek deterjanlıklar sessiz kapanma (soft closing) sistemine sahiptir. Raylı tüp çek ise ağır tüplerin kolay bir biçimde taşınması için çekme sistemiyle mutfak dolaplarınıza fonksiyonellik katar.

Her mutfakta mutlaka yer alan çöp kovalarının alt mutfak dolabına monte edilen modelleri otomatik açılıp kapanma sistemleriyle kendine has bir pratiklik katar. Dolap içi çöp kovaları ise çöplerinizi ayrıştırabileceğiniz taşınabilir sepetli ve bölmeli yapısıyla dikkat çekmektedir.

Çatal – kaşıklarınız için sağlıklı ve düzenli bir kullanım sunan, mutfak çekmecesinin içine yerleştirilen bölmeli kaşıklıklar mevcuttur. Her ürünü ayrı ayrı yerleştirebileceğiniz kaşıklıkların ebatları mutfak çekmecesi boyutlarına bağlı olarak değişmektedir. Geniş mutfak çekmeceleri için çatal –kaşık takımlarınızı sığdırabileceğiniz özel boyutlu kaşıklık modelleri mevcuttur.

Eviye altı korumalıkları; evyenizde oluşacak herhangi bir su akıntısına karşı mutfak dolaplarınızı koruyan alüminyumdan üretilen tezgah altı malzemeleridir.

Çamaşır makinesinin bulunduğu mutfaklar için üretilen çamaşır sepetleri; mutfak dolaplarına monte edilebilmektedir. Menteşeli düşer kapaklarla kullanıma uygun olan çamaşır sepetleri çamaşırları pratik bir biçimde yerleştirmeniz için etkili bir kullanıma sahiptir.

Bütçenize Uygun Mutfak Tezgah Altı Düzenlemeleri

Mutfak dekorasyonlarında küçük ve etkili detaylar oluşturan tezgah altı düzenlemeleri ergonomik ve vizyon sahibi mutfaklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Yeterli depolama alanı oluşturmak ve mutfak eşyaları arasında benzersiz bir düzen sağlamanız için tezgah altı grubu kategorisindeki ürünleri tercih etmelisiniz. Tezgah altı ürünlerini seçerken mutfak dolap ve çekmecelerinizin ebatlarına uygun seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. Çöp kovaları ve kaşıklıklar mutfaklar için en önemli ve işlevsel ürünler arasında yer almaktadır. Doğalgazın bulunmadığı evlerin mutfaklarında raylı tüp çek kullanmak sağlığınız açısından ufak fakat kullanışlı bir detay oluşturmaktadır.

Kayan ray sistemleri ise tabak, bardak, tencere gibi mutfak malzemelerinde nizamı sağlar.

Tezgah altı kategorisinde bulunan her ürünün fiyatları modeline, ebatlarına ve rengine bağlı olarak farklılık gösterir.

Kişisel zevklerinize hitap eden mutfak tezgah düzenlemelerini zengin ürün çeşitlerinin özel filtreleme alternatifleri ve bütçenize uygun fiyatlarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.