Ergonomik Mutfak Evyeleri

sayfa başı
Sayfa
sayfa başı
Sayfa

Mutfak Evyesi

Yoğun olarak kullanılan mutfaklarınız için kullanacağınız her malzemede fonksiyonelliği göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Mutfak dekorasyonlarının tamamlayıcı ürünleri arasında bulunan mutfak evyeleri; özel görünüşleriyle mutfak tezgahında yenilikçi ve modern dizaynlar oluşturabilmenizi sağlar. Ergonomik mutfak evyesi; özel boyutları ve farklı model alternatifleriyle mutfağınız için oldukça önemlidir.

İhtiyaca yönelik olarak üretilen mutfak eviyesi paslanmaz çelik, seramik, granit, akrilik gibi malzemelerden üretilmektedir. Mutfak lavabosu kullanışlı modelleriyle mutfakta keyif vakit geçirmenizi sağlayan detaylar arasında yer almaktadır.

Mutfak tezgahının ölçülerine uygun şekilde tasarlanan mutfak lavaboları; pürüzsüz görünümleriyle mutfak dekorasyonunun önemli bir parçasıdır.

Mutfağınızda özel bir kullanım sunan mutfak evyelerinin fiyatlarını pek çok unsur etkilemektedir. Üretildiği malzemesi, modeli, şekli, boyutları fiyatlarını belirleyen en temel öğelerdir.

Göz alıcı mutfak tasarımları oluşturmak için her bütçeye uygun zengin mutfak evyesi çeşitlerine güvenilirliği ile bilinen Evim.com sitesinden ulaşabilir, beğendiğiniz modeli tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dekorasyonu Tamamlayan Mutfak Evye Modelleri

Yemek yaptığınız, sevdiklerinizi eşsiz sofralarda ağırladığınız mutfaklarınız için en uygun mutfak lavabosu modelini belirlemeniz, kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Mutfak evyeleri montajına bağlı olarak tezgah altı, tezgah üstü, tezgaha sıfır modelleriyle yeni nesil mutfak dekorasyonlarında şık ve yüksek kalitede bir görünüm sunar. Geniş ürün yelpazesine sahip olan mutfak evye modelleri arasında seçim yapmak için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Tezgah altı evyeler; modern mutfak dekorasyonlarında pürüzsüz görünümleriyle dikkat çekmektedir. Mutfak tezgahının altına konumlandırılan tezgah altı evyelerin montajı da tezgahın içinden yapılmaktadır. Tezgahın bütünlüğünü koruyan tezgah altı evyeler antibakteriyel, leke tutmayan özel granit malzemelerden üretilebilmektedir.

Tezgah üstü evyeler ise; oldukça rağbet gören evye modelleri arasında şık ve özel görünümleriyle dikkat çekmektedir. Montajı en kolay evye modelleri arasında yer alan tezgah üstü evyeler dikdörtgen, daire, oval gibi geometrik şekilleriyle mutfaklarınıza güzellik katar. Paslanmaz çelik ve seramikten üretilen evyeler suya dayanıklı yapısıyla özel bir kullanım sağlar.

Son zamanların öne çıkan evye modelleri ise tezgaha sıfır evyelerdir. Mutfak tezgahı ve evyeler eşit seviyede olacak bir biçimde monte edilmektedir. Montajı diğer evyelere göre ustalık gerektirmektedir.

Mutfak evyelerinde evyenin sahip olduğu göz sayısına bağlı olarak değişen modelleri bulunmaktadır.

Standart tek gözlü evyeler; geçmişten günümüze gelen klasik bir hazneye sahip ürünlerdir. Bulaşık yıkarken derinliği ile yeterli bir kullanım sunmaktadır. Dar mutfak tezgahları için ideal bir evye modelidir.

Bir buçuk gözlü evyeler; büyük gözün yanında küçük bir gözün yer aldığı pratik kullanım sahip evye modelleridir.

Küçük göz meyve ve sebzelerin muhafaza etmenize ya da çöpleri koymanıza olanak sağlar. Geniş tezgahlarda ise çift gözlü evyeler pratik kullanımları ve zarif tasarımlarıyla özel bir kullanım için ideal modellerdir. Bulaşık yıkarken, sebze ve meyve doğrarken derin hazneleriyle kullanım kolaylığı sunar.

Evye modellerinde montaj şekli ve göz seçenekleri önemli olduğu kadar evyenin üretildiği malzemenin seçimine de dikkat etmek gerekir.

Paslanmaz çelikten üretilen evyeler; dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile mutfak tezgahlarında yer almaktadır. Leke tutmayan temizliği kolay, hijyenik yüzeyi ile mutfaklarınızda konforlu sunar.

Sağlıklı malzemelerden biri olan seramik evyeler de eşsiz mutfak dizaynları sevenlere hitap etmektedir. Derin ve geniş hazneleri hijyene önem veren kişiler için iyi bir alternatiftir. Küçük ve az kullanılan mutfaklar için bütçe dostu fiyatlarıyla akrilik evyeler dikkat çekmektedir. Hafif ve pratik montajı ile tercih edilmektedir. Mermer evyeler ise mermerin vazgeçilmezler arasında yer alan özel yüzeyleri ve lüks görünümlerine sahiptir.

Göz alıcı mutfak dekorasyonları için granit evyeler pürüzsüz yüzeyleri ve kendine has dokularıyla şık tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Bej, antrasit, siyah gibi zengin renkleriyle mutfak dekorasyonlarınıza canlılık katar.

Mutfağınızın Ambiyansını Değiştiren Evyeleri Seçmek İçin Önemli Noktalar

Mutfak tezgahın ve mutfak bataryalarına eşlik eden en özel mutfak evyesini seçmek için mutfağınızın stiline uygun malzeme, derinlik ve modeli tercih etmelisiniz. Farklı malzemelerden üretilen mutfak evyelerinin kendine göre avantaj ve dezavantajları vardır. Paslanmaz çelikten üretilen modeller metalin temiz yapısı ve montaj kolaylığı ile öne çıkarken granit evyeler dayanıklılık, hijyen ve geniş renk alternatifleriyle dikkat çekmektedir.

Malzemesine karar verdikten sonra lavabonuz ile evye modelinin uyumunu belirlemelisiniz. Tezgahta yeterli alan varsa çift gözlü evyeler geniş kullanım alanı sağlar.  Evyenin tezgahın altında, üstünde ya da tezgaha sıfır olması görünüş açısından zevklerinize göre belirlemeniz gereken detaylardan biridir.

 Popülaritesi giderek artan tezgaha sıfır evyeler akıcı, keskin ve şık görünümleriyle modern mutfaklara benzersiz bir görüntü katar. Mutfak evyesinin yüzeyinin leke tutmaması, kolay temizlenmesi, dayanıklılığının üst düzeyde olması da önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Mutfak evye ölçüleri, mutfak tezgahınızın boyutlarına ve bataryaya göre belirlenmelidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.