Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

U Mutfak Modelleri ve Tasarımları


Mutfak tasarımları yapılmadan önce kullanışlılığı ve estetik görünümü göz önünde bulundurulur. Her tasarımcı öncelikle çizimlerini bu detaylara göre yapmayı tercih eder. Mutfaklar en çok zaman geçirilen yer olduğu için alan tasarrufu yapılması ve mutfak dolaplarının göze hitap etmesi gerekiyor. U mutfak modelleri sevilerek tercih edilenlerin başında yer alıyor. Özellikle de kare ve büyük mutfak alanlarında çok sık tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. U mutfak daha fazla dolap ve geniş dolap içi düzeni anlamına da geliyor. Kalabalık evlerin başlıca tercihlerinden biri bu nedenle u mutfaklar oluyor. Modern mutfak modellerini tercih ediyorsanız en doğru yerdesiniz.

U mutfak dolabı modelleri için kısa bir tanım yapmak gerekirse; Tüm mutfağı u harfi gibi çevreleyen tezgâh ve mutfak dolaplarından oluşan tasarım mutfaklar demek yanlış olmayacaktır. İki veya daha fazla kişinin aynı anda çok rahat çalışabileceği ve vakit geçirebileceği alan avantajı sağladığını da söyleyebiliriz. Sağ, sol ve karşı olmak üzere üç kısımdan oluşan mutfak dolabı tezgahı da sunuyor. Böylece buzdolabı, bulaşık makinesi veya fırın, ankastre, mikrodalga gibi mutfak beyaz eşyaları için oldukça alan hacmi fırsatı da sunuyor. Evim.com sizlere en eşsiz u şeklinde mutfak modellerini, en uygun fiyat aralığı ile sunuyor. Tasarımları daha yakından görmek ve seçmek için

U Mutfak Özellikleri

U mutfakların geniş bir alan sunduğunu daha önce ifade etmiştik. Bunun yanı sıra kutu gibi toplu bir görüntü de sağlıyor. Ada mutfak modellerine e benzetmek mümkün olacaktır. Mutfak adaları ortada olurken, u mutfaklarda ekstra bulunan tezgah dikkat çekiyor. Köşelerin tümü dolap ve tezgah ile kapatılmış oluyor. U tipi mutfak tam benim mutfak alnıma hitap ediyor diyorsanız siz de özel ve modern tasarımlarımıza hemen göz atabilirsiniz. Özel olarak hazırlanıp kategorilerde sizlere sunulan karşılıklı mutfak dolabı modelleri için farklı malzeme ve renk seçenekleri yer alıyor. Lake kapaklı ya da genelde beyaz renkli tasarımların sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkündür. Elbette renk kartelâsında her tarza hitap eden farklı tonlar arasından da seçim yapabilirsiniz.

Ürün özellikleri ve aksesuar seçimleri konusunda yine ayrıntılı bir incelemeden sonra rahatlıkla karar vermeniz mümkün olacaktır. Aksuarlar genelde dolap kulpları olarak sunuluyor. Tercih edeceğiniz renk ve tasarım ile ahenk kuracak bir seçim mutfağınızı olduğundan daha şık gösterebilir.

U Şeklinde Mutfak Modellerinin Fiyatları

U şeklinde mutfak modelleri için fiyatların çok yüksek olduğu düşünülebilir. Aslında tüm mutfak modellerinde fiyatları belirleyen en temel unsurun tamamen ölçüler ve renk seçimi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Belirlenen rengin parlak veya mat olması, mutfak alanının geniş olması halinde daha fazla metrajda malzeme kullanılmasına göre fiyat teklifleri sunulur. U şeklinde mutfak dolapları modelleri için bütçenize göre MDFLAM veya ahşap gibi malzemeleri tercih edebilirsiniz. Tüm ürünler için fiyat detaylarına ulaşmak üzere Evim. com’u detaylıca ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.