Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Mutfak Halı Modelleri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Mutfak dekorasyonunun tamamlayıcı ürünleri arasında mutfak halıları yer almaktadır. Mutfak halısı mutfağın genel dekorasyonu ile uyum sağlayan zeminde estetik ve eşsiz bir görünüm sunan özel bir üründür. Klasik mutfak halılarından modern mutfak halılarına her dekorasyon anlayışına yönelik bir halı modeli vardır. Mutfak halıları kullanım alanına göre ölçüleri değişen ürünlerdir.

Mutfak stilinizi yansıtacak mutfak halı modelleri için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak Halısı

Mutfağınızın karakterini ortaya çıkaracak ürünlerden biri olan mutfak halıları; farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Yün, polyester, iplik, akrilik, pamuk gibi malzemeler halı üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Mutfağın ölçülerine göre halı ebatı seçmeniz mümkündür. Yoğun olarak kullanılan mutfaklarda halının leke tutmaması, kolay temizlenebilir olması gerekir.

Yıkanabilir Mutfak Halısı: Günümüzde makinede yıkanabilir mutfak halıları kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Dekorasyon trendleri arasında mutfak halısının yıkanabilir olduğu modeller yer almaktadır. İnce yapıdaki yıkanabilir mutfak halıları oldukça kullanışlıdır. Kir tutmayan yüzeyi ile yoğun olarak kullanılan mutfaklara kolaylıkla eşlik etmektedir. Siyah beyaz mutfak halıları modern mutfak tasarımlarında geometrik şekilleriyle özel bir görünüm sunmaktadır. 2, 4, 6 m2’lik ebat seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklerde üretilmektedir.

Kaymaz Mutfak Halısı: Kaymaz mutfak halıları mutfakta güvenli bir kullanım için tercih edilmektedir.  Özellikle zemin döşemesinin fayans olduğu mutfaklarda kayma problemini önlemek için kaymaz mutfak halısı kullanılmaktadır. Altı lastikli halılar jelden oluşan tabanı ve benzersiz desenleriyle mutfaklarınızı güzelleştirir.

3 boyutlu modellerin bulunduğu kaymaz mutfak halıları mutfağınıza canlılık katan zengin desen seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Kırmızı, pembe, krem, mavi gibi renk seçeneklerinin sınırsız olduğu kaymaz mutfak halıları arasından mutfak dekorasyonunuza eşlik edecek özel renkleri seçebilirsiniz.

Mutfak Paspası: Küçük mutfaklarda kullanılan mutfak paspası, dekoratif özellikleri ile mutfak dekorasyonlarınıza renk getirir. Mutfağa özel desenlerde üretilen ince yapıdaki paspasların leke tutmayan, kaymaz modelleri bulunmaktadır. Genellikle mutfaklarda tezgah önünde kullanıma uygun olan mutfak paspasları 30x60, 45x75 cm gibi birbirinden farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Çaydanlık, fincan gibi mutfağı yansıtan desenlerin bulunduğu modeller her mutfak dekorasyonuna uyum sağlamaktadır.

Mutfağınıza yeni bir soluk getirecek en özel mutfak halılarına uygun fiyatlarıyla Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutfak İçin Yolluk: Mutfaklarda kolay bir kullanım sunan yolluklar farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Mutfak için yolluk modellerinde yıkanabilir kaymaz tabanlı yolluklar oldukça rağbet görmektedir.

Mutfak kapısının girişinde, mutfak tezgahının önünde kullanıma uygundur. Dikdörtgen yapısıyla mutfağa derinlik katarken mutfağın olduğundan büyük görünmesini sağlar.

80x150, 90x200 cm gibi ölçüleri bulunan yolluklar kir tutmayan yumuşak özel bir yüzeye sahiptir.

Mutfak Halısı Fiyatları

Mutfak tarzınıza eşlik eden mutfak halıları için birbirinden farklı alternatifler bulunmaktadır. Malzemesinden ebatlarına kadar ince detayları belirleyebileceğiniz mutfak halılarının fiyatları değişiklik göstermektedir.

Mutfak İçin Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mutfak yoğun olarak kullanıldığı için halının çabuk kirlenmesi sorun oluşturabilmektedir. Mutfak için halı alırken hijyenik özellikler taşıyan kolay temizlenebilen modellere yönelmek gerekir. Yıkanabilir mutfak halıları bu anlamda güzel alternatiflerden biridir. Mutfak zemini fayans gibi kaymaya yatkın ise kaymaz mutfak halıları güvenli bir kullanım için tercih edilmelidir.

Yumuşak yüzeye sahip yolluklar küçük mutfaklarda dekoratif ve konforlu bir kullanım sunar. Mutfakta masanın altında, tezgahın önünde ya da mutfak girişinde halı kullanılabilmektedir. Kullanım alanına uygun ebatlarda halı tercih etmek önemlidir. Mutfağın genel dekorasyonuna uyum sağlayacak renk ve desenleri seçmek gerekir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.